Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Bývanie v Hainburgu - kombinácia komfortu a prírody

Bývanie za hranicami láka čoraz viac Slovákov. Jedna z najvyhľadávanejších destinácií je malebné rakúske mestečko Hainburg an der Donau. Prečo sa bývanie v Hainburgu stáva populárnym a získava srdcia mnohých Slovákov?

Strategická poloha a výborná dostupnosť

Bývanie v Hainburgu je vyhľadávané najmä kvôli svojej výbornej dostupnsoti - len 15 kilometrov od Bratislavy a 40 kilometrov od Viedne. Je to ideálne bývanie pre tých, ktorí pracujú v jednom z týchto miest, ale preferujú pokojnejšie bývanie. Výborné dopravné spojenie vám umožní byť rýchlo v centre diania, ale zároveň si užívať ticho a pohodu malého mestečka.

Bezpečnosť a kvalita života

Rakúsko je známe svojou vysokou životnou úrovňou a Hainburg nie je výnimkou. Mestečko ponúka vynikajúce zázemie pre rodiny s deťmi, seniorov aj mladé páry. Kvalitné školstvo, moderné zdravotnícke zariadenia a široké spektrum voľnočasových aktivít zabezpečujú, že bývanie v Hainburgu je naozaj pre každého.

Výhodné ceny nehnuteľností

Hoci ceny nehnuteľností v Hainburgu v posledných rokoch stúpali, stále sú v porovnaní s Bratislavou či Viedňou veľmi atraktívne. Pre mnohých je to rozhodujúci faktor, prečo sa rozhodnú pre bývanie v Hainburgu. Financovnaie na úver je teraz dostupné aj pre slovenských klientov.

Multikultúrne prostredie a priateľskí ľudia

Hainburg je miestom, kde sa stretávajú rôzne kultúry a národnosti, čo obohacuje život v meste a vytvára otvorenú a priateľskú komunitu. Mnohí Slováci a Česi, ktorí už našli svoje bývanie v Hainburgu, oceňujú nielen krásy mesta, ale aj priateľskú atmosféru a pohostinnosť miestnych obyvateľov. Toto multikultúrne prostredie prispieva k tomu, že sa tu ľudia cítia vítaní a rýchlo si zvykajú na nový domov.

Bývanie v Hainburgu | Byty na predaj | KARIN&PARTNERS
Bývanie v Hainburgu | Byty na predaj | KARIN&PARTNERS

Bývanie v Hainburgu je teraz dostupné aj pre Vás 

V rezidenčnom projekte ponúkame na predaj 102 bytov. Byty disponujú rozlohou od 43 m² do 102 m². K dispozícii bude aj kryté garážové parkovanie či detské ihrisko vo vnútrobloku budovy obdĺžnikového tvaru. K bytom prislúchajú aj pivničné priestory a veľkokapacitné priestory na odkladanie bicyklov a kočíkov.

Budova, v ktorej sa byty nachádzajú, bola súčasťou histórie Hainburgu - v niektorých bytoch nájdete krásne historické oblúkové stropy, ktoré vytvárajú výnimočný a unikátny prvok historického a moderného dizajnu. 

Byty v Hainburgu si jednoducho zamilujete. Nielen vďaka historií okolo Vás, ale aj vďaka histórii vo Vašich nových bytoch v Hainburgu.

Prekročte svoje hranice

Ak uvažujete nad bývaním za hranicami, bývanie v Hainburgu máte na dosah. Okrem výberu rozlohy Vášho nového bytu si môžete vybrať z ponuky 1-izbových,  2-izbových a 3-izbových bytov. Taktiež si môžete vybrať byt, ktorý disponuje: balkónom, terasou, lodžiou alebo vlastnou záhradou. Bývanie za hranicami je teraz ešte dostupnejšie - zabezpečíme hypotekárne financovanie aj pre slovenských klientov.

Prvé byty už majú svojich majiteľov

Výstavba bytov v rezidenčnom objekte je rozdelená na niekoľko etáp. Byty z prvej etapy sú už dokončené a plne obývané. Súčasťou tohto projektu bude aj detské ihrisko či reštaurácia priamo vo vnútrobloku. Finálne dokončenie druhej etapy je plánované na december 2024.

 


Vyberte si z ponuky 1-izbových, 2-izbových a 3-izbových bytov v Hainburgu

 

1-izbový byt

  • od 43,66 m2
  • balkón

Kliknite na obrázok a pozrite si inzerát
k 1-izbovému bytu v Hainburgu.

2-izbový byt

  • od 56,85 m2
  • predzáhradka/lodžia/balkón

Kliknite na obrázok a pozrite si inzerát
k 2-izbovému bytu v Hainburgu.

3-izbový byt

  • od 70,3 m2
  • predzáhradka/lodžia/balkón

Kliknite na obrázok a pozrite si inzerát
k 3-izbovému bytu v Hainburgu.

  

 

Bývanie v meste Hainburg

 

Rezidenčné bývanie sa nachádza v tesnej blízkosti nákupného centra Galleria Danubia, kúsok od hlavnej cestnej tepny Bratislava - Viedeň, čo umožňuje rýchle napojenie. V blízkosti je aj železničná stanica či prístav na rieke Dunaj.

V meste nájdete napríklad letné kúpalisko, skatepark, tenisové centrum a neďaleko golfové ihrisko.

Peknú turistiku a krásny výhľad si vychutáte smerom na hrad Hainburg - postavený na konci 11. storočia ako strážny hrad na ochranu krajiny pred maďarskými nájazdmi.

 


Váš osobný realitný maklér

 

Oslovilo Vás bývanie v Hainburgu?
Máte otázky ohľadom ponuky bytov v Hainburgu?
Náš maklér Michal Šumec je pripravený na všetky Vaše otázky ako aj na pomoc s vybavením financovania aj pre slovenských klientov.

Napíšte nám správu a my Vás budeme kontaktovať do 24 hodín.

* - povinné položky

Referencie realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS