Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Naše referencie

Touto cestou by sme chceli dať pozitívnu recenziu na realitnú kanceláriu KARIN & PARTNERS a konkrétne na realitných maklérov Anettu Vlčákovú a Tomáša Janeka. Máme skúsenosti s viacerými realitnými kanceláriami, ale s tak profesionálnym, ústretovým a priateľským jednaním nemajú na trhu konkurenciu. Boli a sme maximálne spokojní a odporúčame pri predaji alebo kúpe Vašej nehnuteľnosti osloviť práve túto realitnú kanceláriu a realitných maklérov. Chcem vyzdvihnúť ústretovosť, ochotu a profesionálne jednanie nie len pri predaji, ale aj v popredajnom servise. Veľmi nám pomohli a ďakujeme veľmi pekne.

Eliška a Ivan B.


Cez KARIN & PARTNERS sme už predávali byty a teraz mi pomohli s prenájmom. Vždy sme mali na pomoc p. Tóthovú Zuzanu.
Vždy milá, vo všetkom poradila, vysvetlila a pomohla, čo len vedela. Je to veľká profesionálka a po ľudskej stránke ešte lepší človek.
Do budúcna zase s vami budem rátať.

Tatiana Farkasová


Veľká spokojnosť pri spolupráci. Bez zádrhelu, bez komplikácií a hlavne úplne milý a profi prístup ku klientovi. Za seba odporúčam všetkým, ktorí sa rozhodujú. /maklér: Michaela Macsiczová/

Ľubomír Kolárik


Veľmi seriózny prístup. Oceňujem komunikačné schopnosti, obetavosť a ťah na bránku. /maklér: Michaela Macsiczová/

Juraj Moncoľ


So službami realitnej kancelárie som bola ako kupujúca veľmi spokojná. Realitný maklér pán Dominik Rovňan bol veľmi príjemný, ochotný a nápomocný, čo by som bežne neočakávala. Celá kúpa prebehla bez problémov a navyše so službami, ktoré by ako maklér nemusel urobiť. Odporúčam realitnú kanceláriu ako veľmi spoľahlivú a tiež realitného makléra pána Rovňana, ktorého prístup je vysoko profesionálny a zároveň veľmi ľudský. Za jeho služby a pomoc mu veľmi pekne ďakujem a želám mu veľa úspechov. 

Zuzana Martináková


Profesionalita a hlavne korektný prístup - tak hodnotím spoluprácu s kanceláriou KARIN & PARTNERS. Z pozície kupujúceho som bola veľmi milo prekvapená, ako profesionálne pani Zápalová viedla celý proces predaja - teda z našej strany kúpy - nehnuteľnosti. Oceňujem korektný prístup voči mne a manželovi ako kupujúcim a ochotu vyjsť nám v ústrety pri niektorých našich požiadavkách. S realitnými kanceláriami a maklérmi prichádzam do kontaktu pomerne často (v rámci práce), no s takýmto skvelým prístupom som sa stretla zatiaľ v minime prípadov.

Bronislava Krištof


Profesionálny prístup a skvelé jednanie. Pokiaľ by som v budúcnosti plánoval predaj/kúpu určite by som sa obrátil na pána Štetinu.

 

Branislav Nemec


★★★★★

/Google referencia, maklér: Michal Šumec/

Peter Varsányi


Bol som veľmi spokojný. Pán Šumec je veľmi spoľahlivý a profesionálny.

Martin Tannenberger


Veľmi dobrá spolupráca, vrelo odporúčam, všetko bolo pripravené, dohody sa plnili a sprostredkovateľ p. Šumec mal všetko pripravené a veľmi dobre sa nám s ním komunikovalo a spolupracovalo.

Eva Valáriková


Michal Šumec je TOP Maklér na SR

Talal Ali


Boli sme nadmieru spokojní s prístupom. Všetko išlo bez problémov, skvelá komunikácia. Profesionálny prístup. S lepšou realitkou sme sa ešte nestretli. Hodnotíme 10/10 /maklér: Milan Polóny/

Krewniaková / Nemec


★★★★★

/Google referencia, maklér: Lívia Ďuricová/

Daniela Krajčovičová


Môžem len odporučiť služby pána Štetinu, určite by sme ho oslovili opäť.

Lucia Dujsíková


Realizovanie kúpy nehnuteľnosti prebehlo rýchlo a profesionálne. Pani Lívia Ďuricová riešila všetky úkony neodkladne a korektne s ľudským prístupom. Určite by som odporučila. 🙂

Aneta Straňáková


S vašou prácou, službou som bola veľmi spokojná. Celý proces predaja prebehol rýchlo, promptne. Potešilo ma aj sprostredkovanie majstrov, ktorých som potrebovala a prekvapil aj darček. V budúcnosti pravdepodobne využijem vaše služby znovu, ak bude treba. /maklér: Katarína Michalcová/

Mgr. Marcela Krajčiová


Ďakujeme pánovi Fischerovi za sprostredkovanie predaja bytu. Vyzdvihnúť môžem profesionálny inzerát, príjemné vystupovanie a profesionálny prístup. Môžeme vrelo odporučiť.

Elena Kolínková


Som spokojný. Ďakujem. /maklér: Katarína Jones/

Marko Ravasz


Realitnú kanceláriu som vyhľadala ako kupujúca. Moja skúsenosť je veľmi pozitívna, som veľmi spokojná, naozaj vysoko profesionálny prístup. Maklér p. Michal Štetina je veľmi ochotný, milý, nápomocný. Zodpovedal všetky moje otázky, pomohol mi aj nad rámec svojich povinností, komunikácia prebiehala priebežne, vzhľadom k tomu, že naša kúpa bola špecifická, tak sme sa snažili všetkými silami, za čo som veľmi vďačná. Ďakujem za naozaj príjemný a profesionálny priebeh. Prajem veľa ďalších úspechov a spokojných klientov. Odporúčam všetkým.

Kristína Ryšková


TOP, einfach TOP, ich habe noch nie eine derartig seriöse und ordentliche Abwicklung eines Immobilienkaufs erlebt. Fr. Vlcakova und Herr Janek kümmert sich auch um jedes Detail. 100% positiv!

TOP, jednoducho TOP, také seriózne a korektné vybavenie kúpy nehnuteľnosti som ešte nezažil. Pani Vlčáková a pán Janek sa tiež stará o každý detail. 100% pozitívne!

Gerhard Grau


Ľudia, skvelá realitná kancelária, doporučujem všetkým. Precíznosť a spoľah. Veľké ďakujem aj maklérovi Miškovi Šumcovi

Eva Péková


So službami realitnej kancelárie sme boli nadmieru spokojní, hlavne s profesionálnym a ľudským prístupom pani Ďuricovej. Celý predaj nehnuteľnosti prebehol rýchlo a bez problémov, o všetko bolo postarané. Ďakujeme,

Katarína


Služby tejto realitnej kancelárie sme využili už viackrát a vždy všetko fungovalo perfektne.
Pani Anettka Vlčáková je po pracovnej stránke absolútny profesionál a po ľudskej stránke je to slniečko, z ktorého vždy vyžaruje energia a dobrá nálada. Máme s ňou a jej partnerom pánom Tomášom Janekom len tie najlepšie skúsenosti a každému, kto hľadá serióznosť a profesionalitu pri kúpe, predaji, prenájme nehnuteľnosti, vrelo doporučujeme.

Emília Kováčiková


Mali sme veľké šťastie, že sme sa stretli s realitnou kanceláriou KARIN & PARTNERS, a konkrétne s pánom M. Šumec. Je to skutočný profesionál vo svojom odbore, bol s nami vždy v kontakte a rýchlo vyriešil potrebné záležitosti. Ďakujem a odporúčam.

Maryna Babych


Chcela by som sa touto cestou poďakovať, pánovi JUDr. Marcelovi Korecovi, za profesionálny a ľudský a prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Bola som naozaj milo prekvapená nie len za ústretovosť, rýchlosť, ale aj za super komunikáciu, poradenstvo, vybavenie zmlúv a dohodnutie termínov. Je to moja prvá skúsenosť s realitnou spoločnosťou KARIN & PARTNERS. Vrelo ju odporúčam. Ešte raz ďakujem a prajem veľa spokojných klientov, ako som bola ja a moja rodina.

A.R.


Obrovské ďakujem, pani Zvonárová. Stretnutie s Vami a riešenie vecí ohľadom predaja a prenájmu boli pre mňa veľké plus. Maximálna ústretovosť, absolútna profesionalita, empatia a ľudský prístup - to sú veci, ktoré dnes nenájdeme bežne v jednom človeku. Vašu pomoc a podporu si nesmierne vážim. Realitná kancelária môže byť na takúto členku tímu viac než hrdá. Znalosť realitnej agendy, čestnosť, transparentnosť a "človečenstvo" - to sú atribúty pani Zvonárovej. Neviem, či sa vyhlasujú nejaké nominácie na realitných agentov, ale ak by taká súťaž bola Vy ste na to predurčená.
Vďaka a stretnutie s Vami bude pre mňa vždy príjemným potešením.

Antónia Maštenová


Skvelý, profesionálny prístup, top úroveň služieb a support, jasná a jednoduchá komunikácia, odborné poradenstvo. Pán Šumec je naozaj profesionál, ktorý rozumie realitám a je zárukou korektného a bezproblémového obchodu. Jednoznačne odporúčam a ďakujem!

Tomáš Valenčík


S pani maklérkou Ďuricovou ako aj s realitnou kanceláriou mám veľmi dobrú skúsenosť. Profesionálny prístup, ako som si to predstavoval. Od prvého stretnutia som mal dobrý pocit a to sa mi potvrdilo počas celého priebehu predaja nehnuteľnosti. Odporúčam.

Radoslav Čagala


Vďaka pani Adrianovej sa nášmu družstvu podarilo už druhýkrát veľmi úspešne prenajať naše obchodné priestory. Aktivita, skvelá komunikatívnosť, neúnavné kontaktovanie so záujemcami o nájom a odborná pomoc pani Adrianovej pri uzatváraní nájomnej zmluvy bola pre nás veľkou oporou. Pani Adrianová bola ochotná kedykoľvek riešiť problémy a hľadať optimálne riešenia pri nových nájomných vzťahov. Sme jej veľmi vďační za odbornú podporu a v budúcnosti budeme s ňou znova veľmi radi spolupracovať.

Ing. Arch. Katarína Sarvašová, za PROSPER, družstvo


Velmi profesionalni a sarmantni vystupovani. Vytrvalost a srdecnost. Ze srdce dekuji!
/maklér: Ing. Enriko Fischer/

Veronika Vymolova


Velmi milý, ochotný a lidský člověk. Pomůže, poradí a neztrácí trpělivost s lidmi, pro které je koupě bytu a hypotéka obecně španělská vesnice :D doporučuji :)
/maklér: Ing. Enriko Fischer/

Eva


Super spolupráce s Ing. Enriko Fischerem mohou ho vřele doporučit všem, kdo potřebují příjemného profesionálního odborníka, který vše zařídí v nejlepší kvalitě! Přeji vašemu týmu hodně úspěchů a vřele budu doporučovat vaše profesionální služby.

Jiří Jarolík


Práca realitných maklérov Mgr. Anetty Vlčákovej, RSc. a Tomáša Janeka je na vysokej úrovni. Ďakujeme za profesionálne odvedenú prácu.

Mgr. Erika Vaľková


★★★★★

/Google referencia, maklér: Zuzana Mikešová/

Eva Bednaričová


★★★★★

/Google referencia, maklér: Edit Adrianová/

Alexandra Kollarova


Ja sa chcem v prvom rade poďakovať Vám za Vaše služby ohľadom bytu, s ktorými som spokojný. Vďaka Vám to nebol v cudzom meste stres a za to Vám ďakujem. /maklér: Lívia Ďuricová/

P. M.


Boli sme nadmieru spokojní s Vašimi službami a budeme Vás odporúčať našim známym. /maklér: Lívia Ďuricová/

Ondrej a Olivia


Bezproblémová spolupráca. Profesionálny a individuálny prístup p. Hankovej. Odporúčam.

Martin Dáni


Spoľahlivá realitná kancelária, rada využijem ich služby znova. Pani Vlčáková aj pán Janek sú top. Veľká spokojnosť. Ja som si vďaka tejto RK našla fajn bytík.

Radka Senciová


Promptnosť, profesionalita, precíznosť, spoľahlivosť - hlavné atribúty, pre ktoré som opakovane využila služby dvoch skvelých maklérov Tomáša Janeka a Anetty Vlčákovej. Celú transakciu, ktorá sa uskutočnila k mojej najväčšej spokojnosti, navyše umocnila príjemná atmosféra. Odporúčam.

Drahuša Kalmanová


Veľmi pekne chcem poďakovať celej realitnej kancelárii za zrealizovanie prenájmu bytu, veľká spoľahlivosť a ochota, vrelo odporúčam. /maklér: Katarína Hanková/

Milan Pazár


RK hodnotím ako kupujúca, moja skúsenosť je veľmi pozitívna, som spokojná, naozaj vysoko profesionálny prístup. Maklérka p. Ďuricová je veľmi milá, ochotná, nápomocná, zodpovedala všetky otázky, pomohla aj nad rámec svojich povinností, umožnila obhliadku bytu opakovane, komunikácia prebiehala priebežne, vždy som vedela, v akej fáze procesu sa nachádzame a čo sa očakáva. Ďakujem za naozaj príjemný a profesionálny priebeh. Prajem veľa ďalších úspechov a spokojných klientov/klientiek.

Sona Zivna


Ak sa spoja profesionálne služby s osobným prístupom je to záruka, že veci dobre dopadnú. Ako klient som sa mohol sústrediť na tie menej podstatné veci ako napr. design bytu a obsiahle zmluvy, blížiace sa termíny či komunikáciu s bankou poriešil profesionálne p. Štetina. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu.

Martin Klásek


Od pána Šumec Michal super práca, prístup, ochota. Maximálna spokojnosť. Ďakujem

Karol


Bola som veľmi spokojná s vašimi poskytovanými službami a hlavne s dobrým prístupom a ochotou pána Michala Štetinu pri predaji a kúpe nehnuteľnosti.

Margita Kollárová


Zamestnancom realitnej kancelárie Anettu Vlčákovu a Tomáša Janeka, ďakujeme v mene rodiny Yermakovcov!
Svoju prácu brali zodpovedne, boli vždy v kontakte a boli s nami od začiatku až do konca!!! Všetko bolo urobené jasne a rýchlo. Boli sme s nimi pokojní! Veľmi pekne ďakujeme za odvedenú prácu!!!

Valerii Yermakov


Vysoká spokojnosť, profesionalita, transparentnosť. /maklér: Michal Štetina/

Peter Glos


S realitnou kanceláriou KARIN & PARTNERS mám naozaj vynikajúce skúsenosti. Pani Mišovichová Eleonóra, realitná maklérka, mi pomáhala prenajať môj 2 izbový byt v Bratislave za veľmi krátku dobu, veľmi efektívne a s profesionálnou a príjemnou komunikáciou. V byte zorganizovala za jeden deň asi 7-8 obhliadok, čo mi ako klientovi poskytlo vhodný a naozaj dobrý výber k tomu, aby som si našla dobrých klientov, ktorí budú veľmi zodpovedným záujemcom. Služby pani Mišovichovej vrelo odporúčam, s efektívnou komunikáciou a potrebnou administratívou vedela na úrovni poskytnúť aj nájomcovi aj prenajímateľovi veľmi príjemnú skúsenosť a za to som jej veľmi vďačná.

PhDr. Bott Domonkos Lívia, PhD.


Oceňujem veľmi dobrú spoluprácu. P. Michal Šumec nás o všetkom informoval, bol s nami stále v kontakte, riešil všetko ohľadne predaja, čím nám ušetril veľa času a bol vždy nápomocný. Môžem iba odporučiť. Taktiež aj p. Zuzku Mikešovú. Ďakujem pekne

Iveta Stehlíková


Kancelária KARIN & PARTNERS, konkrétne pán Michal Šumec, ktorý nám zabezpečoval predaj bytu, bol veľmi profesionálny a ochotný prísť v akomkoľvek čase. Od prvých prehliadok až po konečný predaj bytu prebehlo všetko rýchlo a odborne. Z mojej strany veľká spokojnosť a realitnú kanceláriu KARIN & PARTNERS môžem len odporúčať.

Miloslav Pavlik


JUDr. Marcel Korec nám poskytol úžasný, hladký a bezproblémový servis, rovnako aj užitočné konzultácie. Ani sme si nestihli uvedomiť, že kupujeme nehnuteľnosť :). Vrelo odporúčame!

Igor Kuličenko


Nadmierna spokojnosť, ústretovosť, poradenstvo, rýchle jednanie a hladký priebeh. Presne tak ako by to malo byť. Ďakujem Pani Mikešovej za celý priebeh rýchleho vybavenia.

Peter Kučera


Perfektná spolupráca s p. Mikešovou Zuzanou, bola ochotná , na čom sme sa dohodli platilo. Veľmi pomohla aj nad rámec toho, čo sme čakali. Môžem len odporučiť.

Drahomír Barkóci


Túto realitnú kanceláriu určite odporúčam aj vďaka ľuďom, ktorí tam pracujú. Preukazujú odbornosť a ľudský prístup. Touto cestou by som sa chcela poďakovať pani Mišovichovej za jej odbornosť, ochotu a hlavne čas, ktorý nám venovala.

Ivana Pavlovová


Pán Polóny, chcel by som touto recenziou poďakovať za celu rodinu. Za profesionálny prístup , skvelú komunikáciu, ochotu, keď bol nejaký problém boli ste stále na telefóne všetko ste vyriešil. Veľká vďaka. 

Faltýnek


Sme veľmi spokojní s prácou pána Polónyho. Aj pri viacerých ťažkostiach vždy ochotne a hlavne promptne reagoval a vyriešil veci ku spokojnosti všetkých.

rodina Morávková


★★★★★

/Google referencia, maklér: Lívia Ďuricová/

Alena Szemzoövá


★★★★★

/Google referencia, maklér: Kristína Múčková/

Adrian Brna


Niekoľkokrát som využil služby pána Korca a môžem konštatovať dodanie skutočne profesionálnych a komplexných realitných služieb na kľúč.

Michal Gembčík


★★★★★

/Google referencia, maklér: Kristína Múčková/

Erika Mezzeyová


S realitnou kanceláriou KARIN&PARTNERS som sa stretla nie z pozície klienta, ale ako protistrana pri kúpe nehnuteľnosti. V tom čase som už mala za sebou niekoľko obhliadok, takže som vedela porovnať prístup makléra/ky. Pani Zvonárová, ktorá zastupuje predmetnú kanceláriu, ma hneď od začiatku príjemne prekvapila svojim profesionálnym vystupovaním, pohotovým reagovaním na všetky moje dotazy (poprípade, ak niečo nevedela zodpovedať, tak okamžite kontaktovala majiteľa a doplnila všetky potrebné informácie) a proklientským prístupom. Napriek tomu, že ma nezastupovala ako klienta, tak sa snažila vyhovieť aj mojim potrebám a celú skúsenosť od rezervácie nehnuteľnosti až po podpis kúpnej zmluvy mi tak spríjemnila a uľahčila. Ak by som v budúcnosti sama potrebovala služby realitnej kancelárie, tak by KARIN&PARTNERS vďaka pani Zvonárovej bola moja prvá voľba. Je totiž príkladom, na akú profesnú úroveň by sa mali makléri snažiť dopracovať.

