Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

O nás

Zážitok

Pamätáte si na ten zážitok, keď ste sa ako dieťa prvýkrát presťahovali do svojej vlastnej detskej izby? Máte radosť zo zážitkov a ešte radšej na nich spomínate?

Aby ste mohli objavovať ďalšie nové zážitky, rozhodli sme sa, že o Váš zážitok z predaja alebo kúpy Vašej nehnuteľnosti sa postaráme práve my. Rozumieme Vašim potrebám, lebo sme jedným z Vás. Sme ľudia, máme prácu, máme rodinu, rozumieme tomu, čo robíme. A keďže nám záleží na Vašom čase záleží, máme pre Vás komplexné realitné, právne aj finančné služby pod jednou strechou. Pod strechou, v ktorej budete v bezpečí, bez starostí a spokojní s kvalitne odvedenou prácou.

Komplexné služby pod jednou strechou

Naším cieľom je postarať sa o celý proces predaja alebo kúpy Vašej nehnuteľnosti od prvého stretnutia až po odovzdanie kľúčov. Baví nás sprevádzať klientov po nehnuteľnostiach či navštevovať za Vás úrady. Náš právnik pripraví pre Vás zmluvy na mieru. Skôr ako Vašu nehnuteľnosť profesionálne nafotíme, spravíme homestaging – teda jej úpravu, aby na fotkách vyzerala čo najlepšie. Ak ste sa rozhodli kúpiť nehnuteľnosť, pomocou vizualizácie si dokážete lepšie predstaviť Vašu budúcu nehnuteľnosť. A vďaka nášmu hypotekárnemu špecialistovi si Vašu budúcu nehnuteľnosť budete môcť kúpiť.

Spoľahlivý partner

Predaj alebo kúpa novej nehnuteľnosti vyžaduje odhodlanie a správne rozhodnutie. Nech už je Vaša cesta akákoľvek, budeme stáť pri Vás počas celého procesu. Sme Váš spoľahlivý partner, ktorého ste si vybrali pri veľkom životnom rozhodnutí.

Naším poslaním je zabezpečiť nadštandardné realitné služby v príjemnej priateľskej atmosfére, aby sme Vás - našich klientov čo najviac odbremenili od akýchkoľvek starostí.

Proces predaja alebo kúpy nehnuteľnosti je pre našich klientov zážitkom. Naši realitní makléri Vám spríjemnia životné rozhodnutie a budú Vás sprevádzať na tejto ceste predajom či kúpou nehnuteľnosti.

Chcete aj Vy spomínať na zážitok z predaja alebo kúpy nehnuteľnosti? Kontaktujte nás a presvedčte sa.

Svoj príjemný zážitok už má viac ako 13 000 spokojných klientov

„Aby úsmev pri odovzdávaní kľúčov bol ten najkrajší moment z tohto zážitku.“

 

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS

 

Sme realitná kancelária KARIN & PARTNERS s.r.o, ktorá bola založená v septembri 2016.
Zakladateľkou a konateľkou realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS je Mgr. Karin Zápalová, RSc., ktorá má aktívne skúsenosti s realitami od roku 2008. Vo svete realít si prešla v maklérskej praxi cez stovky úspešných obchodov až po vedenie vlastnej realitnej kancelárie. Od roku 2015 zastáva pozíciu Podpredsedníčky Realitnej únie Slovenskej republiky, ktorej ciele, etický a morálny kódex napĺňajú jej pracovné i osobnostné hodnoty.

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS je členom Realitnej únie Slovenskej republiky a dodržiava jej ciele, štandardy a realitný kódex.

Tím realitných maklérov pod vedením Karin Zápalovej pracuje čestne, zodpovedne a vysoko profesionálne.

 

Vaša spokojnosť je pre nás veľkou odmenou.
Ďakujeme za Vaše referencie.