Katarína Kubánová


Vysoko vyzdvihujeme profesionalitu pani Kristíny Múčkovej, ľudský prístup, ústretovú komunikáciu, rýchle sprostredkovanie. Všetko vybavené od A po Z. Vrele odporúčam.
 

Gabriela Faragóová


Skvelý prístup, všetko čo bolo treba byť vysvetlené, tak bolo do bodky vysvetlené, milý chalan, ktorý poradí aj pomôže, keď bolo treba, dalo sa vždy obrátiť naňho, keď som niečomu nechápala, rýchla komunikácia a rýchla odozva. Za mňa veľká spokojnosť a vďaka za úžasné bývanie. :)))
/maklér: Michal Štetina/

Lucia Wágnerová


Touto cestou ešte raz ďakujem pani Anette Vlčákovej a pánovi Tomášovi Janekovi za perfektne poskytnuté služby pri predaji bytu v Bratislave. Vyslovujem maximálnu spokojnosť s poskytnutými službami.

Ľuboš A.


Takto si predstavujem spoluprácu. Tomáš Janek a Anetta Vlčáková mi pomohli prenajať byt v Bratislave. Profesionálny prístup, ústretová komunikácia, super rýchle sprostredkovanie. Ďakujem.

Tomáš Očkay


Príjemný mladý chalan s ľudským prístupom, ochotný maximálne vyhovieť k spokojnosti klienta. /maklér: Michal Štetina/

Lukáš


Výborná a profesionálna spolupráca s pánom Michalom Štetinom

Ioan


Vysoká odbornosť, profesionalita a ľudskosť. Realitní makléri Anetta Vlčáková a Tomáš Janek nám dali do poriadku zápis nehnuteľností do katastra, vybavili geodetické služby, spolupracovali s geodetom aj obcou, urobili krásnu prezentáciu nehnuteľností vrátane home stagingu, 3D prehliadky a videa. Zabezpečili profesionálnu propagáciu nehnuteľnosti vrátane sociálnych sietí, veľmi rýchlo našli príjemných kupujúcich. Celý obchod prebehol rýchlo, hladko, cez administratívne úkony, od stagingu až po odovzdanie domu k spokojnosti všetkých strán. Veľké ďakujem, vrelo odporúčame.

Jana M.


Veľmi milý, priateľský a odborný prístup. Ochota pomôcť kedykoľvek a s príjemným vystupovaním. Stále úsmev na tvári, čo je pri riešení rôznych vecí veľké plus. Takže celkovo chválim a odporúčam :) /maklér: Michal Štetina/

Dominika


Výborná skúsenosť, môžem iba odporučiť. Profesionálny a zároveň ľudský prístup. Všetko tip top pripravené a vybavené až do konca 🙂. Skvelá spolupráca, vo všetkom vyšli v ústrety. Odporúčam aj maklérov Anettu Vlčákovú a Tomáša Janeka - obaja úžasní ľudia. 😊🤝👍

Katarína Ščepánová


S prácou pána Michala Šumca sme boli veľmi spokojní. Je profesionálny, poradil, keď sme čokoľvek potrebovali. Celý proces prebiehal vďaka nemu hladko a bez problémov. A preto mu veľmi pekne ďakujeme za spoluprácu.

rodina Krtová


Spolupráca s KARIN & PARTNERS bola na veľmi dobrej úrovni. Pani Katarína Jones bola profesionálna, ústretová, komunikácia s ňou bola veľmi príjemná, vzbudzovala vo mne dôveru, čo bolo pre mňa veľmi dôležité pri tak zásadnom rozhodnutí ako je kúpa bytu. Ďakujem

Daniela Oružinská


Profesionálny prístup a férová cena za služby. /maklér: Katarína Jones/

Vladimír Tomaško


★★★★★

/Google referencia, maklér: Katarína Hanková/

Ivan Hlinka


Michal Šumec je profesionál, ktorý sa svojmu klientovi snaží maximálne uľahčiť život v mnohých ohľadoch. Svojím prístupom a iniciatívnym konaním mi ušetril veľké množstvo času nielen počas predaja, ale aj pri všetkých administratívnych/právnych úkonoch po ňom. Dalo sa na neho absolútne spoľahnúť, aj keď sme byt predávali na diaľku. Vždy reagoval promptne, profesionálne, ústretovo, a bol mi skvelým poradcom aj pri kúpe bytu v inom meste. Veľmi si cením jeho štýl promptnej, ústretovej, priateľskej, ale veľmi profesionálnej komunikácie. K budúcim kupujúcim je otvorený. Je aj skúsený predajca. Vďaka vzťahom, ktoré si svojím sympatickým prístupom vybudoval, nebol problém zoznámiť aj nových kupujúcich s našimi skvelými susedmi a budovať tak od začiatku ich vzájomné vzťahy. Obrátim sa na neho aj v budúcnosti, keď budem hľadať nejakú investičnú príležitosť. Vrelo odporúčam, ak hľadáte makléra, na ktorého sa dá spoľahnúť.

Veronika L.


Chcem sa vám poďakovať p. Polóny, ako skvelému realitnému maklérovi, za profesionálnu prácu pri kúpe už mojej nehnuteľnosti. Oceňujem Vašu ochotu a komunikáciu pri realizácii všetkých náležitosti týkajúcich sa kúpy a prevodu nehnuteľnosti. Želám Vám aj Vašej RK ďalšie úspechy a Ďakujem.

Štefková


Môžem konštatovať, že práca s pani Hankovou bola na úrovni a bola profesionálna. Dúfam, že keď budem v budúcnosti potrebovať službu ohľadne
nehnuteľnosti, tak sa obrátim na Vašu spoločnosť.

Fabianová


Môžem len odporučiť!!! Služby, ktoré poskytol hodnotím ako nadštandardné. Skvelý prístup, komunikácia, oboznámenie o priebehu situácie, nastavenie vyhovujúceho časového stretnutia. Za mňa TOP a určite ak bude podobná situácia v mojom okolí ako bola moja tak 100% odporučím p. Michala Štetinu.

Viera


Spokojnosť, komunikácia super. Odporúčam! /maklér: Michal Štetina/

František


So službami pani Ďuricovej sme boli nadmieru spokojní. Jej odborný pohľad na vec s priateľským prístupom bol skvelou kombináciou pri kúpe nehnuteľnosti, ktorý je v dnešnej dobe skôr vzácnosťou. Jej služby určite využijeme aj v budúcnosti.

JN


Slovami sa to nedá vyjadriť. Činy hovoria za neho. Je naprosto špička. S prácou pána Michala Šumca som viac ako spokojný. Lepšieho realitného makléra som ešte nespoznal.

Ján Šútor


Milý, ústretový maklér s výbornými fotografiami nášho bytu, všetky služby ohľadom predaja nehnuteľnosti v cene. Veľmi pekne ďakujem za pomoc s predajom bytu. /maklér: Milan Polóny/

rodina Stanická


Za celú rodinu Nestarcových, ktorá sa vďaka neočakávaným zdravotným komplikáciám člena rodiny, ocitla pred nevyhnutnosťou predaja nehnuteľnosti v obci Jablonica, Vám chceme poďakovať za profesionálny a ľudský prístup, ktorý ste prejavili v jej prospech. Nehnuteľnosť sa podarilo úspešne predať, vybaviť všetky neľahké a často komplikované náležitosti súvisiace s predajom. Tu ste sa prejavili ako človek na svojom mieste, pričom ste boli vždy ústretový potrebám rodiny, ale aj kupujúcej strany. Želáme Vám veľa profesionálnych úspechov, osobne, rodinnej pohody a zdravia! Všetko dobré! /maklér: Milan Polóny/

rodina Nestarcových


Gute Beratung und Betreuung bei Vertragsabschlüssen. Speziell von Annetka! /makléri: Anetta Vlčáková a Tomáš Janek/

[voľný preklad: Dobrá rada a podpora pri uzatváraní zmlúv. Najmä od Annetky!]

Gerhard Grau


Od začiatku až po odovzdanie kľúčov k nášmu bytu bola spolupráca s pani Beatkou Zvonárovou naozaj výborná. S manželkou veľmi oceňujeme profesionálny prístup, promptné reakcie a obrovskú angažovanosť pri riešení všetkých našich otázok. Najviac nás však potešilo, ako skvele zvládala komunikáciu a koordináciu celého procesu. Vždy sme vedeli, v akom sme stave, čo nás čaká a čo ešte treba vyriešiť. S akýmkoľvek problémom nám vedela vždy poradiť, prípadne ho za nás rovno vyriešiť. Vrelo odporúčame.

Werner Krampl


S Vašou realitnou kanceláriou som veľmi, veľmi spokojná 👍👌👍. Odporučím známym!
Pani Ďuricová nám  doslova vyrazila dych s dobre pripravenou prezentáciou, ktorá mala úspech a splnila naše očakávanie. Pri našich stretnutiach bola vždy ochotná, milá, trpezlivá. Veľmi pekne ďakujeme! 👏

Ana Kováčová


Pani Zvonárová svojou vysokou profesionalitou a ľudským prístupom dokázala postupne vytvoriť atmosféru dôvery, až priateľstva medzi všetkými účastníkmi akcie, takže následný komplikovaný proces so zahraničným účastníkom prebiehal v konštruktívnej atmosfére až do úspešného konca.
Previedla nás bezpečne cez spleť všetkých možných paragrafov, vyhlášok, nariadení... a vyriešila za nás aj problémy, o ktorých sme ani netušili, že ich máme. Ďakujeme pekne a vrele odporúčame.
 

Jozef, Kamila, Iveta


S kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom pána Polónyho sme boli veľmi spokojní. Celý proces prebehol hladko, k spokojnosti obidvoch strán. Komunikácia bola na vynikajúcej úrovni, vždy sa snažil byť nápomocný. Kúpu alebo predaj nehnuteľností cez pána Polónyho odporúčame všetkými desiatimi. 

rodina Havlíčková


Chceli by sme veľmi pekne poďakovať pani maklérke Zvonárovej za jej maximálnu ústretovosť a profesionalitu pri predaji našej nehnuteľnosti. Bola nám vo všetkom nápomocná a potrebné náležitosti prakticky vybavila za nás. Jednanie a komunikácia s pani Zvonárovou bola veľmi profesionálna, príjemná a v neposlednom rade priateľská.

Marian Melicher


Super spolupráce, rychlost, vstřícnost, profesionalita a lidskost jednání. Moc spokojen. S důvěrou doporučuji. Vybavili mi pronájem bytu ve velmi krátké době. /maklér: Alexandra Hoštáková/

Vladislav Lupienski


Vysoká odbornosť maklérov Aneta Vlčáková a Tomáš Janek. Špičkový právny servis, spoľahlivosť, diskrétnosť, ústretovosť. Super nastavenie ceny aj príprava nehnuteľností. Riešili sme cez týchto maklérov viaceré kúpy, predaje aj prenájmy nehnuteľností - vždy rýchlo a k spokojnosti všetkých zúčastnených. Majiteľka realitnej kancelárie tiež veľmi príjemná, rovnako ako aj právnik pripravený na rôzne komplikované situácie. Odporúčam!

Andrea Mazurova


Profesionálny prístup, ochota, ústretovosť, flexibilita. Nemám čo vytknúť, maximálna spokojnosť. Pani maklérka bola veľmi milá, priateľská, pričom mala odborné znalosti na vysokej úrovni. Odporúčam. /makléri: Anetta Vlčáková a Tomáš Janek/

Ildiko Gyurcsiova


V dnešnej dobe je veľmi vzácne nájsť veľmi ochotnú, milú, trpezlivú a odbornú maklérku ako je p. Zvonárová. Z mojej skúsenosti a spolupráci s ňou, chcem každému odporúčiť len p. Zvonárovú a ešte raz sa jej touto cestou chcem poďakovať za všetko, čo pre mňa spravila. Ďakujem Vám 

Iveta


Maximálna spokojnosť s pánom Štetinom .Odporúčam! Určite sa na neho obrátim aj v budúcnosti!

Denisa Sölder


Ďakujeme Vám veľmi pekne za všetko Juraj. Ste veľmi príjemný človek, s vysoko nastaveným morálnym kompasom a obrovskou mierou profesionality. Naša spolupráca začala len pred nedávnom, ale aj za ten krátky čas máme pocit, že Vás už poznáme odjakživa. S Vami sme nikdy nemali pocit, že existuje nejaká prekážka. Vždy ste bol ochotný a ústretový, a na každý, hoci aj najmenší problém ste mal vždy po ruke riešenie. V dobe, kedy vo svete prevládajú skôr agresívne povahy, bolo stretnúť Vás ako závan čerstvého vzduchu. Ste jemný, kultivovaný človek, a Vaša povaha, spolu so skvelým zmyslom pre humor každému spríjemňujú jednanie s Vami. Pred nami klientami stojí dôležité rozhodnutie, akým je bezpochyby predaj bytu, no vždy sme z Vás cítili pochopenie, ľudskosť a ústretovosť. Ďakujeme Vám za Vašu výnimočnosť a láskavosť. /maklér: Juraj Ladziansky/

Janka & Filip


Po 3ti krát dávam klobúk dole k Michalovemu nasadeniu pri predaji našich nehnuteľnosti. Jeho práca je odvedená na 200% a do posledného detailu. Ďakujeme za všetko. /maklér: Michal Šumec/

Tatiana Klinovská


Maximálna spokojnosť, každému budeme odporúčať. Michal je spoľahlivý, férový. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za neskutočne rýchly predaj za 3 dni. Ďakujeme. /maklér Michal Štetina/

Monika Sokolová


Veľmi dobrá skúsenosť. Veľmi milý, priateľský a odborný prístup. Ochota pomôcť kedykoľvek a s príjemným vystupovaním. Stále úsmev na tvári, čo je pri riešení rôznych vecí veľké plus. Takže celkovo chválim a odporúčam :) /maklér Michal Štetina/

Peter Hollý


Všetko prebehlo bez problémov. Pán Štetina je veľmi milý s profesionálnym prístupom ochotný pomôcť. Veľmi dobrá skúsenosť, takto by to malo vyzerať.

Stanislav Perička


Predaj bytu bol realizovaný rýchlo a bez problémov. Vďaka všetkým zainteresovaným, vrátane kupujúcich. Ďakujem pán Michal Šumec.

Alžbeta Vancová Immerová


Veľmi príjemná spolupráca, dobrá komunikácia, 100% spokojnosť. /maklér: Michal Šumec/

Mária Fuchsová


Mám veľmi dobrú skúsenosť s realitnou kanceláriou KARIN&PARTNERS. Potrebovala som prenajať byt. S prenájmom bytu mi pomohla maklérka, pani Ďuricová, ktorú odporúčam. Je veľmi príjemná, sympatická a ústretová. Komunikácia s ňou je výborná. Prezentácia bytu bola na profesionálnej úrovni, pekné fotky, dobrý inzerát. Pani bola aktívna a byt sa prenajal vo veľmi krátkom čase.  Som veľmi spokojná celkovo so službami a prístupom RK a v budúcnosti sa určite znova obrátim na danú RK a aj p. Ďuricovú

G.N.


Veľmi som spokojná so vzájomnou spoluprácou. Vždy pozitívne naladená pani, s ktorou sme riešili prenájom bytu. Veľmi veľká spokojnosť a zároveň sa teším na ďalšie spolupráce a komunikáciu. /maklér: Mgr. Lívia Ďuricová/

V.S.


Vysoko vyzdvihujem profesionalitu maklérky, citlivý prístup a rýchle jednanie a hľadanie  záujemcu, ktorý by mal vzťah k našej nehnuteľnosti tak ako sme očakávali k našej spokojnosti. Kvalitná práca makléra a realitnej kancelárie. /maklér: Mgr. Lívia Ďuricová/

Ing. Anna Maierová


Maklérku pani Líviu Ďuricovú môžem len odporúčať, je to veľmi príjemná osoba, vždy ochotná pomôcť, poradiť a hlavne vyriešiť všetko k spokojnosti oboch strán. Profesionálne služby sú na vysokej úrovni celej realitnej kancelárie. Ďakujem veľmi pekne za spoluprácu. 

Bednárová


Obaja títo skvelí realitní makléri Anetta Vlčáková a Tomáš Janek mi pomohli s vyriešením predaja a kúpy novej nehnuteľnosti nielen svojimi profesionálnymi znalosťami ale aj ľudským prístupom. Ich prácu si vážim a rada ich odporúčam. Spätná väzba na nich ma vždy veľmi poteší.

Daniela Absolonová


Perfektná spolupráca, pani Vlčáková aj s pánom Janekom sú profesionáli a určite do budúcna využijem ich služby ako ja, tak aj moja rodina.

Scarlet Kubanyiova


Ďakujem za profesionálny a ľudský prístup pani Anette Vlčákovej a pánovi Tomáš Janekovi. Získali si našu dôveru a kúpa bytu prebehla, tak ako bolo odkomnikovane. Môžem len odporučiť. Dobrý pocit z bytu zostal aj po jeho prevzatí.

Monika


Mám dobrú skúsenosť s realitnou kanceláriou KARIN & PARTNERS. Jej realitný maklér Michal Šumec zvládol veľmi dobre sprostredkovanie a koordináciu predaja domu v Rovinke (okres Senec) v júni - auguste 2023. Proces bol zložitejší, dom bol zaťažený viacerými ťarchami záložného práva, z toho jeden (prednostný) záložný veriteľ bola banka, predávajúca vlastníčka (ako aj záložkyňa) dlhodobo v Nemecku a kupujúci z opačnej strany Slovenska, z Košíc. Realitný maklér M. Šumec dokázal s prehľadom celý proces usporiadať, kupujúceho presvedčiť, že aj takto zadĺžený dom je možné transparentne kúpiť (nadobudnúť) s pomocou zriadenia depozitu a presnými platobnými inštrukciami pre notára, a tiež presvedčiť záložných veriteľov, že aj ich oprávnené záujmy a nároky budú pokryté a vysporiadané - a to všetko zakomponovať do Kúpnej zmluvy. V tejto kúpno-predajnej transakcii som mal postavenie 2-ho záložného veriteľa a koordinácia celého procesu (aj často s rizikovým a nevyspytateľným chovaním vlastníčky) bola zvládnutá nad očakávanie veľmi dobre a efektívne s plným priaznivým výsledkom.

Ing. Vlado Sečka


So službou makléra p. Polónyho som bola spokojná. Príjemný, ochotný, komunikatívny so mnou i s uchádzačmi o kúpu. Prezentácia mojho domu na vysokej úrovni. Spokojná, odporúčam realitnú spoločnosť i p. makléra.

Gabriela Buknová


S pánom Polónym som bola veľmi spokojná. Ohľadom sprostredkovania predaja domu bolo všetko v poriadku a naviac bol veľmi nápomocný, milý a ľudský.

Barbora S.


Pán Šumec bol pre mňa skvelým partnerom pri predaji môjho domu. Od začiatku spolupráce som mala pocit, že ste tu pre mňa a chcete mi pomôcť. Dokázali ste mi skvele poradiť, pretože ste dokonale pochopili moju situáciu. Môžem Vás len odporučiť ako skvelého realitného makléra, ktorý dokáže zabezpečiť kvalitný a profesionálny prístup k celému procesu predaja. Ďakujem

Ing. Anna Kullová


S prácou realitného makléra Michala Šumca sme boli veľmi spokojní, ďakujeme za profesionálny prístup a ochotu.

Lenka


Pána Štetinu som spoznala pri kúpe bytu, keďže žijem v zahraničí, tak kúpa nebola jednoduchá, prechádzali sme zdĺhavejším procesom. Ďakujem pánovi Štetinovi za top profesionálny prístup, ktorý sa v dnešnej dobe bohužiaľ nie vždy vidí. Takisto veľké ďakujem za ochotu nad rámec svojich povinnosti a toho, že napriek X povinnostiam bol ochotný popresúvať a zorganizovať svoj časový harmonogram tak, aby som mohla prebrať byt, zároveň v čase dovozu nábytku a nemusela tým pádom čakať o deň dlhšie.

Lucia Bartolone


Maximálna spokojnosť. Prístup, nasadenie, férovosť a veľa ďalších, samozrejme iba pozitívnych prívlastkov. Problémové situácie a že ich bolo, zvládnuté na ******* Veľká vďaka. /maklér: Michal Štetina/

Tomáš Prívracký


Bola som maximálne spokojná, pán Šumec odviedol skvelú prácu - asi tak by to malo vyzerať. Vyzdvihla by som hlavne výbornú a promptnú komunikáciu, znalosť aktuálnej situácie na trhu s nehnuteľnosťami, flexibilitu, veľmi príjemnú komunikáciu a celkové vystupovanie. To, čo sa nepodarilo počas 3 mesiacov inej realitnej kancelárii, kde to nejako celé viazlo, tu išlo naozaj svižne a s veľmi uspokojivým výsledkom pre obe strany - predávajúceho aj kupujúceho. ĎAKUJEM - určite odporučím.

Martina Benková


Aj touto cestou sa chcem poďakovať pánovi Šumcovi za jeho profesionálny prístup a ochotu počas celej spolupráce s ním. V prípade potreby sa v budúcnosti opäť obrátime s dôverou len na neho. Ešte raz -vďaka!

Regina


Takto by mal fungovať každý jeden ,ktorý pracuje v odvetví reality. Žiadne motanice, rýchle vybavenie, v utorok sme si volali ohľadom prenájmu a v stredu už som mala kľúče aj zmluvy. Pomohol mi taktiež vybaviť urýchlene veci, ktoré nemusel. Ďakujem a odporúčam! /maklér: Ing. Enriko Fischer/

Lucia


S láskou ďakujem za výnimočného človeka ako je Michal Štetina. Spoľahlivý, zodpovedný, disciplinovaný spolu s rýchlym jednaním. Odporúčam.

Janka Štefková


Vrelo odporúčam, aj cez moje problémy reagoval rýchlo a nehnuteľnosť predal prakticky za 3 dni. /maklér: Michal Štetina

Michal


Vysoko profesionálny prístup s ochotou vyriešiť aj problémové situácie. /maklér: Michal Štetina/

Soňa Otavová


Obrovská spokojnosť. Ďakujem pekne za promptné vybavenie a komunikáciu, profesionálny prístup a spoľahlivosť. Určite odporúčam. /maklér: Michal Šumec/

Sandra


Moc děkujeme panu Šumcovi za jeho profesionální přístup. Jeho práce byla odvedena na 1* doporučujeme.

Kristýna


S prácou p. Michala Šumca sme boli spokojní na 100%. Profesionálny prístup. Ďakujeme

Zuzana


Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať za úžasný profesionálny prístup pani Anette Vlčákovej a pánovi Tomášovi Janekovi. Oni sú nielen profesionálmi v obore ktorý robia, kde majú všetko pripravené a následne urobené do posledného detailu, ale sú aj úžasní ľudia, s ktorými je radosť sa stretnúť a riešiť veci. Určite odporúčam každému, aby sa zveril do ich starostlivosti pri kúpe, predaji, alebo prenájme svojej nehnuteľnosti. S takýmto prístupom som sa ešte nestretol.

Jaromír


Velká spokojenost. S celkem složitou situací si poradil skvěle. Ještě jednou díky. /maklér: Michal Šumec/

David


Pri nedávnej kúpe bytu sme sa stretli s neuveriteľnou profesionalitou. Pani Anetta Vlčáková a pán Tomáš Janek majú naozaj všetko prepracované do posledného detailu. V našom veku už máme s manželom nejaké skúsenosti a môžme zodpovedne povedať, že tento prístup bol naozaj TOP - na vysokej profesionálnej úrovni. Pani Anetta promptne rieši celu mailovú komunikáciu a informuje o celom priebehu. Boli veľmi nápomocní nielen pri samotnej kúpe, ale aj pri prehlasovaní zmeny odberateľa plynu, elektriny a správcovskej spoločnosti. Všetko išlo hladko a bez komplikácií.  Boli sme veľmi spokojní.

Janette


Pán Ladziansky je veľmi milý a ústretový realitný maklér, nehovoriac o tom, že je nápomocný v každej situácii :). Je veľmi profesionálny a otvorený. Stretnutie s ním bolo veľmi príjemné. Nehnuteľnosť nám veľmi pekne predstavil a opísal aj okolie. Poukázal aj na vady nehnuteľnosti, ale zároveň aj odporučil miestnych remeselníkov na opravy. Je vidieť, že je to rodák z danej lokality. Ak nájdeme nejakú nehnuteľnosť, ktorá spadá pod realitnú agentúru, v ktorej pracuje, rozhodne sa obrátime práve na neho.

Lucia


Kúpili sme prostredníctvom vašej realitnej kancelárie nehnuteľnosť v Lošonci. Sme nadšení z ochoty, ústretovosti a ľudského prístupu vašej maklérky, Mgr. Lívie Ďuricovej, ktorá nám všetko uľahčila a odviedla skvelú prácu nad rozsah svojich povinností. S vďakou budeme na jej pomoc a ochotu spomínať.

Alena Szemzoová a Marián Gazdík


Z môjho pohľadu kupujúceho som bol nadmieru spokojný s realitnou kanceláriou KARIN & PARTNERS v zastúpení p. maklérky Zuzany Tóthovej. Počas obhliadky som  sa dozvedel všetko čo ma napadlo sa opýtať a aj ostatné p. maklérke známe veci mi povedala. Nevymýšľala si, nezavádzala, komunikovala pravdivo a na rovinu. Všetky zmluvy boli vyhotovené k spokojnosti oboch strán. P. maklérka mi bezodkladne vysvetlila niektoré pasáže zmlúv, ktorým som nerozumel. Prevzatie nehnuteľnosti bolo dohodnuté v najskorší možný termín. Rovnako aj dokumenty na kataster boli okamžite zanesené. Počas kúpy som nemal žiadne starosti, mal som oporu p. maklérku, ktorá mi vždy ochotne poradila. Som veľmi spokojný s p. maklérkou Zuzanou Tóthovou a realitnou kanceláriou KARIN & PARTNERS.
 

F. Cyprich


Za služby realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS patrí naše úprimné poďakovanie, konkrétne pani maklérke Zuzane Tóthovej, za zrealizovanie predaja nášho bytu. Pani Zuzana Tóthová je profesionálna maklérka vo svojom obore . Predaj sa uskutočnil k našej veľkej spokojnosti. Všetko prebehlo rýchlo a presne . Mal som česť stretnúť sa s pani Zápalovou, ktorá nám tiež vyšla maximálne v ústrety. Určite odporúčam využiť služby realitnej kancelárie.

Mgr. Pavol Šléger


Dovoľte, aby som Vám vyslovila poďakovanie za účinnú pomoc, pri predaji zdedeného bytu po mojej sestre. Osobitne ďakujem za pomoc pri vklade do katastra a aj pri prevádzaní finančných prostriedkov od predávajúceho pomocou banky. Doporučujem každému záujemcovi Vaše služby, vyznačujúce sa korektnosťou a serióznym prístupom.

Ing. Eugénia Kiselyová


S pánom Michalom Šumcom som nadmieru spokojný. Reaguje promptne, spoľahlivo a kompetentne na všetky požiadavky klienta a je radosť s ním spolupracovať. Odporúčam!

Juraj


Bol som veľmi spokojný - vysoká úroveň profesionality, kvalitná komunikácia, ochota a celkovo veľmi dobrá spolupráca. Určite odporúčam! /maklér: Michal Šumec/

Jakub


S pánom Šumcom máme len tie najlepšie skúsenosti. Vyskúšali sme viac realitných maklérov, ale ani s jedným sme neboli tak spokojní ako s ním. Celý proces predaja má hlavu a pätu, predávajúci aj kupujúci sú z jeho strany o všetkom informovaní. Všetky veci dotiahnuté na 110%. Preto by som sa mu nebál zveriť predaj nehnuteľnosti aj v budúcnosti. Naozaj odporúčam.

Michal


Jedným slovom TOP! /maklér: Michal Šumec/
 

Tatiana


Ďakujeme veľmi pekne za služby pani Anettky Vlčákovej a Tomáša Janeka. S ich prácou sme nesmierne spokojní. Sú dôslední, spoľahliví a korektní. A to je dnes vzácne (u všetkých profesií). Vaše služby môžem len a len odporučiť. Ste úžasní ľudia. Ďakujeme ešte raz a prajeme len všetko dobré.

Mgr. Nataša Vozárová, MBA, LL.M.


Veľmi ústretový, ochotný a schopný hľadať riešenie aj pri komplikovanejšej situácii. Určite odporúčam obrátiť sa na p. Fischera.

Miroslav


Pán Šumec je určite najlepší realitný maklér, s ktorým som doteraz mohol spolupracovať. Jeho mimoriadne prijemný a zároveň profesionálny prístup nám umožnil predať jednu nehnuteľnosť, a taktiež prenajať druhú. Sme mu veľmi vďační za pomoc a určite ho odporúčame aj ostatným záujemcom.

František


Veľmi som bola spokojná s prístupom, odbornosťou pána Šumca

Yvonne


Pani Mikešová je špičkou vo svojej profesii. Vystihuje ju úžasný prehľad,  ochota, ústretovosť a schopnosť vybaviť "nevybaviteľné". Pri predaji našej nehnuteľnosti urobila maximum a o všetko sa postarala. Jej služby môžem odporučiť každému.

Jana


Pani Mikešová je vynikajúca profesionálka s úžasným prehľadom, s ohromnou ústretovosťou a až neskutočnou ochotou. S jej prácou som nadmieru spokojná a zároveň som veľmi vďačná za všetko, čo pri predaji našej nehnuteľnosti urobila. Ja za seba ju môžem každému len odporučiť.

Jana


Pána JUDr. Koreca môžem len a len odporúčať.Od prvého momentu nám bol vždy k dispozícii, v akejkoľvek hodine dvíhal telefón, profesiońalny a trpezlivý prístup-aj pri mnohých otázkach. Nie je čo vytknúť. Jeden z najlepších realitných maklérov, s akým som sa stretla. Ďakujem.

Ľubica


Pána JUDr. Koreca Marcela nám odporučila kamarátka... a odporučila skvele! Profesionalita, pripravenosť, vysoká odbornosť, perfektný právny servis, obrovská ochota - to opakujem. Pridávam- vždy usmiaty /ako na foto/, v pohode a neskutočne trpezlivý odpovedať na naše nekonečné otázky... Pekne ďakujeme! ... a ako sa spieva v jednej pesničke ,,, pošli to dál/ďalej/...

Darina a spolok


S pánom Šumcom sa nám spolupracovalo od prvej chvíle veľmi dobre- svojim profesionálnym prístupom si získal absolútnu dôveru, bol nápomocný, empatický , vždy dochvíľny a v neposlednej rade optimisticky naladený- čo prispelo k nášmu dobrému pocitu a nakoniec aj úspešnému predaju nehnutelnosti. Ešte raz by sme sa mu chceli poďakovať a  prajeme veľa spokojných klientov a úspešných rokov v práci.

Kristína


Skvelá komunikácia, rýchle vybavenie, všetko super.. Ďakujeme pán Fisher.

Marianna Mikulová


Nielen som velmi spokojny s pracou s procesom prevodu vlastnictva, ale aj s prijemnym pristupom k cloveka s Editou Adrian. Aj mozem povedat, ze Edita bola velmi trpzliva s mojou slovencinou, ktorou nevladzem uplne a vybavenie veci v Madarsku, co sa tyka prehlasenie plyn, voda, elektrina. Tak urcite, ze sa vratim k Vam, ked budem potrebovat sa informovat nadalej, ked si budem kupit novy apartman alebo dom. Dakujem velmi pekne za vase sluzby.

Boris P. /francúzsky klient/


Spolupráca s pánom Šumcom bola skvelá a profesionálna. Navyše z neho srší optimizmus a pozitívna nálada. Je vidno, že prácu, ktorú robí, robí s radosťou.

Martin


I’m very pleased with the work Enriko Fischer has done for me. He is very professional and hard working, and has a great knowledge of the local area and property market, which he puts to good use in finding properties or buyers to suit his clients’ requirements. He\'s very friendly and easy to communicate with, and he speaks English, which was a big advantage for me.

Anne Wafer


Iba odporúčam...Veľmi dobrý prístup, ochotný, zaujímal sa...Šikovný /maklér: Michal Šumec/  

p. Ladenka


Prácu pána Michala Šumca hodnotím ako vysoko profesionálnu. Pán Šumec je maximálne ústretový, dochvíľny, precízny, empatický a v neposlednom rade zodpovedný na 100%.

Erika Kostolányiová


Veľmi pekne ďakujem pani Adrianová, ste poklad :)) potešili ste ma novým bytom a perfektným servisom spojeným s predajom bytu. Ešte nebývame, postupne zariaďujeme, do konca mája sa chceme presunúť. Tak možno potom zvážime aj to šteniatko :) Ďakujeme a prajeme Vám pekný víkend a všetko dobré:)

Jana Karaková


Veľmi som bola spokojná s realizáciou obchodu od začiatku po koniec. Profesionálny prístup p. Adrianovej od prvého stretnutia umocnený účasťou pána právnika v agentúre. Všetko išlo plynule otvorene bez problémov. Urcite v prípade možnosti odporučim RK KARIN & PARTNERS a služby pani Adrianovej aj iným. Ďakujem.

Alenka Kucová


Chcela by som sa poďakovať za profesionálnu pomoc pri predaji nášho bytu. Byt sa nám dlhšiu dobu nedarilo predať, až po oslovení maklérky Kataríny Michalcovej z KARIN&PARTNERS sa nám ho podarilo predať v pomerne rýchlom čase a nad naše očakávania. Výborne nastavená komunikácia, aktívny prístup zo strany maklérky, neúnavnosť v rámci procesu nastavovania podmienok predaja. Určite budeme takéto profesionálne služby odporúčať známym a priateľom.

Ingrid Šovčíková


Dobrý deň pani Plavčanová, ďakujem KARIN&PARTNERS za kvalitne poskytnuté služby a rýchlu a ústretovú spoluprácu pri zabezpečovaní prenájmu nehnuteľnosti.
Bol som spokojný aj s vyhotovením právnych dokumentov - nájomných zmlúv.

Martin R


Pani Zuzana Mikešová je profesionál a rozumie realitnému trhu dokonalo. Radosť s ňou pracovať. Určite to nie je poslednýkrát.

Peter K.


Celý priebeh predaja bytu a komunikácia prebiehala vo veľmi príjemnej atmosfére, profesionálne, ústretovo, čo určite prispelo k dobrému pocitu z nového bytu. Ďakujem /makléri: Mgr. Anetta Vlčáková a Tomáš Janek/

Edo Slimák


So vzájomnou dlhoročnou spoluprácou s realitným maklérom Mgr. Vladimírom Valentovičom sme mimoriadne spokojní, dosahujeme výborné výsledky pri sprostredkovaní prenájmu našich nehnuteľností, ako aj v poradenstve realitnej činnosti. 

Ing. Ján Augustín - konateľ Finstav, spol. s r.o. Bratislava


Ďakujeme za rýchle, účelné a presné sprostredkovanie prenájmu. Do 2 hodín od prvého telefonického kontaktu sme mali jasno o mieste nášho ďalšieho pôsobenia v Bratislave. Odporúčam.

 

Marian Maruniak, MEDESA SK s.r.o.


Veľká spokojnosť s prístupom a profesionalita v prevedení všetkých krokov až k podpisu.

Simona


Pani Anetta Vlčáková a pán Tomáš Janek sú skutoční profesionáli a ich prácu môžem s kľudným svedomím len a len odporúčať. Moja rodina ich služby využila už niekoľkokrát za posledných pár rokov. Za ten čas sme mali skúsenosť aj s inými maklérmi, keď sme kupovali dom a žiaľ s prácou pani Anetty a pána Tomáša sa to nedá porovnať. Pani Anetta a pán Janek mi pomohli so všetkými stránkami prenájmu a neskoršie aj predaja bytu - od home stageingu, cez virtuálnu prehliadku, napísanie pútavého inzerátu, nastavenie atraktívnej ceny, vďaka ktorej sa byt predal rýchlo a hlavne skôr, než začali ceny nehnuteľností výrazne klesať, až po právne poradenstvo a vysvetlenie detailného postupu, čo treba robiť po predaji/kúpe nehnuteľnosti. Oceňujem ich dostupnosť, profesionalitu, znalosti, sumarizovanie všetkych krokov v emaili, vďaka čomu zúčastnené strany vedeli, čo presne sa bude diať. Na všetky otázky dokázali promptne reagovať a celý proces predaja prebehol veľmi hladko, rýchlo a efektívne. Patrí im obrovské ĎAKUJEM.

Kristina Kordischova


Obrátili sme sa na p. Ladzianskeho s pomocou predaja nášho rodinného domu. Vždy som mala na realitné kancelárie svoj, aj keď nie dobrý názor, ale po tejto skúsenosti musím priznať, že som sa mýlila. Dlhšiu dobu sme si dom predávali svojpomocne, no neúspešne. Profesionálna práca, komunikácia na úrovni, nádherné fotografie a precízna inzercia pána Ladzianskeho, napomohla k rýchlemu predaju domu. Pán Ladziansky je veľmi ľudský a príjemný človek, bol neustále k dispozícií, kontaktoval ma o každom kroku, zabezpečil všetko čo sa týkalo predaja a prepisu katastra a médií: elektrina, voda, plyn. Veľké ďakujem a vrelo odporúčam...

Mária


Chcel by som sa poďakovať KARIN & PARTNERS za predaj môjho bytu. Veľké ďakujem patrí aj konkrétne realitnej maklérke p. Ing Kataríne Pírovej, ktorá sa o celý predaj nehnuteľnosti postarala. Komunikácia s ňou bola veľmi dobrá,pretože je to veľký profesionál a veľký človek.

Patrik B.


S priebehom predaja našej nehnuteľnosti som bol veľmi spokojný. Môžem len potvrdiť, že pán Michal Šumec pracuje na vysoko profesionálnej úrovni a zaslúži si plnú dôveru klientov.

Pavol Kontsek


Topka , viac slov netreba. /maklér Michal Šumec/

Robert


Neskutočne milý, ústretový a stále vysmiaty človek (maklér Michal Šumec) s množstvom energie. Plne vyhovel všetkým požiadavkám, dokázal zodpovedať na všetky otázky a často náročné, no stále a v každom smere bol plne k dispozícii.  Ďakujeme, že práve na tohto pána sme mali možnosť natrafiť pri kúpe nášho bývania. Nesmierne ĎAKUJEME.
 

Ivka


Pán Michal Šumec je naozajstný profesionál a sme veľmi radi, že sme oslovili práve jeho pri predaji nášho bytu, ktorý prebehol absolútne bez problémov.

František


Pani Lívia Ďuricová, Vašu prácu ohľadom dvoch prenájmov bytov v Opoji a vo Vlčkovciach hodnotím ako veľmi dobrú a som s ňou spokojný. Ďakujem.

Jozef Č.


Realitný maklér M. Šumec poskytuje svojim klientom dobré realitné služby. Svoju prácu vie robiť spoľahlivo. Všetko, čo bolo sľúbené a bolo v jeho kompetencii bolo dodržané. Má dobrý odborný prístup, a to,čo vyjedná aj naozaj platí.

Viktor Farka


Mali sme šťastie, že sme pri kúpe nehnuteľnosti mohli stretnúť práve pána Šumca. Všetko prebehlo hladko a profesionálne. Bol vždy ochotný a ústretový, jednoducho povedané - svoju prácu vykonáva s radosťou. Vďaka.

p. Mária


Na pána Janeka som dostala kontakt od známeho, ktorý predával byt v tom istom komplexe a hodnotil ho len v superlatívoch :-) Od prvého telefonátu s ním som vedela, že som sa obrátila na profesionála, ktorý myslel na každý detail. A ten Home Staging, ktorý spravil aj so svojou partnerkou Annetkou Vlčákovou sa vyrovnal predaju realít, ako ich poznáme z amerických TV sérii J Bola som informovaná o každom jednom malom kroku vrámci celého procesu a vedela som, že byt sa do mesiaca predá - ale to, že to bude už pri prvej obhliadke, to ma veľmi milo prekvapilo. Momentálne sa nechystám nič predávať/kupovať, ale v budúcnosti bude moja voľba jasná. Pán Janek s Annetkou pristupujú ku každému klientovi tak, ako by to bol ich jediný a najdôležitejší klient a skutočne s neuveriteľne ľudským prístupom. A to, že opäť získali titul Maklér roka, to len dokazuje a je to plne zaslúžene. Veľká vďaka! 

Janka Zelensky


Pani Annetka je kráľovná home stagingu :-) Môj byt nastylovala s neuveriteľnou graciou a preciznosťou a bola som presvedčená, že kupec sa nájde okamžite a tak tomu aj bolo - hneď po prvej prehliadke. So svojím partnerom pánom Janekom tvoria veľmi zohranú dvojicu, presne som vedela, s čím sa na koho obrátiť. Informovaná som bola o každom kroku, dostávala som tak presné a detailné informácie, že som skutočne nemusela na nič myslieť a len zveriť predaj do ich rúk. Pani Annetka je nesmierne milá a šarmantná dáma ochotná poskytnúť všetky potrebné informácie kedykoľvek a titul Maklér roka bol patrične zaslúžený. Klobúk dole pred takým prístupom! ĎAKUJEM :-)

Janka Zelensky


Ihneď na začiatku roku 2023 mi Vaša realitná maklérka  Mgr. Lívia Ďuricová sprostredkovala zmluvu k prenájmu bytu v obci neďaleko Trnavy. Do 3 dní som mala podpísanú zmluvu aj s kľúčmi. Od prvej chvíle, keď sme spolu telefonovali, až po odovzdanie kľúčov, všetko prebehlo veľmi jednoducho  a hlavne rýchlo...komunikácia aj počas sviatkov takže oceňujem promptnosť. Váš prístup ku mne bol: promptný – pohotový, pripravený; okamžitý, rýchly. Ďakujem za priateľskú a prijemnú atmosféru a profesionalitu na vysokej úrovni.

Mgr. Janka Masarovičová


Veľké standing ovation a moje poďakovanie patrí realizačnému tímu maklérov Anette Vlčákovej a Tomášovi Janekovi za poskytnutý kompletný servis pri prenájme môjho bytu. Pridanou hodnotou ich profesionality je ľudský prístup, ústretovosť a celkový šarm, ktorým vytvárali veľmi príjemnú atmosféru počas stretnutia. Jednoznačná spokojnosť.

p. Drahomíra


Chcela by som sa poďakovať maklérke Jane Tomečkovej za skvelý profesionálny prístup pri predaji môjho bytu. Od úplného začiatku až po jeho ukončenie všetko vysvetlila  a zabezpečila, v podstate som sa o nič nemusela starať. Tiež mi bola veľmi nápomocná aj v kúpe môjho domu, zosúladení termínov a načasovaní predaja a nákupu. Ešte raz sa chcem poďakovať a oceniť skvelú spoluprácu.

Katarína Tomanová


Musel by som dlho písať. Jednoducho tip top vo všetkých smeroch klobúk dole a ďakujem Anetta Vlčáková a Tomáš Janek.

Zwirn


Dovoľte mi, aby som sa poďakoval za odvedenú prácu pri predaji môjho bytu. Vaša spoločnosť bola dobrá voľba. Bol som spokojný so všetkým a rád by som vyzdvihol pani Tomečkovú ako realitnú maklérku - jej oddanosť, ochotu, presnosť, profesionalitu. Bol som s ňou nadmieru spokojný. Jedno je isté - moju ďalšiu nehnuteľnosť bude predávať zase ona.
 

Szilárd Zászlós


Ďakujem pekne za výbornú spoluprácu s p. Vlčákovou aj p. Janekom, sú naozaj zohratá dvojica profesionálov a k tomu príjemní,pohotoví, šikovní a veľmi ľudskí ku klientom. Poradili aj nad rámec a pri kúpe nehnuteľnosti som bola s nimi nadmieru spokojná. Držím palce v pracovnom aj v osobnom živote aj naďalej, ďakujem za perfektnú spoluprácu.

Andrea Sieklová


Ďakujem pekne za ústretové jednanie a korektnú spoluprácu. Bola som nadmieru spokojným klientom pána Janeka aj pani Vlčákovej, obaja sú skutoční profesionáli, navyše majú výborný ľudský prístup, ochotu vždy pomôcť a dokonale ovládajú svoju prácu. Určite budem odporúčať ďalej!

Andrea Sieklová


Moju nehnutenosť som predávala prostredníctvom RK Karin & Partners  v decembri 2022. V tom hektickom predvianočnom období bolo stretnutie s profesionálnym partnerským duom  pán Janek a pani Anettka Vlčáková ako slnečný lúč v pochmúrnom dni. Obaja sú profesionáli, ktorí bravúrne zvládali všetky úkony v takom náväznom slede, že behom necelého mesiaca došlo k právoplatnému prevodu nehnuteľnosti, čomu som spočiatku nechcela veriť, že sa to podarí (No, ...holt kdo umí, ten umí..) Spomínaná dvojica - perfektný team dvoch profesionálov - je okrem profesionality aj veľmi milé duo  príjemných ľudí, až mi bolo ľúto, keď sme si posledný krát podávali ruky. Patrí im veľká vďaka a z celého srdca im želám všetko najlepšie, samozrejme veľa zdravia, šťastia ale i veľa profesionálnych úspechov. RK  Karin & Partners a oboch spomínaných realitných agentov budem odporúčať priateľom a známym...

Mgr. Janka Petrovičová


Pri kúpe svojho prvého bytu som z každej strany počúval varovania, aby som si dal pozor na to a tamto, aby som sa nenechal obabrať a podobne. Bolo to stresujúce obdobie a k maklérom a finančným poradcom som spočiatku pristupoval s obavami a nedôverou. Týmto sa chcem poďakovať RK KARIN & PARTNERS a najmä p.Janekovi a p.Vlčákovej za profesionálny prístup, promptné riešenia, ochotu vysvetliť veci aj viackrát, a výjsť v ústrety. S nimi bola kúpa bytu nakoniec hladká a pohodová záležitosť. Budem určite odporúčať.

p. Martin


Chcela by som sa poďakovať panovi Michalovi Šumcovi, ktorý mi pomohol pri predaji bytu v Púchove. So všetkými službami som bola nadmieru spokojná. 
Akúkoľvek otázku či požiadavku som položila, bola mi adekvátne zodpovedaná a splnená. Všetko, čo bolo sľúbené a bolo v jeho  kompetencii bolo dodržané. Zakaždým, keď bolo niečo potrebné vybaviť, bolo to vybavené na čas a k mojej spokojnosti. Ďakujem za jeho pomoc, ochotu a asistenciu pri predaji nehnuteľnosti. Budem jeho služby odporúčať ďalej.

Michaela Poliachová


Od prvého stretnutia, na ktorom sme boli detailne informovaní s postupom a podmienkami predaja, až po samotný podpis zmluvy sme našli absolútnu oporu v jednaní a riešení práve od p. Ladzianskeho. Profesionálne nafotenie nášho domu pomohlo k lepšej predstave pre potencionálnych záujemcov. Vďaka tejto prezentácii, rýchlemu riešeniu situácie, sme našli toho správneho kupcu. Ak by sme v budúcnosti riešili znovu predaj, určite sa zveríme do rúk p. Ladzianskeho. 

p. Martina


Pani Anettku môžem len odporučiť. Čo som aj samozrejme urobil a postarali sa o predaj bytu aj mojej známej. S jej partnerom tvoria profesionálny team a mal som k nim pri predaji môjho bytu plnú dôveru. Ich odborný a ľudský prístup s ich komunikáciou je proste neprekonateľný a to som predával už niekoľko nehnuteľností s rôznymi realitnými maklérmi. Pani Anettke a pánovi Tomášovi sa však ani zďaleka nikto nevyrovnal. Ešte raz sa im chcem poďakovať a prajem im veľa úspechov v živote.

Dalibor Kravarik


Skutočne som bol veľmi spokojný s profesionálnym prístupom pána Janeka. Od prvej chvíle som v ňom mal plnú dôveru a od začiatku som si nechal poradiť v celom procese predaja. Je to proste profesionál s ľudským prístupom a naozaj som sa nemusel o nič starať. Komunikácia bola výborná nakoľko ma pán Janek často informoval o postupe predaja. Samozrejme nemôžem zabudnúť ani na pani Anettku Vlčákovú, s ktorou tvoria zohratý team. Samozrejme, že som pána Janeka odporučil aj mojej známej. Z jej strany bola tiež veľká spokojnosť s kompletným servisom a aj ona už má už byt predaný. S nimi by som predával nehnuteľnosti aj každý deň...

Dalibor Kravarik


Sme veľmi spokojní s rýchlosťou a ústretovosťou práce. Čo nám bolo sľúbené, bolo stopercentne dodržané. Nemali sme žiadne pochybnosti pri postupe a prezentácií nehnuteľnosti. Dôvera bola taká veľká, že sme dali k dispozícii kľúče od nehnuteľnosti, samozrejme sme tam už nebývali. Takýto rýchly spôsob predaja doporučujem hlavne preto, že sme sa vôbec o nič nemuseli starať. Boli sme o všetkom ihneď informovaní aj my aj kupujúci. Doporučujem každému. Plný servis tak potrebný pre predaj nehnuteľností. /makléri Anetta Vlčáková a Tomáš Janek/

pani Ľubica


Ďakujem za profesionálny prístup, rýchle a presné riešenie všetkých vzniknutých problémov a situácii. Ďakujem za ústretovosť, presnosť a ochotu v akomkoľvek čase sa venovať zákazníkovi. /makléri: Anetta Vlčáková a Tomáš Janek/

Ľubica Tarajová


Lívia, ďakujem veľmi pekne za usmernenie k uzavretiu nájomnej zmluvy na byt v Trnave. Ako nájomca si veľmi vážim Vašu pracovnú etiku. Najmä vďaka za to, že ste prekladateľom. /maklér: Lívia Ďuricová/ 

Santosh


Bola som veľmi spokojná. Príjemné jednanie. Budem ju odporúčať. /maklér: Lívia Ďuricová/

J.Š.


Služby realitnej kancelárie KARIN&PARTNERS som využil a chcem sa poďakovať pani Mgr. Karin Zápalovej, RSc. vždy bola veľmi profesionálna, ochotná pomôcť a poradiť. Realitnú kanceláriu určite budem odporúčať ďalej. Ďakujem.

Robert D.


Michal Šumec je profesionál s individuálnym  prístupom, veľmi ochotný, pracuje nad rámec svojich povinností, je spoľahlivý a aj ľudsky veľmi sympatický. Spoluprácu s ním rozhodne doporučujem.

Veronika Chrenková


Skvelý prístup a profesionálne jednanie. Som veľmi spokojná a ďakujem veľmi moc za jeho ochotu. Môžem len odporučiť. /maklér: Enriko Fischer/

Irena Pavlovičová


Chcela by som sa aj touto formou poďakovať za profesionálny prístup pánovi Michalovi Šumcovi pri sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti.

Michaela


Ďakujem p. Vlčákovej a p. Janekovi za výbornú spoluprácu a profesionalitu pri kúpe nehnuteľnosti. Odporúčam všetkým.

Pavol


Poďakovanie za ochotu a prístup pri preberaní domčeka na podnájom. Veľmi milý a ochotný, vždy nám vyšiel v ústrety pri naskytnutých problémoch a nebol problém sa nám prispôsobiť a dohodnúť. Odporúčame všetkými 5timi. :) /maklér: Michal Šumec/

Lucia


Pani Lívia Ďuricová bola k nám ako klientom veľmi ústretová a dala si veľa práce, aby nám našla podnájomníka. Dúfame, že s podnájomníkom budeme spokojní tak, ako s prácou pani Lívie. Ak bude príležitosť, radi použijeme služby realitnej kancelárie, ktorej je členkou.

Ing. Asena Benetinová


Obrátili sme sa na realitného makléra pána Ladzianskeho, lebo sme náhle potrebovali dať do prenájmu byt. Byt je akoby vo väčšom historickom rodinnom dome a už v ňom bývali traja ďalší nájomníci, preto sme to považovali za komplikovanejšie. Pán Ladziansky v priebehu necelých dvoch týždňov našiel vhodného nájomníka a zabezpečil nájomnú zmluvu, ktorá bola pre všetky strany akceptovateľná. Jednal promptne, konštruktívne, transparentne. Určite odporúčame realitné služby pána Juraja Ladzianskeho pre jeho profesionalitu.

p. Katarína


Jasné informácie, precízna príprava, efektívna realizácia. Skutočná profesionalita. Vysoko odporúčam pani Ing. Janku Mikoláškovú.
 

Gabriel Regis


Miško Štetina, zlatý človek vo všetkom, môžem len a len doporučiť a tak sa aj stalo... Doporučila som ho aj mojej dcére, ktorá je tiež nad mieru spokojná. Miškovi prajem veľa klientov. Miško, ešte raz ďakujem za spoluprácu.

Mária Milotová


Som veľmi spokojná s prístupom pani Mikoláškovej, perfektne poskytnuté služby!

Saša


Pán Michal Šumec je nielen príjemný a veselý človek, ale aj veľmi ľudský a ochotný. Jeho práca ho napĺňa a je to aj patrične vidieť. Pri predávaní našej nehnuteľnosti sme sa na neho vo všetkom spoľahli a neľutujem. Všetko ochotne vybavil, poslal, informoval, čo sa tak ľahko nevidí. Určite ho odporúčam, aj pre jeho pozitívny prístup a milú povahu. Nezaťažuje vás zbytočnými informáciami a rieši veci prozákaznícky, čo veľmi oceňujem a týmto ďakujem. Aj za spoluprácu, aj za jeho prístup v neľahkej situácii, ktorou som prechádzala.

Mgr. Anna Pipišková


Miško Štetina, ďakujeme za všetko. Sme radi, že sme sa obrátili práve na vás. Budeme vás len odporúčať. Prajeme veľa spokojných klientov.

Hana Krajsová


Ďakujem krásne maklérom Anettke Vlčákovej a Tomášovi Janekovi za predaj nehnuteľnosti a následne pomoc pri kúpe novej. Nebola to náhoda, že som si vybrala túto dvojicu. Už pred niekoľkými rokmi som s nimi riešila predaj bytu. Komunikácia s nimi naozaj vyborná, spoľahlivosť, ochota, profesionalita. Za všetko im veľmi ďakujem a vrelo každému odporúčam.
 

Henrieta


Pani Zápalová, pán Šumec, chceli by sme Vám ešte raz poďakovať za sprostredkovanie kúpy, s Vašimi službami, a osobitne s prístupom pána Šumeca, sme boli veľmi spokojní. Čerešničkou na torte je skutočnosť, že Alibernet, ktorý sme od Vás dostali, je moje obľúbené červené víno. Nech sa Vám darí!

Martina a Jozef


Pán Šumec je výborný realitný maklér, z vlastnej skúsenosti môžem s istotou povedať že o jeho profesionalite niet pochýb. Má seriózny prístup a zmluvy na podpis som u neho mal do par dní už na stole. Takže vybaví všetko rýchlo a k spokojnosti zákazníka. Ďakujem

Patrik


So službami pána Šumca som bol veľmi spokojný. Oceňujem najmä jeho flexibilitu, profesionalitu a komunikáciu s klientom. Na základe mojej skúsenosti ho môžem len vrelo odporučiť ostatným. Je vidieť že jeho práca ho naozaj baví.

Martin


Cielene Vám chceme zložiť poklonu za pracovný výkon súvisiaci s predajom našej nehnutelnosti. S Vaším prístupom a zastupovaním sme boli veľmi spokojní. Oceňujem profesionálny prístup, záujem o rýchly a seriózny predaj nehnuteľnosti a dôveru. Našu nehnuteľnosť pani Zuzana Mikešová predala k našej spokojnosti, prakticky bez toho, aby sme do procesu akokoľvek zasahovali, čo bolo pre nás úplne ideálne. Všetko bolo veľmi dobre nachystané vopred, bez komplikácií, bolo vidieť, že Vašu prácu robíte poctivo a nič nenechávate na náhodu. V prípade, ak niekto z môjho okolia bude potrebovať služby realitnej kancelárie, jednoznačne Vás budem odporúčať. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za profi prístup.

Richard


S prácou a službami pána Šumca sme boli veľmi spokojní, promptná komunikácia, profesionálny prístup. Odporúčam ho.  

Lenka


Ďakujem realitnej kancelárii KARIN&PARTNERS za vynikajúce služby pri predaji nehnuteľnosti. Menovite pani Pírovej. Úžasný človek a profesionálka na svojom mieste. Všetko prebehlo bez najmenších komplikácii.100% ústretová, perfektne pripravená, na všetky otázky som dostal odpoveď. Oceňujem osobnú iniciatívu a snahu vyriešiť danú situáciu. Pani Katka, som rád, že som s Vami mohol spolupracovať. Vidieť, že Vás práca baví, že ňou žijete. Určite s Vami budem rátať aj do budúcnosti a vrelo Vás odporučím každému.  Veľké ĎAKUJEM!
 

Radovan T.


Pán Šumec je veľmi ochotný príjemný človek, aj keď som bol v pozícii kupujúceho. Oslovil som veľa realitných kancelárií a maklérov a musím povedať, že som z nich taký pocit nemal.

Vladimír Gabriš


Ďakujem veľmi pekne ako aj Anettke Vlčákovej, tak aj jej partnerovi v osobnom a aj v pracovnom živote, Tomášovi Janekovi, za promptný predaj môjho jednoizbového bytu a za vysokú profesionalitu a za láskavý prístup, s ktorým vykonávajú svoju prácu. Sú perfektne zohraní team a želám im veľa úspechov ako aj v ich ďalšom osobnom, tak aj v ich ďalšom pracovnom živote. Ďakujem ešte raz za všetko.

Andrea


Anettka Vlčáková aj s Tomášom Janekom, jej partnerom ako v osobnom, tak aj v pracovnom živote, mi predávali môj jednoizbový byt, ktorého homestaging, ktorý spravili, bol úžasný. Ďakujem im za všetko aj touto cestou a želám týmto dvom mladým a veľmi šikovným maklérom veľa úspechov v ich pracovnom a aj v ich osobnom živote. Ešte Anettke zverím svoje pôdy, zdedené po otcovi, tak dúfam, že aj tam ma nesklame.

Andrea Kubovičová


Ďakujem za ukážkovú spoluprácu. Skutočne na 1* 😊 Prajem všetko dobré a veľa úspechov 😊 /makléri: Mgr. Anetta Vlčáková a Tomáš Janek/

K.G.


Prišiel som z Kanady predať nehnuteľnosti po mojom zosnulom bratovi. Pani Zápalová mi poskytla mimoriadnu pomoc a profesionálnu službu pri predaji bytu v Bratislave. Jej ústretovosť a ochotu pomôcť, keď bolo treba, ťažko popísať slovami. Všetko sme zvládli v priebehu pár týždňov. Pritom mi zostal čas aj na návštevu prírodných krás Slovenska. Keď som sa vracal do Kanady po necelých šiestich týždňoch, peniaze boli už v banke. Srdečná vďaka pani Mgr. Karin Zápalová, RSc. Keď budem mať príležitosť, tak Vás určite doporučím svojim známym.

Viktor Bona


Veľmi pekne chcem poďakovať Tomášovi Janekovi a Anette Vlčákovej za perfektnú, profesionálnu a do maličkostí premyslenú prácu. Sú zohratí, presne vedia nadviazať kroky, ktoré majú smerovať k úspešnému predaju alebo kúpe. Môj byt predali rýchlo, vysoko profesionálne a mal som pocit bezpečia. Vedel som o každom kroku, ktorý urobili. Vždy ma o všetkom informovali. Odporúčam ich ako profesionálov, ktorí majú obrovské skúsenosti, ľudský prístup, vždy sa snažia poradiť a pomôcť. Nikoho lepšieho nepoznám. Právom si zaslúžia titul Najlepší makléri.

Vladimír Vozár


Pani Anetta Vlčáková a Tomáš Janek sú veľmi profesionálny tím. Svoju prácu realitných maklérov majú doslova vyšperkovanú do posledných detailov. Nič ich neprekvapí, všetko majú dokonale zorganizované, premyslený každý krok. Vďaka ich profesionalite som sa cítila v bezpečí. Ďakujem obom maklérom za rýchly predaj bytu, neustály dohľad nad každým krokom pri predaji. Nepoznám profesionálnejší tím. Oprávnene si opakovane zaslúžia titul najlepší makléri.

Nataša Vozárová


Vážená pani Katka, touto cestou by som sa vám chcel poďakovať, za pomoc pri predaji maminho bytu, všetko z vašej strany prebehlo k našej maximálnej spokojnosti a predaj prebehol v neskutočne rýchlom čase. Takže určite, keď niekto bude potrebovať vašu pomoc, tak vás budem vrelo odporúčať.
Prajem vám veľa pracovných, ale aj osobných úspechov v živote a ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Pavol Petráš


Spolupráca s pani Ďuricovou bola vždy vynikajúca. Oceňujem jej profesionálny prístup. Hlavne dochvíľnosť a cit pre objektívne a pravdivé informácie. Na čom sme sa dohodli, to platilo.

Silvia Račeková


Pani Pírová, som rada, že všetko ohľadom predaja bytu prebehlo rýchlo a bezproblémovo. Som veľmi rada, že sme si vybrali práve Vás ako realitnú maklérku, týmto sa Vám chcem v mene celej rodiny poďakovať za skvelú prácu.

Gabriela Žilavá


Ďakujeme p. Vlčákovej a p. Janekovi, za zrealizovanie kúpy bytu počas neľahkého obdobia a rastúcej inflácie. Komunikácia prebiehala vždy promptne, pričom pri riešení podpisov a dokumentácie sme boli vopred vyrozumení. Veľmi dobre sa nám spolupracovalo!  Vrelo odporúčam!!!  

Soňa


Pani Ponyova (Mišovichová) mi prenajala byt v Podunajskych Biskupiciach za mesiac v obdobi Covidu, co si myslim,ze je ozaj kratka doba. Mala proklientsky pristup a okrem rychlosti a efektivnosti mi vyhovoval aj styl komunikacie, zodpoednost, pozitivny pristup. Ocenujem, ze sa snazila vyjst v ustreti aj najomcovi aj prenajimatelovi. Myslim si ,ze je profesionalne aj ludsky velmi silna maklerka, je kvalitna obchodnicka, preto odporucam jej pracu kazdemu, kto chce mat svoje nehnutelnosti v dobrych rukach.

Lívia


Pani Misovichova prenajala môj byt, komunikácia bola skvelá, rýchla, bezproblémová. Maximálne spokojná som bola ja ale aj podnájomnik. Odporúčam všetkým kto hľadá profesionálny, ľudský a nadštandardný prístup.

Barbora


S pani Mišovichovou som bol nadmieru spokojný. Našla mi výborný byt vo vyhľadávanej lokalite v období, keď dobrých ponúk bolo málo. Všetko prebehlo hladko aj napriek tomu, že situácia bola z mojej strany s poskytovanim hypoteky komplikovanejsia - maklerka aj predavajuci boli ustretovi a trpezlivi. Pani Misovichovu odporucam nielen pre jej profesionalitu a zodpovedny pristup, ale aj pre jej velmi sympaticke a ludske jednanie.

Michal


Súčinnosť pani Mišovichovej pri predaji bytu bola na veľmi dobrej a profesionálnej úrovni. Svojim prístupom dokazuje, že svojej práci rozumie, dokáže zosúladiť požiadavky oboch strán a je taktiež ústretová a proaktívna. Môžem ju len doporučiť.

Alex


Hneď pri prvom stretnutí sme si so Zuzkou Mikešovou sadli. Ja som jej povedala, aká je moja predstava a ona ju zrealizovala. Má veľmi profesionálny prístup, presne mi vysvetlila všetky kroky, ktoré budú nasledovať. Je ochotná, príjemná a vybavila všetko k mojej veľkej spokojnosti. Určite ju budem odporúčať aj mojim známym.

Monika


Pán Šumec je veľmi promptný a spoľahlivý maklér, s jeho službami sme boli veľmi spokojní, všetko riešil rýchlo a k spokojnosti oboch strán. Navyše veľmi otvorený a priateľský človek, čo len umocňovalo dobrý pocit z kúpy nehnuteľnosti. Určite ho odporúčam!!

Lenka


Pozemok sme kupovali “na diaľku z Prahy, osobne sme sa zastavili iba raz, a to pri prvotnej obhliadke pozemku, všetko ostatné p.Ladziansky zariadil. Ocenili sme nielen jeho profesionalitu a skúsenosti, ale aj to, že vedel nájsť riešenia tam, kde ostatní videli problémy. Napríklad dohodu o odklonení, ktorú p. Ladziansky vykomunikoval s problémovým susedom, ktorý mal nelegálne prekopaný vodovod cez pozemok, ktorý sme kúpili. Zoznámením sa so susedom a dohodnutím spolupráce pri spoločných výkopových prácach spojených s privedením IS na pozemok. Taktiež jeho transparentnosťou, vysvetlením obmedzení pozemku a poskytnutím dôležitých kontaktov plus zistil pre nás od SSE bod napojenia elektriny. Ďalšie časti procesu ako zmluvy, podpis u notárky, vklad na kataster, komunikácia a informovanosť prebehli úplne hladko a bez akýchkoľvek problémov.
Myslím si, že bez jeho pomoci ako lokálneho makléra by sme mali s kúpou pozemku určite viac starostí. Vrelo odporúčame služby p. Ladzianskeho každému, kto priamo alebo v okolí Banskej Štiavnice chce kúpiť alebo aj predať nehnuteľnosť. Lepšieho makléra určite nenájdete :)

Ján K.


So službami a prístupom pána Šumca som bola veľmi spokojná. Oceňujem jeho profesionalitu, ústretovosť, dôveryhodnosť. Kúpa prebehla rýchlo a bez komplikácií. Ďakujem a v budúcnosti viem, na koho sa obrátiť :-)

Anna


Služby pána Šumca som využil opakovane a musím povedať, že som bol stále spokojný. Držím mu palce, nech sa mu aj naďalej darí a nech sú jeho klienti stále spokojní.

p. Robert


Ďakujeme úctivo KARIN & PARTNERS za skvelú spoluprácu, promptnosť, presnosť a dokonalé služby. Nadmieru som bol spokojný s pánom Šumcom za prijemný prístup a profesionalitu.  

p. Tomáš Drľa


Pán Šumec je profesionál na správnom mieste. Som maximálne spokojný s jeho prístupom a realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS. Pán Šumec všetko vysvetlil, vybavil a vždy bol veľmi ochotný. Určite ho budem kontaktovať aj v budúcnosti.

p. Lukáš


Absolútna spokojnosť. Mimoriadne aktívny prístup a dotiahnutie všetkých záležitostí do konca. Odporúčam.

p. Róbert


Chcem sa úprimne poďakovať za služby realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS, konkrétne pani maklérke Zuzane Tóthovej , za zrealizovanie predaja rodinného domu . Pani Tóthová je profesionálna maklérka vo svojom obore . Predaj sa uskutočnil k veľkej spokojnosti oboch strán  - predávajúcich i kupujúcich. Všetko prebehlo rýchlo a presne . Mal som česť stretnúť sa s pani Zápalovou , ktorá nám vyšla maximálne v ústrety . Určite odporúčam využiť služby realitnej kancelárie.

p. Malach


Služby realitnej kancelárie som využila už tretí krát. To svedčí o tom, že som bola veľmi spokojná. Odborne pripravené zmluvy a následne ďalšie konanie na ostatných úradoch prebehlo vďaka pani Zuzke Tóthovej rýchlo a úspešne. Vrelo odporúčam využiť služby realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS.
 

p. Hermanská


Všetko prebehlo bez problémov. Profesionálny prístup a výkon. Určite maximálne odporúčam všetkým. Ďakujem.

Milan


Pán Šumec bol profesionál na úrovni. Boli sme plne spokojní s poskytnutým servisom. V budúcnosti určite využijeme služby pána Šumca.

Miroslav


Dobrý deň, můj predaj domu a zkůsenosti s firmou KARIN & PARTNERS, konkrétně s pani Pírovou jsou viac ako na 100 % TOP a pozitivné. Nechtěl sem do prodeje mého domu žiadnu realitní kancelář, ale po tom co mě pani Pírová kontaktovala sem zmenil názor a bylo to úplně to nejlepší mé rozhodnutí. Od prvého
setkání byla pani Pírová maximálně profesionální a úpřimná. Dom sa predal behom 3 týždnů a vše šlo jak po másle. Doporučuji všem aby predaj domu svěřili těmto profesionálům a sem si jistý že všichni budou maximálně spokojení.

Zbiněk


Ďakujeme pekne pani Vlčákovej a Janekovi za profesionálny prístup, rýchle nasadenie, okamžité reakcie na akúkoľvek požiadavku! Odporúčam všetkým.

Michal


Náš byt sme kupovali prostredníctvom RK Karin & Partners a jej makléra pána Šumca. Boli sme maximálne spokojní. Pán Šumec je ochotný, pracovitý, dochvíľny, veľký profesionál a zároveň aj veľmi milý a priateľský človek. V prípade potreby budeme jeho aj RK určite odporúčať našim známym.

Inka


Dobrý deň chceli by sme sa aj takto oficiálne poďakovať vašim realitným maklérom Miškovi Štetinovi a Enrikovi Fischerovi za úžasný prístup, ktorým nás po celu dobu hľadania nášho nového bývania sprevádzali. Za lásku ich práci im patrí obrovské ďakujem. Po mnohých zlých skúsenostiach s inými realitnými kanceláriami sme boli s tou vašou nadmieru spokojní.

Michaela


Služby realitnej kancelárie Karin&Partners sme využili po druhýkrát. Konkrétne sa chceme poďakovať pani Mgr. Karin Zápalovej, RSc. vždy bola veľmi profesionálna, ochotná pomôcť a poradiť. Realitnú kanceláriu určite budeme odporúčať ďalej. Odporúčame a ďakujeme.

Peťka & Marcel


Všetko prebehlo bez problémov. Michal Štetina vždy dodržal čo sľúbil a vybavoval veci za mňa aj nad úkor svojich povinnosti, keďže bývam v zahraničí. Určite odporúčam.

p. Dušan


Na pánovi Šumcovi oceňujem jeho profesionálny prístup, energiu, ktorú do práce vkladá, silné zamerenie sa na zákazníka a priateľský prístup. Všetky kroky pri predaji aj následnej kúpe nehnuteľností prebehli hladko, pri akýchkoľvek prekážkach som sa mohol plne spoľahnúť na jeho promptné reakcie a maximálnu ochotu pomôcť. Ďakujem pekne ešte raz a služby pána Šumca, taktiež aj realitnej kancelárie Karin & Partners s plným presvedčením odporúčam.

p. Matej


Z celého srdca by sme sa s manželom chceli poďakovať pánovi Štetinovi za úžasný a ľudský prístup od prvého stretnutia. Vďaka tomuto pánovi sme našli naše prvé spoločne vysnívané bývanie. Boli sme z jeho službami nadpriemerne spokojný.
Ďakujeme Miško. 

p. Michaela


Výborná spolupráca, komunikácia na profesionálnej úrovni, ďakujem za spoluprácu ,maximálne odporúčam.

p. Dana


Výborná spolupráca, komunikácia na profesionálnej úrovni, ďakujem za spoluprácu ,maximálne odporúčam.

p. Anna


Ďakujem veľmi pekne pánovi Štetinovi za kus odvedenej práce pri hľadaní nehnuteľnosti, profesionálny prístup!

p. Filip


Touto cestou by som chcel poďakovať za dobre vykonanú prácu , pri realizácií kúpenia bytu ktorú mi sprostredkoval pán Štetina.

p. Peter


Služby realitnej kancelárie som využila už tretí krát. To svedčí o tom, že som bola veľmi spokojná. Odborne pripravené zmluvy a následne ďalšie konanie na ostatných úradoch prebehlo vďaka pani Zuzke Tóthovej rýchlo a úspešne. Vrelo odporúčam využiť služby realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS.
 

p. Hermanská


Dobrý deň chceli by sme sa aj takto oficiálne poďakovať vašim realitným maklérom Miškovi Štetinovi a Enrikovi Fischerovi za úžasný prístup, ktorým nás po celu dobu hľadania nášho nového bývania sprevádzali. Za lásku ich práci im patrí obrovské ďakujem. Po mnohých zlých skúsenostiach s inými realitnými kanceláriami sme boli s tou vašou nadmieru spokojní.

p. Michaela


Ďakujem pani Annette Vlčákovej a pánovi Tomášovi Janekovi za veľmi profesionálne maklérske služby pri predaji bytu. Vďaka ich výbornej spolupráci bol byt vo veľmi krátkom čase predaný. Navyše ma prekvapila precíznosť, ochota a dobrá organizácia pri všetkých úkonoch spojených s predajom. Realitné služby pána Janeka a pani Vlčákovej odporúčam.

p. Katarína


S p.Zvonárovou sme boli od začiatku veľmi spokojní. Bola vždy ústretová, všetko nám od začiatku vysvetlila, čo sme veľmi ocenili, keďže sme prvýkrát kupovali byt. Jej komunikácia bola na vysokej úrovni. Bola vtipná a ochotná počas celého procesu. Pokiaľ teda hľadáte maklérku - tlieskajte si - práve ste našli maklérku, ktorá ako komplex má všetko, čo výborný maklér má mať!
 

p. Ivka a p. Aďko


Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat panu Janekovi a paní Vlčákové, za skvělou práci. Oba jsou velmi ochotní, naslouchají potřebám jak majitelů tak kupujících a vkládají do toho i své vlastní srdce. Preciznost, rychlost a ochota byly opravdu na 1*. Jsem moc ráda, že jsem potkala tak skvělý tým lidí, kteří mi ve velmi krátkém čase vyřešili prodej mé nemovitosti a vybrali ty nejlepší majitelé, které si dům zaslouží. Po celou dobu prodeje byla skvělá atmosféra a radost se setkávat. Ještě jednou Vám ze srdce děkuji a přeji Vám hlavně spoustu spokojených klientů a radost ze své práce. Těšilo mě.

p. Markéta


Ďakujeme za profesionálny a zodpovedný prístup pána Štetinu pri vybavovaní a realizácii kúpy nehnuteľnosti. Vrelo odporúčam a prajem veľa budúcich úspechov. 

p. Zuzana


Dobrý deň, chcel by som sa poďakovať p.Janekovi a p.Vlčákovej za spoluprácu pri kúpe mojej prvej nehnuteľnosti. Od obhliadky až po odovzdanie bytu priateľský a vždy profesionálny prístup, ktorý sa už dnes nevidí. Všetko prebehlo bez problému a som nadmieru spokojný. Môžem len odporúčať.

p. Lukáš


Chcela by som sa touto cestou veľmi pekne poďakovať pani Zápalovej a jej tímu za kvalitne poskytnuté služby ohľadne predaja mojej nehnuteľnosti. Zmienená nehnuteľnosť bola predaná okamžite, čo ma veľmi milo prekvapilo. Služby tejto realitnej kancelárie plánujem využiť aj v budúcnosti, pretože cely tím maklérov je tam skvelý a vrelo odporúčam túto realitnú kanceláriu každému, kto chce kúpiť alebo predať nehnuteľnosť alebo pozemok, pretože sa vyznačuje presnosťou a rýchlosťou. Ešte raz ďakujem.

p. Andrea


Chcem vyzdvihnúť profesionálny prístup, detailnú prácu a skvelú kooperáciu celého procesu predaja, ktorý nám p.Šumec zabezpečil. V prípade potreby určite jeho služby využijeme aj další krát!

p.Táňa


Sme veľmi spokojní s profesionálnym a ľudským prístupom pani Zvonárovej. Odporúčam každému kto chce kúpiť,alebo predať nehnuteľnosť. Ďakujeme.

p Zuzana a p. Daniel


S prácou pána Šumca pri predaji našej nehnuteľnosti sme boli nadmieru spokojní. Všetko poriadne odkomunikované a maximálne profesionálny prístup od začiatku až po koniec. Po zlých skúsenostiach s inými ,,realitnými maklérmi” je pán Šumec ten, ktorého služby veľmi radi využijeme aj v budúcnosti. Veľmi odporúčame!
 

Michal


Maximálna spokojnosť, promptné riešenie, ľudský prístup, ústretovosť, ochotný, nápomocný. Celková spokojnosť aj s celkovou realitnou kanceláriou KARIN & PARTNERS. Môžem len odporučiť a prípade potreby by som si zase znovu vybrala túto spoločnosť a realitného makléra p. Šumca. Ďakujem ešte raz za celý proces pri kúpe nehnuteľnosti. 

Majka


Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať maklérke RK Karin Partners p. Beatke Zvonárovej za jej vysoko profesionálny prístup pri predaji nie celkom štandardnej nehnuteľnosti. Hlavne oceňujem jej odbornosť  pri nečakaných ťažkostiach súvisiacich s predajom, s ktorými sa však dokázala vysporiadať a tak dotiahnuť predaj tejto špecifickej nehnuteľnosti do zdarného konca. V neposlednom rade musím vyzdvihnúť aj jej prístup pri vybavovaní všetkých potrebných administratívnych úkonov, od ktorých som bola
oslobodená Na p. Beatku Zvonárovú sa  v súvislosti či už s predajom alebo kúpou nehnuteľnosti obrátila naša rodina už niekoľkokrát a  vždy to bola veľmi príjemná spolupráca. RK Karin&Partners určite odporúčam, želám veľa spokojných klientov a p. Beatke ešte raz ďakujem za všetko, čo pre našu maximálnu spokojnosť urobila.

Erika.


Po predchádzajúcej dobrej skúsenosti s predajom nehnuteľnosti pani Zápalovou som sa rozhodla opätovne ju osloviť s prosbou o pomoc pri prenajatí nehnuteľnosti. Aktuálne situácia na trhu prenájmom nehnuteľností vôbec nepraje. Napriek tomu sa podarilo pani Karin nájsť slušného nájomníka do dvoch týždňov. O nič som sa nemusela starať, prišla som iba odovzdať byt, z rýchlosti som bola príjemne prekvapená. Neskutočná pomoc to bola pre mňa. Stretla som sa už s mnohými maklérmi, ale pani Zápalová je úplne iná kategória a úroveň realitného maklérstva. Žije svojou prácou, žije nehnuteľnosťami a žije pre svojich klientov, ktorým poskytuje pri predaji či prenájme full servis. Vždy s úsmevom, noblesou a profesionalitou, za ktorou sú roky skúseností. Ďakujem ešte raz, budem odporúčať ďalej a v prípade potreby viem, na koho sa môžem s dôverou obrátiť.

Monika


Som veľmi spokojná s celkovou organizáciou a prácou pána Šumca. Vždy bol ochotný, nápomocný, dobre naladený a veľmi mi pomohol pri kúpe nehnuteľnosti . Ďakujem a určite odporúčam.

Lívia


Ďakujem maklérom Tomášovi Janekovi a Anettke Vlčákovej za organizáciu predaja našej nehnuteľnosti. Oceňujem ich profesionálny prístup, slušnú a otvorenú komunikáciu a schopnosť riešiť prípadné komplikácie. Naozaj sú to najlepší makléri s akými som kedy spolupracoval. Je vidieť keď ľudí práca baví. Držím vám palce v ďalšom pôsobení. Bola to pre mňa radosť s vami spolupracovať.

Peter


​Všetko má premakané do posledného detailu. Tie roky skúseností sú zjavné, zdá sa, že pani Zápalovú nič neprekvapí. Držím jej veľmi palce a obdivujem ju! Mne sa reality tiež veľmi páčili, len som nebola spokojná s prácou niektorých z nich. U Vás vidím pridanú hodnotu, vidím reálnu službu, ktorou ľuďom pomáhate zvládať náročné procesy s noblesou. Pani Zápalová je pre mňa veľkou inšpiráciou.

Monika Kabele


​Môžem iba odporučiť. Pani Mikolášková nás previedla kúpou nehnuteľnosti veľmi profesionálne a všetko bolo zabezpečené na 100%. Ďakujem za skvelý servis.

p.Tomáš


Pani Mikolášková nám urobila 100% servis, vrelo môžem odporučiť.

p.Pavel


S p.Pírovou sme boli spokojní aj v prípade minulých obchodných kontaktov a bolo to aj teraz pri poslednom predaji garsónky v Bratislave,Pošni, kde odviedla prácu na vysokej odbornej úrovni. Odporúčame aj známym.

Miroslav Mrafko


Pani Mikolášková nám urobila 100% servis, vrelo môžem odporučiť.

p. Pavel


Môžem iba odporúčiť. Pani Mikolášková nás previedla kúpou nehnuteľnosti veľmi profesionálne a všetko bolo zabezpečené na 100%. Ďakujem za skvelý servis. 

p. Tomáš


Práca na 100%. /maklérka: Ing. Jana Mikolášková/

Andrea Škultétyová


Som veľmi rada, že sme sa s manželom rozhodli zveriť predaj našej nehnuteľnosti práve realitnému maklérovi Michalovi Šumcovi. Musím vyzdvihnúť jeho profesionálny prístup, promptné konanie, pravidelnú komunikáciu a presné vysvetlenie nasledujúcich krokov procesu predaja. Naša vďaka patrí i Mgr. Karin Zápalovej, RSc., majiteľke realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS. Každé jedno stretnutie bolo nielen skvele zorganizované, ale i veľmi príjemné pre všetky zúčastnené strany. Nadšenie pre realitný sektor pána Šumca a skúsenosť pani Zápalovej môžem len vrelo odporúčať.

p. Katarína


Nakoľko sme nepredávali úplne štandardnú nehnuteľnosť, hľadali sme realitnú kanceláriu so skúsenosťami. S dôverou sme sa obrátili na RK Karin&Partners a ukázalo sa to ako správna voľba. Karin Zápalová, ktorá sa predaja našej nehnuteľnosti ujala, nás s profesionálnym prístupom, cennými skúsenosťami a nekonečnou trpezlivosťou priviedla k úspešnému predaju. Možno je viac RK, ktoré by našu nehnuteľnosť predali, ale cením si, že Karin robí svoju prácu úprimne (pre obe klientske strany) a celým srdcom. Takto to vyzerá, keď niekto robí svoju prácu s láskou. Ďakujeme!

Monika K.


Veľmi dobrá komunikácia, príjemný prístup, rýchle jednanie...veľká spokojnosť  /maklér: Bc. Enriko Fischer/

Vera Gazova


V pondelok som zavolal, že by som si chcel prenajať kanceláriu a v piatok som už dostal kľúče a všetko bolo vybavené. Profesionálny, rýchly a bezproblémový prístup. Ďakujem velmi pekne. /maklér: Bc. Enriko Fischer/

Denis Vymyslický


Touto cestou chcem vyjadriť poďakovanie za vysoko profesionálny prístup pri predaji nehntuteľnosti realitnej maklérke Z. Tóthová. Veľmi oceňujem jej profesionalitu, promptnosť a rýchlosť, ktorou celý proces prebehol – počnúc prvým stretnutím a obhliadkou bytu, po spracovanie 3D vizualizácie, zverejnenie ponuky, predajom a vybavením všetkých administratívnych záležitostí. Jej konanie bolo korektné, komunikácia veľmi jasná a zreteľná, taktiež nám veľmi dobre poradila, čo bezpochyby dopomohlo k veľmi rýchlemu predaju nehnuteľnosti. Služby spoločnosti Karin & Partners a pani Z. Tóthovej môžem len odporučiť. Prajem Vám veľa spokojných klientov na strane predávajúcich aj kupujúcich.

K. Fránerová


Veľmi profesionálny prístup, komunikácia, empatia a hlavne skúsenosti. Určite budem odporúčať známym pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti /maklér: JUDR. Marcel Korec/

p. Anna


Profesionálny, výborný servis, realitný aj pravný, spolupracujeme viac ako 7 rokov. Len superlatívy. Vrelo odporúčam. /maklér: JUDR. Marcel Korec/

p. Martin


Obrovská spokojnosť - vysoká odbornosť a perfektný právny servis, profesionalita, pripravenosť, dostupnosť a najmä obrovská ochota. Za nás s manželom môžeme p. Koreca jedine vrelo odporúčať. Veľa úspechov prajeme!
 

p. Helena


So spoluprácou sme boli veľmi spokojní. Maklér Marcel Korec nám bol od začiatku predaja bytu až do konca k dispozícii, mal našu plnú dôveru v obhliadkach a s komunikáciou so záujemcami o byt. Bol nápomocný pri vybavovaní všetkých papierov, bol pohotový, flexibilný a pripravený. Veľmi pekne ďakujeme.

p. Zuzana


Rada by som poďakovala pani Zápalovej za pomoc pri predaji nášho pozemku v Devínskej Novej Vsi. Predaj bol dosť komplikovaný, pretože bolo veľa spoluvlastníkov, ktorí mali rôzne dosť nereálne cenové predstavy, jeden spoluvlastník žije dlhodobo v zahraničí, čo bol tiež trochu problém, ale pani Zápalová všetko zvládla veľmi kľudne a diplomaticky a k našej spokojnosti. Sme radi, že sme s ňou spolupracovali a môžem ju len odporúčať.

p. Marta Gibson


Dobrý deň, ďakujeme p. Janekovi a p. Vlčákovej za spoluprácu pri kúpe nehnuteľnosti, ich profesionalitu a slušnosť. Vrelo odporúčam.

Ing. Oto Brešťanský


Pani Vlčáková s p.Janekom po celú dobu predaja nehnuteľností vystupovali absolútne profesionálne, boli veľmi nápomocní, niekoľkokrát som vzdala poklonu pani Vlčákovej nielen k jej odbornosti, ale hlavne k ľudskosti a ženskej citlivosti. Nielenže ak v budúcnosti budem niečo kupovať/predávať, určite požiadam o pomoc túto dvojicu, naviac ich každému doporučím.

Ing. Edita Miklová


Ďakujeme p.Vlčákovej a p.Janekovi za skvelú spoluprácu pri riešení predaja našej nehnuteľnosti, za Vašu neustálu podporu a snahu vyriešiť problémy, za ktoré ste vôbec nemohli - spôsobené prieťahmi bankou atď... Vždy ste boli s nami v kontakte a priebežne komunikovali každý krok. Realitný trh potrebuje takých ľudí, ako ste Vy a dúfam, že tejto profesii ostanete verní. Ďakujeme za všetko a Vaše služby. Robte to takto aj naďalej.

p. Alžbeta P.


Celý obchod prebehol mimoriadne rýchlo, profesionálne, a bez problémov. Pána Janeka určite odporúčam.

p. Miroslav


Chcela by som vyjadriť poďakovanie Vašej realitnej kancelárii za rýchle a kvalitné služby hlavne realitnej maklérke Zuzana Tóthová.
Za jej profesionálny prístup, ochotu a ústretovosť. S vašimi službami sme maximálne spokojní a služby určite odporučím svojim priateľom a známym.  Vášmu celému tímuprajeme veľa zdravia a pracovných úspechov.

p. Fránerová


So službami Pani Zvonárovej sme boli veľmi spokojní, hlavne s jej profesionálnym prístupom, rýchlym jednaním pri kúpe bytu. Vysvetlila nám podrobne celý priebeh kúpy bytu. Každá naša otázka bola podrobne vysvetlená, čo nás čaká, dostali sme jasnú odpoveď. Všetko perfektne zorganizovala. Prvýkrát sme kupovali nehnuteľnosť, a preto sme boli veľmi radi, že jasne a podrobne s nami komunikovala v ktorúkoľvek hodinu či telefonicky alebo emailom. Nakoľko sme z iného mesta, zorganizovala stretnutie s bankou, kupujúcimi a predávajúcimi, zabezpečila kompletný právny servis. Jednanie bolo na profesionálnej úrovni, vždy nás informovala o aktuálnom stave kúpy nehnuteľnosti. Počas odovzdávania nehnuteľnosti mala pripravené a vyplnené všetky tlačivá, ktoré sme potrebovali pri prepise energií. Ešte raz ďakujeme za všetko.

Róbert Mihálik


Byli jsme velmi spokojeni, jak s komunikaci, tak s osobnim pristupem. Pan Fischer je lidsky, ale zaroven profesionalni a diky nemu mame krasny domov. 🙂

Hana Romancikova


Bola som naozaj veľmi spokojná. P. Janek má profesionálne služby a prístup k práci. Veľmi dobre sa mi s ním komunikovalo. Oceňujem aj kvalitnú prezentáciu nehnuteľnosti. Naozaj veľmi profesionálne. Veľmi ďakujem.

Mária Staníková


Pani Zuzka Mikešová je príjemná mladá dáma, ktorá svoju prácu odvádza na prefesionálnej urovni.  Boli sme príjemne prekvapení jej ľudským prístupom k prehliadkam predávaného pozemku ako i správaním sa ku klientom.

p. Emília


Ďakujem pekne za služby vašej kancelárie prostredníctvom Zuzky Tóthovej, bola som veľmi spokojná s jej prácou, ochotou a snahou riešiť kúpu bytu. Určite v budúcnosti využijem služby vašej kancelárie v spolupráci so Zuzkou. Zavoláme si so Zuzkou a stretneme sa. Samozrejme, že moje dobré
skúsenosti so službami vašej kancelárie založené na profesionálnej a odbornej úrovni si nemôžem nechať len pre seba, ale šírim ich ďalej.

p. Hermenská


Chcem sa úprimne poďakovať za služby realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS, konkrétne pani maklérke Ing. Kataríne Pírovej, za zrealizovanie prenájmu bytu. 
Osobne oceňujem jej priamu, vecnú a rýchlu komunikáciu. Jednanie bolo na maximálne profesionálnej úrovni, vždy som bola informovaná o aktuálnom stave obchodu a v akom štádiu sa nachádza. V tejto hektickej dobe to bolo presne to, čo som potrebovala a to mi dodávalo pocit istoty a dôvery. Ešte raz obrovské ĎAKUJEM! Rozhodne odporúčam a obrátim sa na jej služby aj pri najbližšej príležitosti, rovnako ju odporučím aj svojim známym.

Zuzana Tunegová


S odvedenou prácou pani Tothovej, sme boli maximálne spokojní pre jej vysokú odbornosť, profesionalitu a perfektný servis od obhliadky až po odovzdanie kľúčov od našej nehnuteľnosti. Veľmi pekne ďakujeme a môžeme ju len odporučiť.

p. Poliachová


Dobrý deň p. Pírová, ďakujem hlavne za Vašu ochotu, profesionálny prístup a trpezlivosť. Vážime si to, že ste nám ten domček ponúkli ako prvým a určite Vás budeme odporúčať našim známym, resp. sa na Vás znovu obrátime aj my, keď budeme riešiť prenájom alebo predaj nášho bytu v SC.

Mgr. Peter K.


Skvelé jednanie, profesionálny prístup a ochota, za nás obrovská spokojnosť so službami pána Fischera. Od obhliadky až po predanie kľúčov od kancelárskeho priestoru pán Fischer odviedol skvelú prácu. Môžem len odporučiť. Veľká vďaka patrí pánovi Fischerovi.

Samuel Dobša


Pánovi Fischerovi patrí moja vrelá vďaka za skvelé a najmä profesionálne jednanie a taktiež ochotu. Od prvej obhliadky až po odovzdanie bytu prebehlo všetko bez problémov. Z jednaní pána Fischera mi ostali len dobré pocity. Ďakujem.

Marek Černek


Najlepší maklér akého som kedy stretla a už sme predávali viac nehnuteľností. Keď mi pán Janek ponúkol exkluzivitu, bola som trochu skeptická nakoľko som s exkluzívnou zmluvou mala skúsenosť už z minulosti a žiaľ nie veľmi pozitívnu. Táto spolupráca bola úplne iná. Vďaka záujmu, profesionalite a dôkladnosti pri príprave materiálu do inzercie sa naša nehnuteľnosť predala hneď na prvej obhliadke. Nasledovala dobrá zmluva, dobrá komunikácia, o každom kroku pri predaji som presne vedela. Termíny boli dodržané, viac spokojná by som nemohla byť. Od začiatku až do konca procesu predaja som sa cítila bezpečne, a takto by to malo vyzerať vždy. Tak zodpovedného makléra som skutočne nestretla.  V blízkom čase budem predávať ešte jednu nehnuteľnosť a už teraz viem koho oslovím pre pomoc. Ďakujem.

Adela S.


S realitnou maklérkou p.Tóthovou sme boli veľmi spokojní. Vždy bola ochotná, veľmi ústretová riešiť veci kedykoľvek, aj počas svojho voľna a víkendov. Podala informácie zrozumiteľne, rýchlo a bez akýchkoľvek problémov. Týmto by sme jej, aj celej vašej spoločnosti, chceli veľmi pekne za všetko poďakovať.

M.Majerník


Dobrý deň pani Pírová, touto cestou Vám chcem poďakovať za sprostredkovanie predaja našej garsónky. Je šťastie v tejto ťažkej dobe stretnúť človeka nielen profesného, ale i  ľudského. Vďaka tomuto prístupu celý predaj prebehol veľmi rýchlo, bez najmenších zádrhelov. Oceňujem spracovanie všetkých dokumentov. Z môjho pohľadu vysoká profesionalita. Dovoľte mi, zaželať Vám veľa úspešných predajov a Vaše služby odporučím ďalej. Ešte raz veľká vďaka.

Ivana Nechybová


Profesionalita, nadštandardný prístup, priateľské a ústretové jednanie, ochota, spoľahlivosť a odhodlanie. /makléri: Anetta Vlčáková a Tomáš Janek/

Marian P.


Chceli by sme sa Vám poďakovať za vynikajúcu spoluprácu ohľadne sprostredkovania nájmu nášho bytu v Bratislave /makléri: Anetta Vlčáková a Tomáš Janek/. Bolo to rýchle, korektné a profesionálne. Môžeme len chváliť. Ľudský a zároveň profesionálny prístup a hlavne rýchle jednanie. Všetko tak ako má byť. Radosť spolupracovať. Prajeme veľa úspechov.

Dana a Marek Mikuškovci


S odvedenou prácou pani Pírovej som bol maximálne spokojný, odviedla naozaj dobrú prácu a nehnuteľnosť sa podarilo predať vo veľmi krátkom čase. Od podania inzerátu prostredníctvom KARIN & PARTNERS ubehli len 2 týždne a podarilo sa nájsť seriózneho kupcu nehnuteľnosti. Na pani Pírovú som sa obrátil aj kvôli dobrým skúsenostiam z minulosti, kedy mi rovnako zabezpečovala kompletnú službu okolo kúpy bytu. Všetky procesy ohľadom predaja boli zabezpečené na vysokej profesionálnej úrovni. Oceňujem aj priebežnú komunikáciu počas celého procesu predaja a dobrú informovanosť. Jednoznačne odporúčam služby pani Pírovej. Ďakujem Vám.

Slavomír Klárik


Obrovská spokojnosť - vysoká odbornosť a perfektný právny servis, profesionalita, pripravenosť, dostupnosť a najmä obrovská ochota. Za nás s manželom môžeme p. Koreca jedine vrelo odporúčať. Veľa úspechov prajeme!

p. Helena


So spoluprácou sme boli veľmi spokojní. JUDr. Korec nám bol od začiatku predaja bytu až do konca k dispozícii, mal našu plnú dôveru v obhliadkach a s komunikáciou so záujemcami o byt. Bol napomocný pri vybavovaní všetkých papierov, bol pohotový, flexibilný a pripravený. Veľmi pekne ďakujeme.

p. Zuzana


Realitnú kanceláriu KARIN & PARTNERS, konkrétne JUDr. Marcela Koreca, som si vybral pre predaj mojej nehnuteľnosti na základe pozitívnej referencie od známych. Túto referenciu môžem len potvrdiť. Počas celého procesu predaja som bol maximálne spokojný so službami pána Koreca, za jeho aktívny a profesionálny prístup. Celý servis poskytnutý Vašou kanceláriou, od prvého stretnutia, až po posledné podanie rúk hodnotím maximálne pozitívne. Ďakujem a odporúčam realitnú kanceláriu KARIN & PARTNERS a JUDr. Marcela Koreca každému, kto hľada profesionálne služby predaja nehnuteľnosti.

p. Lehuta


Ďakujeme za spoluprácu pri kúpe nového bytu a následne aj predaji nášho bytu JUDr. Korcovi, ktorý bol velmi nápomocný a zabezpečil nám hladký priebeh obhliadok, právnej administratívy, vybavovanie katastra, komunikáciu s predávajúcim aj kupujúcou a tiež nám ponúkol aj kontakt na finančného poradcu, ktorý nám pomohol vybaviť hypotéku a toto všetko v čase COVID - 19, keď boli všetky procesy sťažené v maximálnej možnej miere . Naozaj sme radi, že za takýchto okolností môžeme už bývať v novom byte. Pán Korec je tiež veľmi sympatický po ľudskej stránke :-)

rodina: Katarína, Jozef a Jožko


Komunikatívny, rád poradil, vybavil všetko rýchlo a hladko aj po čase, keď som potrebovala poradiť, tak bol veľmi ochotný. (maklér: JUDr. Marcel Korec)

p. Kristína


Ďakujeme vám za vysokú profesionalitu, prístup, ustretovost a trpezlivosť. Želáme viac pracovných úspechov, ako tých druhých. (maklér: JUDr. Marcel Korec)

L. Szluková


Chcela by som sa Vám poďakovať za sprostredkovanie prenájmu môjho bytu. Bola som veľmi spokojná s Vašou profesionalitou a nadštandardným prístupom. Na základe mojich skúsenosti Vás môžem bez váhania vrelo odporučiť. (maklér: JUDr. Marcel Korec)

M. Žitnayová


Ďakujem boli ste komunikativny, ochotný, znalý prostredia a nápomocný pri obhliadkach. Ak budem v budúcnosti potrebovať služby realít, určite sa obrátim na Vás. (maklér: JUDr. Marcel Korec)

Anna Novotná


Chceme sa poďakovať za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti, osobitne p. JUDr. Korecovi za jeho odborný a ľudský prístup. Mali sme skúsenosť aj s inými maklérmi, ale p. Korec ich ďaleko pretromfol. Nech sa Vám darí a veľa dobrých obchodov. 

p.Tibor


Služby JUDr. Marcela Koreca - ako aj služby realitnej kancelárie boli na profesionálnej úrovni. Poskytnuté aj nadštandardné služy ako manuál prihlásenia u ZSE, SPP a správcu. Doporučujem. 

p. Kirchner


Pán Korec naozaj vysoko vyčnieva nad bežnými maklérmi svojou profesionalitou, dochvíľnosťou a pripravenosťou. Po rôznych skúsenostiach s mnohými realitnými agentmi, sme radi, že sme narazili pri kúpe nášho bytu práve na neho, pretože je jedným z mála, ktorý disponuje vysokou odbornosťou, právnym vzdelaním a najmä motivovanostou a úprimnou angažovanosťou pre tento druh práce.

Helena & Claus Schreierovi


Hovorím zo skúsenosti, v Marcelovi získate nielen realitného makléra, ale aj profesionála so schopnosťou mediácie a doktora práv. To je v realitnej praxi neoceniteľné, najmä ak tým disponuje jeden spoľahlivy človek. Ďakujem mu za dobré rady a skvelý prehľad na trhu realít. (maklér: JUDr. Marcel Korec)

Jana Pénzešová


Odporúčam služby JUDr. Koreca. Predaj nášho 4-izbového bytu prebehol rýchlo a nakoniec sme ho predali za viac ako bola pôvodná dohoda.

Ján Richter


Absolútne profesionálny a odborný prístup. Servis na najvyššej úrovni a zároveň úprimný ľudský a trpezlivý prístup. Takto má vyzerať špičkový servis realitnej kancelárie! (makléri: Mgr. Anetta Vlčáková a Tomáš Janek)

Roman Bobiš


S pani Pírovou sme spolupracovali pri predaji už niekoľkých našich nehnuteľností a sme každý krát boli veľme spokojní s jej prácou. Bolo to vždy efektívne, profesionálne, s dotiahnutím úplne všetkých detailov, ale popri tom vždy veľme príjemný, ľudský prístup. Veľme pekne ďakujeme a všetkým odporúčame.

Iryna a Sebastien Copp


Pani Karin Zápalová pracuje naozaj na vysokej profi úrovni s veľmi dobrým prístupom ku klientovi. Vybavila všetko promptne aj mimo jej kompetencie.

Mária Sinayová


Pre veľkú väčšinu z nás je rozhodnutie vykonať zmenu, akou je bývanie, zásadnou, existenčnou a často, ako i v našom prípade, nie jednoduchou procedurálnou otázkou. Otázkou, ktorá si vyžaduje znalosti v realitnom priestore, vo finančnej, bankovníckej politike a jej mechanizmoch, obsiahlych právnych predpisoch a samozrejme v obchodno-technických postupoch. Pani Mgr. Karin Zápalová RSc., Vaše široké profesionálne znalosti okrem spomenutého, sú umocnené citlivým vnímaním a pochopením, taktnou priamosťou, dôslednosťou a pokojom. A my sme mali to šťastie Vás stretnúť a poznať, a práve vďaka Vám zreálniť naše predstavy o ďalšom našom živote. Ďakujeme!

Tvrdoňovci


Chceli by sme sa týmto poďakovať maklérke pani Zuzane Mikešovej z realitnej kancelárie Karin&Partners za všetky služby spojené s kúpou nehnuteľnosti ❤
 

Mária Kučerová s rodinou


Chceli by sme z celého ❤ poďakovať maklérom pani Mgr. Anettke Vlčákovej a pánovi Tomášovi Janekovi z realitej kancelárie Karin&Partners za predaj našej nehnuteľnosti a pomoc pri právnych úkonoch pri kúpe novej nehnuteľnosti ❤. Ich poradenstvo, podpora, ľudský prístup, 100% nasadenosť nám veľmi pomohla 🙏❤. Svoju prácu vykonávajú s plným nasadením a profesionálnym prístupom. ❤ Ešte raz veľké Ďakujem ❤

Mária Kučerová s rodinou


​Ďakujem veľmi pekne za fantastický realitný, právny a ľudský servis a spoluprácu (pozn.: realitní makléri: Anettka Vlčáková a Tomáš Janek). V týchto komplikovaných časoch to bol vysoký nadštandard, veľmi si to vážim.

S.D.


Chcem sa úprimne poďakovať za služby realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS, konkrétne pani maklérke Zuzane Tóthovej, za zrealizovanie predaja rodinného domu. Pani Tóthová je profesionálka vo svojom obore. Predaj sa uskutočnil k veľkej spokojnosti oboch strán - predávajúcich i kupujúcich. Mala som česť stretnúť sa s pani Zápalovou, ktorá nám vyšla maximálne v ústrety. Určite odporúčam využiť služby realitnej kancelárie.

Mária Hermanská


​S prácou realitnej kancelárie sme nadmieru spokojní. So sestrou sme predávali rodičovský dom, pričom každý z nás býva v inom meste. P. Zuzana Tóthová aj p. Karin Zápalová to vedeli skvele zorganizovať a keď sa vyskytol právny problém s časťou pozemku, tak to tiež pohotovo právne vyriešili. Veľká vďaka pani Tóthová a pani Zápalová.

Ing. Vladimír Mihálik


Touto cestou by som sa Vám (maklér Ing. Katarína Pírová) chcel poďakovať za sprostredkovanie predaja bytu. Veľmi si vážim Váš prístup, ochotu a hlavne profesionalitu. Ďakujem za Vašu trpezlivosť v rozhovoroch a vysvetleniach, ako má celý proces predaja bytu prebiehať. Dovoľte, aby som Vám poprial krásne vianočné sviatky, do nového roku veľa úspechov a hlavne veľa zdravia Vám, celej Vašej rodine a tiež celému kolektívu Karin&Partners.

Peter Levai


Touto cestou by som chcela poďakovať za možnosť využitia služieb Vašej Realitnej kancelárie Karin&Partners s.r.o., aj za skvelú spoluprácu s realitnými maklérkami -  pani Zuzanou Tóthovou a pani Darinou Šobáňovou. Moja požiadavka ohľadom predaja jednej nehnuteľnosti a kúpy druhej nehnuteľnosti bola zrealizovaná perfektne, všetko prebehlo hladko, nad očakávania, všetky moje požiadavky boli akceptované. Prístup od maklérok bol úžasný, komunikácia bola na profesionálnej úrovni, z môjho pohľadu obe realitné maklérky vynaložili maximálne úsilie pri predaji/kúpe nehnuteľností, pričom sa jednalo o realizáciu v náročnom Korona-období. Taktiež pristup od pani majiteľky RK Mgr. Karin Zápalovej bol skvelý. Ďakujem Vám a som rada, že som mohla realizovať predaj/kúpu práve prostredníctvom Vašej RK.

Barbora Rozsypalová


Ďakujeme pani Zvonárová za ústretovosť, ochotu, doslednosť a profesionalitu s akou ste nás sprevádzala na dobrodružnej ceste, na konci ktorej sa tešíme z úrody hrozna, ovocných stromov, z plánovania nového ateliéru na brehu krásneho jazera. Prajeme veľa úspechov Vašej kancelárii. S úctou Ivica a Marián

Ivica Markovičová a Marián Keleši


S prácou Ing. Beaty Zvonárovej sme boli maximálne spokojný. Profesionálny prístup, veľká ústretovosť a ochota všetko vybaviť k našej spokojnosti. Ďakujeme veľmi pekne.

Peter Sušienka


Ďakujeme pani maklérke (p. Villemová) za vysoko profesionálny prístup, vďaka ktorému už niekoľko rokov využívame jej služby pri predaji aj prenájme našich nehnuteľností.

Miriam R. s rodinou


Dobrý deň pani Villemová. S Vašou prácou sme na 100 percent spokojní, poradili ste, informovali, veci ste dotiahli do konca. Ste na slovo vzatá odborníčka. Veľmi ste nám pomohli, za čo Vám patrí veľká vďaka. Ak budeme potrebovať pomoc, obrátime sa na Vás. Prajeme Vám veľa úspechov v práci aj v osobnom živote. 

Šípošovci


Pri kúpe môjho bytu bola od začiatku Klaudia Villemová najlepšou voľbou realitného agenta. Jej profesionalita, komunikácia a znalosť trhu boli na najvyššej úrovni
Počas celého procesu bola veľmi proaktívna, ústretová a komunikatívna. Bola skvelou podporou, ktorá ma držala v obraze pri každom kroku. S ničím nemala žiadne veľké problémy, dokonca v mnohých bodoch kúpy prišla s vlastnými veľmi prepracovanými ideami. Jednou vetou: SKVELÝ PROFESIONÁL, S KTORÝM JE RADOSŤ SPOLUPRACOVAŤ.

Jana K.


Chceli by sme sa Vám poďakovať za veľmi korektný a profesionálny prístup pri sprostredkovaní predaja nášho bytu. Oceňujeme kreativitu a komunikatívnosť počas vybavovania všetkých potrebných dokladov. Sme veľmi radi, že sme sa stretli s takým fundovaným prístupom Mgr. Klaudie Villemovej.    

Rodina Palčáková


Klaudia Villemová ma ochotne sprevádzala celým procesom predaja bytu a pomohla mi konzultovať aj právne záležitosti spojené s kúpou novej nehnuteľnosti. S jej prístupom a profesionalitou som bol spokojný, výsledok bol podľa mojich predstáv.

Matúš R.


Pri predaji nášho bytu bola p. Villemová veľmi ústretová a milá. Svoju prácu robí na vysokej profesionálnej úrovni a preto by som ju odporučila aj iným klientom. 

Alena Malíčková


Pani Villemová, ja som ako klient bol veľmi spokojný s Vašou spoluprácou. Najprv ste mi našli prenájom za mňa a moju rodinu a po nejakom čase ste mi vybavili, aby sme si kúpili byt. Tak pani Villemová, ja som s manželkou veľmi spokojní, že ste sa snažili nám pomôcť. Ďakujem Vám veľmi pekne z ❤.  

Orgovan


Ďakujem pani Villemovej za sprostredkovanie predaja mojej nehnuteľnosti. Cením si veľmi kvalitný a profesionálny prístup. V budúcnosti by som sa opäť obrátila na jej služby, vrelo odporúčam.

Michaela V.


Chcela by som poďakovať p. Pírovej za prácu, ktorú odviedla profesionálne a dotiahla s nami až do konca. Veľmi pekne jej ĎAKUJEM. Už nám predala v Malackách byt a teraz aj dom, tak do budúcna išla by som zase za ňou. Je veľmi šikovná a kľudná a vie čo robí. ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE ZA VAŠU PRÁCU.

Ainagul Danielová


So službami realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS, konkrétne p. maklérky Márie Špergerovej, sme boli nadmieru spokojní. Pani Mária Špergerová je neskutočne ľudský a milý človek. Je to profesionál celou dušou, prístupom, slušnosťou a dôslednosťou, pretože to, čo robí, robí od srdca. Nakoľko nám v roku 2015 jednu nehnuteľnosť predala, vedeli sme, že oslovíme opäť práve ju. Od začiatku do konca procesu kúpy nehnuteľnosti nám boli poskytované nadštandardné služby, všetko bolo riešené promptne a v náš prospech. Servis poskytovaný pani Máriou Špergerovou a realitnou kanceláriou napriek skutočnosti, že obhliadky sa vykonávali v čase pandémie COVID-19, bol na profesionálnej úrovni, zabezpečené bolo aj právne a finančné poradenstvo, notár a taktiež asistencia pri preberaní nehnuteľnosti, takže sme nemuseli nič riešiť. Veľmi pekne ďakujeme a určite VRELO odporúčame p. Máriu Špergerovú a realitnú kanceláriu KARIN & PARTNERS. Celému kolektívu patrí jedno veľmi veľké ĎAKUJEME.

Rodina Macková


Realitnú kanceláriu KARIN & PARTNERS, konkrétne JUDr. Marcela Koreca, som si vybral pre predaj mojej nehnuteľnosti na základe pozitívnej referencie od známych. Túto referenciu môžem len potvrdiť. Počas celého procesu predaja som bol maximálne spokojný so službami pána Koreca, za jeho aktívny a profesionálny prístup. Celý servis poskytnutý Vašou kanceláriou, od prvého stretnutia, až po posledné podanie rúk hodnotím maximálne pozitívne. Ďakujem a odporúčam realitnú kanceláriu KARIN & PARTNERS a JUDr. Marcela Koreca každému, kto hľada profesionálne služby predaja nehnuteľnosti.

Robert Lehuta


Z môjho pohľadu som mala zložitý predaj môjho 3-izb.bytu za menší. Moja predstava bola, že ideálna by bola výmena. A tým by som predišla stresu z možného ostania na ulici aj keď s peniazmi z predaja na účte. Nemožné sa podarilo nad moje očakávanie. Vďaka brilantnej mediátorskej práci Anettky Vlčákovej, empatickej, šikovnej realitnej maklérky. Dokázala zladiť našu komunikáciu do formy prijateľnej pre obe strany. Predaj a výmena prebehli za krátky čas k našej najvyššej spokojnosti. Obrovská vďaka ☺.  V jej rukách, s jej odbornosťou, ľudským prístupom ste vždy vo výhode. Vrelo ju odporúčam.

A.D.


Ďakujeme za spoluprácu pri kúpe nového bytu a následne aj predaji nášho bytu JUDr. Korcovi, ktorý bol velmi nápomocný a zabezpečil nám hladký priebeh obhliadok, právnej administratívy, vybavovanie katastra, komunikáciu s predávajúcim aj kupujúcou a tiež nám ponúkol aj kontakt na finančného poradcu, ktorý nám pomohol vybaviť hypotéku a toto všetko v čase COVID - 19, keď boli všetky procesy sťažené v maximálnej možnej miere . Naozaj sme radi, že za takýchto okolností môžeme už bývať v novom byte. Pán Korec je tiež veľmi sympatický po ľudskej stránke :-)

Katarína, Jozef a Jožko


So službami realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS, konkrétne p. maklérky Zuzany Tóthovej sme boli nadmieru spokojní. Od začiatku do konca procesu kúpy nehnuteľnosti nám boli poskytované nadštandardné služby, všetko bolo riešené promptne a v náš prospech. Servis poskytovaný pani Zuzanou Tóthovou a realitnou kanceláriou bol na profesionálnej úrovni, zabezpečené bolo aj právne a finančné poradenstvo, notár a taktiež asistencia pri preberaní nehnuteľnosti, takže sme nemuseli nič riešiť. Veľmi pekne ďakujeme a určite odporúčame p. Tóthovu a KARIN & PARTNERS.

Petra a Marcel


Chcem sa týmto poďakovať za spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou pri predaji nášho pozemku. Vážim si odborný prístup aj ústretovosť pani Špergerovej.

Dušan Dolnák


Maximálne profesionálny prístup a veľká dávka ľudskosti k tomu. Akýkoľvek ďalší predaj resp. kúpu by som realizoval iba s touto maklérkou (Anetta Vlčáková).

p. Laco


Maximálna spokojnosť. Oceňujem vysoko profesionálny prístup a zároveň ľudský a ústretový prístup. Bola som spokojná s komplexným servisom, ktorý mi realitná maklérka (Anetta Vlčáková) poskytla od začiatku až po koniec predaja mojej nehnuteľnosti a kúpy novej nehnuteľností. Výborná pomoc pri vybavovaní záležitostí v banke, maximálna pomoc pri právnych veciach a tiež komunikácia a vybavovanie vecí s katastrom. Odporúčam maklérku a realitnú kanceláriu všetkým, kto idete predávať alebo kupovať nehnuteľnosť.

p. Silvia


Dobrý deň p. Zápalová, na základe dobrej referencie na p. Špergerovú som sa rozhodol osloviť ju o pomoc pri predaji mojej nehnuteľnosti. Bol som veľmi spokojný s prístupom p. Špergerovej, ako aj Vašim. Ste profesionáli! No, a v neposlednom rade obrovská spokojnosť s cenou a rýchlosťou predaja nehnuteľnosti. Ďakujem, a Vašu realitnú kanceláriu a p. Špergerovú budem určite odporúčať ďalej.

Tibor Hačko


Chceli by sme sa poďakovať za predaj bytu p. Špergerovej,  za profesionálny prístup a odbremenenie od starostí s tým spojených. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

Milan Tomka


Pri kúpe nehnuteľnosti som absolvoval pár stretnutí s p.Šarkozyovou a vždy bola milá a riadne ma poučila a oboznámila so skutočnosťami, čo ešte nás pri kúpe bytu čaká a
všetko okolo toho. Osobne môžem služby p. Šarkozyovej vrelo odporučiť... slušná, milá a ochotná vždy nájsť dajaké východisko a spôsob, aby zákazník bol spokojný. Celkové hodnotenie r.h. dávam známku 1.

Mário Miškerik


Chcem sa veľmi pekne poďakovať Vašej spoločnosti a konkrétne p. Beatke Zvonárovej za pomoc pri predaji nehnuteľnosti. V celom procese som sa nemusela o nič starať, všetko bolo profesionálne a korektne zastrešene. p. Beatka, Vy ste jeden úžasný človek a som rada, že som sa s Vami mohla spoznať. Realitnú kanceláriu Karin & Partners určite odporúčam, nasadili latku veľmi vysoko. Celému tímu prajem krásne sviatky a všetko dobre v Novom roku.

Alena Ďalogová


So službami pani Mikešovej Zuzany sme boli veľmi spokojní. Nakoľko sa to určite ešte v histórii nestalo, lebo behom dvoch týždňov bol byt predaný a aj peniaze na účte a aj prevod na katastri. Na ozaj to bol nadľudský výkon. To svedčí o jej profesionalite, odbornosti a ľudskom prístupe. Nikdy neváhala byť nápomocná a svoj čas vždy ochotne venovala ako telefonicky, tak aj osobne.  Týmto ešte raz chceme poďakovať za všetky služby p. Mikešovej tak aj realitnej kancelárii KARIN & PARTNERS, s.r.o., za obetavú prácu a odborne vykonanú prácu.

Oľga Štvrtecká


S realitnou kanceláriou Karin&Partners som bola veľmi spokojná. Oceňujem predovšetkým príjemný a profesionálny prístup pani Márii Špergerovej. Všetko prebehlo rýchlo a bolo jasne komunikované. Odporúčam.

EB


​S pani Máriou Špergerovou ako aj s RK Karin&Partners sme boli maximálne spokojní. Predaj bytu prebehol veľmi rýchlo. Komunikácia bola na profesionálnej úrovni. S ničím nebol problém.
 

Samuel Holý


Dobrý deň pani realitná maklérka Kristína Šárközyová,
Ďakujem Vám veľmi pekne za všetko, čo sa týkalo ohľadom sprostredkovania predaja môjho bytu. Bola som s Vami veľmi spokojná, ste veľmi milá, sympatická, komunikatívna a dôsledná. Za Vašu prácu ako i realitnú kanceláriu Vám patrí veľká vďaka a pochvala za všetko sprostredkovanie. Budem Vás odporúčať aj iným. ĎAKUJEM, ĎAKUJEM, ĎAKUJEM PEKNE !!!

Jana Franceová


S pani Katarínou Pírovou sme boli veľmi spokojní, svojim proaktívnym prístupom dokázala v pomerne krátkom čase nájsť vhodných záujemcov o našu nehnuteľnosť, čo následne viedlo k predaju nehnuteľnosti, ktorá bola pred stretnutím s pani Pírovou na trhu dlhšiu dobu. Pani Pírová je veľmi ochotná, pristupuje k svojej práci profesionálne a s obdivuhodným zaujatím pre svoju profesiu. Ďakujeme

rodina Konopová


Dobrý deň, pani Máriu Špergerovú som si nevybrala pri prenájme nehnuteľnosti náhodne. V roku 2014 predala moju nehnuteľnosť, takže som ju už poznala. Všetko prebehlo rýchlo na profesionálnej úrovni. Bola promtná a vždy mi vyšla v ústrety. Vedela sa vždy prispôsobiť obhliadke v čase, ktorý vyhovoval mne, dokonca bola ochotná prísť s klientom na obhliadku v čase jej voľna - v nedeľu. Budúci rok budem predávať môj 1-izbový byt a znovu ju oslovím. Taktiež by som ju odporúčila svojim priateľom a známym. Je top. Milý prístup, komunikácia, príjemné vystupovanie.

Viera Kuchtová


S realitnou kanceláriou KARIN & PARTNERS som sa stretol prvýkrát. Od prvého momentu, t. j. telefonátu, až po samotný proces predaja, bola komunikácia s realitnou kanceláriou a pani Zuzanou Tóthovou na profesionálnej a priateľskej úrovni. V každej prekážke čo nám stála v ceste, mi ochotne pomohla aj poradila. Som veľmi rád, že takí schopní pracovníci v realitných kanceláriách existujú. Vždy mi bol vysvetlený každý potrebný proces a v priebehu krátkej doby, kedy sa predaj zrealizoval, preto som nadobudol voči realitnej kancelárii istotu, že ma oslovili profesionáli. Všetko čo bolo naplánované, bolo bez starostí a nejakého zdržovania zo strany Realitnej kancelárie dotiahnuté do konca. Ďakujem a veľmi rád budem odporúčať a šíriť meno Zuzany Tóthovej a meno Realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS s. r. o.

Pavel Mikulička


Chcela by som sa poďakovať za rýchle a pohotové sprostredkovanie služieb realitnej agentke Marii Špergerovej, za jej príjemný, seriózny prístup a informovanosť, ktorú som od nej dostala pri našom stretnutí. Býva sa mi dobre a som so všetkým spokojná. Ďakujem, že som si vybrala práve Vašu agentúru a našla tak rychlo bývanie.

Romana Repiská


Aj my so sestrou sme veľmi nadšené so spoluprácou s Vami a Vašou pomocou [maklér Beata Zvonárová] pri riešení nie veľmi ľahkého “prípadu” predaja nášho bytu. Vaša profesionalita je dokonalá a veľmi Vám ďakujeme. Prajeme krásnu dovolenku a snáď sa stretneme v budúcnosti na kávičke. Pozdravujeme Vás i celu realitnú kanceláriu.

Bečerová a Sunová


Chceme pochváliť p. Šárkozyovú, za výbornú spoluprácu a rýchle vybavenie pri prenajatí nášho bytu. Určite sa na ňu obrátime aj v budúcnosti.

M. Ulicka


Dobrý deň pani Anettka Vlčáková a Tomáš Janek, chcem sa Vám poďakovať za fantastickú prácu, ktorú ste spravili pri prenajímaní môjho bytu v Bratislave. Všetko išlo veľmi hladko a rýchlo, nenazdala som sa a najomná zmluva bola spravená a podpísaná. Úžasné. Ešte raz moc krát ďakujem, prajem Vám obom veľa úspechov a keď budem potrebovať pomoc ohľadne realít, iste sa na Vás obrátim.

Eva Kunetka


Anettka Vlčákova a Tomáš Janek, ja by so sa vám obom chcela poďakovať za nadštandardný prístup a ochotu riešiť neštandardnú situáciu nad rámec vašich služieb. A to je ten
rozdiel medzi dobrým a výborným servisom, ktorý poskytujete. Pretože to čo robíte, robíte od srdca. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za pomoc a vysoko profesionálne služby.

Silvia Holečková


​Realitná kancelária KARIN & PARTNERS poskytuje služby na profesionálnej úrovni. S maklérkou pani Ing. Katarínou Pírovou máme predchádzajúce veľmi pozitívne skúsenosti, z tohto dôvodu sme sa na jej služby opäť obrátili. Pani Ing. Pírová si svoju prácu vykonáva profesionálne a svedomito. Je ústretová a ľudská. Pani Ing. Pírová zabezpečila kompletný servis spojený s predajom domu. Jej služby vrelo odporúčam. Ďakujem

Andrea Sakáčová


Chceme sa poďakovať za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti, osobitne p. JUDr. Korecovi za jeho odborný a ľudský prístup. Mali sme skúsenosť aj s inými maklérmi, ale p. Korec ich ďaleko pretromfol. Nech sa Vám darí a veľa dobrých obchodov.

Tibor Č.


Služby JUDr. Marcela Koreca - ako aj služby realitnej kancelárie boli na profesionálnej úrovni. Poskytnuté aj nadštandardné služy ako manuál prihlásenia u ZSE, SPP a správcu. Doporučujem.

p. Kirchner


S realitnou kanceláriou KARIN & PARTNERS som sa stretol prvýkrát, keď som našiel inzerát na predaj pozemku. Od prvého momentu, t.j. telefonátu, až po samotný proces predaja, bola komunikácia s realitnou kanceláriou a pani Tóthovou na profesionálnej a priateľskej úrovni. Vždy mi bol vysvetlený proces a v priebehu krátkej doby, kedy sa predaj zrealizoval, som nadobudol voči realitnej kancelárii dôveru, a to sa stáva, predpokladám, ojedinele. Vďaka za pomoc a držím palce!

Marek Gabonay


Chcel by som veľmi poďakovať pani Špergerovej za služby a pomoc pri predaji bytu, za ochotu pri všetkom pomôcť a profesionálny prístup, bol som veľmi spokojný a určite odporúčam ďalej. Prajem kopec spokojných zákazníkov :)

Michal K.


Pán Korec naozaj vysoko vyčnieva nad bežnými maklérmi svojou profesionalitou, dochvíľnosťou a pripravenosťou. Po rôznych skúsenostiach s mnohými realitnými agentmi, sme radi, že sme narazili pri kúpe nášho bytu práve na neho, pretože je jedným z mála, ktorý disponuje vysokou odbornosťou, právnym vzdelaním a najmä motivovanosťou a úprimnou angažovanosťou pre tento druh práce.

Helena a Claus Schreierovi


Great guy & agent. Super helpful with contracts and final details (including checking things like the meter readings and making sure the place is as advertised).

Kerim Hudson


Hovorím zo skúsenosti, v Marcelovi (p. Korec) získate nielen realitného makléra, ale aj profesionála so schopnosťou mediácie a doktora práv. To je v realitnej praxi neoceniteľné, najmä ak tým disponuje jeden spoľahlivy človek. Ďakujem mu za dobré rady a skvelý prehľad na trhu realít.

Jana Pénzešová


Odporúčam služby JUDr. Koreca. Predaj nášho 4-izbového bytu prebehol rýchlo a nakoniec sme ho predali za viac ako bola pôvodná dohoda. 

Ján Richter


So službami kancelárie som bola nadmieru spokojná /realitná maklérka p. Špergerová/.  Predaj našej nehnuteľnosti bol uskutočnený v pomerne veľmi krátkom čase, na naše prekvapenie skoro za 3 dni. Prístup maklérky bol odborný a profesionálny, bez zbytočných prieťahov k našej plnej spokojnosti. Zostáva len sa poďakovať a poželať veľa spokojných klientov.

p. Michalčíková


Chcela by som sa poďakovať za zrealizovanie predaja bytu pani maklérke Márii Špergerovej a vašej realitnej kancelárii. Výborná spolupráca, profesionálny pristup a rýchle vybavenie boli výsledkom práce pripravených realitných odbornikov.  Prajem Vám i spoločnosti veľa úspechov a veľa ďalších spokojných klientov. Ďakujeme :).

Livia Struckmuller


V podstate nemám čo realitnej kancelárii Karin & Partners s r.o., a teda ani maklérke pani Mikešovej čo vytknúť, takže ja som bol maximálne spokojný s tým, ako prebehla kúpa bytu. V konečnom dôsledku som rád, že som si našiel byt, ktorý práve predávala táto realitná kancelária a samozrejme ochotná a príjemná maklérka pani Mikešová.

Marián I.


S realitnou kanceláriou sme boli spokojní a s p.Špergerovou obzvlášť. Bola milá, ústretová a hlavne sa snažila vo všetkom pomôcť a vyhovieť. Ďakujeme

Michal Holečko


Čo sa týka práce a spolupráce s pani Zuzanou Mikešovou, možem hodnotiť len pozitívne. Rýchlo reaguje a promtne rieši všetky výzvy spojené s prácou realitného makléra, či už sa to týka predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Nie je problém ju kedykoľvek zastihnúť na telefóne. Konkrétne predaj vtedy ešte našej nehnuteľnosti sprostredkovala v časovom horizonte štyroch mesiacov, čo je veľmi solídny úspech. Pani Mikešová má veľmi profesionálne a reprezentatívne vystupovanie. Veľká vďaka patrí jej a vašej realitnej spoločnosti.

Radovan Kotrla


S realitnou kanceláriou Karin&Partners, konkrétne s pani Anettkou Vlčákovou, som sa prvýkrát stretla asi pred 4 rokmi, keď môj priateľ kupoval garáž. Kúpa vtedy prebehla absolútne bezproblémovo, nebolo sa treba vlastne o nič starať, stačilo prísť podpísať zmluvy k notárovi a zaplatiť dohodnutú sumu. Na základe tejto dobrej skúsenosti môj priateľ využil služby tejto kancelárie aj pri následnom prenajímaní garáže a opäť vďaka pani Vlčákovej a pánu Tomášovi Janekovi opäť všetko prebehlo na výbornú. Preto keď som teraz ja osobne kupovala nehnuteľnosť, ktorú som si našla sama a s predávajúcou sme si už vopred dohodli podmienky, aj tak som sa znovu s dôverou obrátila na pani Anettku Vlčákovú, ktorá všetko perfektne skoordinovala a vybavila do posledného detailu. Ak sme mali otázky, kedykoľvek ochotne odpovedala či už mailom, telefonicky, alebo cez whatsapp. Priebežne sme s predávajúcou dostávali informácie ako celá záležitosť postupuje, pani Vlčáková bola nielen pri odovzdávaní a preberaní bytu, ale pomohla nám dokonca aj s prehlasovaním elektriny a nahlásením stavu meračov. Navyše sme od nej dostali na papieri spísaný zoznam, kde a čo všetko ktorá strana musí následne nahlásiť/vybaviť - jednoducho servis ako má byť!
Ešte raz preto aj touto cestou ďakujem a v prípade potreby sa určite znovu na Vás obrátim, alebo Vás doporučím ďalej!

Milka Kováčiková


Dobrý deň, nepredávam reality každý deň, ale keby som predával, tak si to predstavujem presne tak, ako to robí  p. Zuzana Tóthová a Realitná kancelária KARIN & PARTNERS s.r.o. Všetko naplánované, dotiahnuté do konca, nemal som žiadne problémy ani úkony navyše. Ďakujem a Odporúčam!

p. Hojstrič


Rada by som ohodnotila Vašu maklérku p. Máriu Špergerovú, s ktorou som bola nad mieru spokojná. V každej prekážke čo nám stála v ceste, mi ochotne pomohla aj poradila. Som veľmi rada, že takí ľudskí pracovnici v realitných kanceláriách existujú, aj keď v menšej miere. Som veľmi spokojná s jej prístupom a veľmi rada ju budem odporúčať a šíriť jej meno v prospech Vašej firmy.

p. Lacková


Pani Zápalová, chcem Vám povedať, že ste ten najprofesionálnejší realitný agent, respektíve realitná kancelária, s akou som sa za posledné roky stretla (a to vlastním s mužom 4 nehnuteľnosti a aktuálne kupujeme piatu, takže to viem naozaj objektívne posúdiť). Bola to moja absolútne najlepšia skúsenosť :), či už z profesionálneho, odborného alebo ľudského hľadiska. 
Klient je pre Vás na prvom mieste, informácie v inzeráte boli úplné a korektné, nehnuteľnosť ste videli pred našou obhliadkou, zabezpečujete profeionálny právny servis, zabezpešujete notára vo vašej kancelárii, čím šetríte môj čas. Cítila som sa u Vás v kancelárii aj s Vami veľmi dobre :) . 
Bohužiaľ, nikto iný Vám nesiaha ani len po členky :(. 
Ak by som to hodnotila číselne ste 11 z 10 :-), väčšina realitných agentov je 2-3 z 10.

Lucija Churavá


Predávala som byt v Malackách a po mojich dobrých skúsenostiach z minulosti s p. Katarínou Pírovou som sa na ňu obrátila opäť. Spravila som dobre. Všetko riešila s prehľadom, kľudom, komunikovali sme a ja som vedela o postupných krokoch. Pani Pírová pracuje dôsledne, vyzná sa v zákonoch a vie vždy poradiť. Odporúčam.

Mgr. Katarína Hrnčiarová


Vyjadrujem spokojnosť so službami realitnej kancelárie Karin & Partners reprezentovanej Ing. Katarínou Pírovou. Po celý čas prebiehajúceho predaja prejavovala záujem o rýchly a bezproblémový priebeh, bola ústretová, dôsledná, vedela poradiť. Pre prácu tohto typu preukázala veľmi dobrú pripravenosť.

Alica Šimková


S p. Špergerovou sme boli maximálne spokojní. Spolupráca s Vašou realitnou kanceláriou prebehla bez akýchkoľvek komplikácií, zosúladenie termínov s predávajúcimi bolo promptné, všetky podklady pripravené včas a správne. Momentálne riešime posledné úkony potrebné k vyplateniu kúpnej zmluvy bankou. Určite Vás budeme odporúčať ďalej ;)

Katarína Farkašová


Cez realitnú kanceláriu KARIN & PARTNERS s.r.o. som kupoval a následne prenajal byt v Bratislave. O to, aby toto všetko prebehlo bez problémov, sa postarala pani Zuzana
Tóthová, nakoľko som dosť zaneprázdnený. V podstate som sa nemusel starať o nič, pani Tóthová všetko zariadila. Nerobilo jej problém, že som mal čas len v neskorých hodinách, po bežnom pracovnom čase. Všetka komunikácia bola na vysokej profesionálnej úrovni, návrhy zmlúv a všetko bolo posielané mailom, aby si to jedna aj druhá
strana mohli preštudovať, poprípade doplniť o potrebné náležitosti. O všetkom som bol priebežne informovaný mailom, ako aj telefonicky. Vedela odpovedať na všetky otázky, čo som ohľadom kúpy a prenájmu mal. Ak by som zase niekedy niečo prenajímal, predával, či kupoval, obrátim sa určite znova na pani Tóthovú.

M.N.


Chcel by som poďakovať za predaj bytu p. Špergerovej,  za profesionálny prístup a odbremenenie od starostí s tým spojených. Ešte raz vďaka.

R.F.


Spolu s manželom by sme sa týmto spôsobom chceli veľmi pekne poďakovať Vašej spoločnosti v zastúpení realitnou maklérkou p. Ing.Beátou Zvonárovou, za úspešne zrealizovanie predaja našej nehnuteľnosti. P. Zvonárová je obrovský profesionál,kt. má ešte k tomu aj výbornú charizmu a správny pristup. Spojenie ľudskosti s odbornosťou je v dnešnej dobe naozaj vzácnosť a my sme veľmi vďační, že sme sa stretli s Vašou p.maklérkou. Určite budeme odporúčať ju a Vašu realitnú kanceláriu. Nech je takých ako onastále viac!!! Prajeme spoločnosti KARIN&PARTNERS s.r.o. veľa úspechov v realitnom trhu a ešte viac spokojných klientov. ĎAKUJEME!

Katka a Tomáš Girethoví


So služnami kancelárie som bol nadmieru spokojný /realitná maklérka p. Špergerová/.  Predaj našej nehnuteľnosti bol uskutočnený v pomerne krátkom čase, prístup maklérky bol odborný a profesionálny, bez zbytočných prieťahov k našej plnej spokojnosti. Zostáva len sa poďakovať a poželať veľa spokojných klietov.

František Krampl


Realitná maklérka pani Ing. Katarína Pírová bola veľmi milá a ochotná s profesionálnym prístupom. Priebežne informovala o každom postupe, snažila sa výjsť v ústrety obom stranám. Bol som veľmi spokojný s maklérkou a aj s RK. Všetko prebiehalo perfektne. A ešte raz chcem poďakovať pani Ing. Pírovej za vysoko profesionálny a ochotný prístup.

Miroslav K.


Dobrý deň, so službami pani Zuzany Tóthovej sme boli veľmi spokojné. Bola vždy ochotná a nemala s ničím problém. Mala veľmi milý prístup, čo sme ocenili a vždy poradila. Odporúčali sme Vašu realitnú kanceláriu ďalej. Do budúcna Vám prajeme veľa spokojných klientov, ako sme boli aj my a veľa zdravia.

Erika a Tatiana Malá


Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým zainteresovaným z realitnej kancelárie Karin&Partners s.r.o. za ich vysoko profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti, špeciálne p. Beate Zvonárovej, sktorou od prvotného kontaktu bola veľmi dobrá komunikácia. Celý proces bol zorganizovaný na profesionálnej úrovni, a preto prebehol veľmi hladko a bez komplikácii, čo sme ocenili hlavne preto, že sa dlhodobo zdržiavame v zahraničí. Odbremenili nás od všetkých administratívnych úkonov spojených s kúpou nehnuteľnosti. Patrí im naša veľká vďaka. Realitnú kanceláriu Karin& Partners s.r.o. určite odporúčame.

Erika a Ivan Ď.:


Chcel by som sa poďakovať za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti, ktorú za vašu spoločnosť zastrešovala Jana Tomečková. Hoci som mal skúsenosti z individuálneho predaja iných nehnuteľností, dostal som odporúčanie na pani Tomečkovú, ktorá ma pri sprostredkovaní predaja odbremenila od časovo náročných administratívno-právnych úkonov a ušetrený čas som mohol venovať rodine. Z mojej strany teda spokojnosť s prístupom makléra ako aj s celkovou realizáciou predaja nehnuteľnosti.

p. Dobiaš


So službami realitnej kancelárie som bol veľmi spokojný. Nehnuteľnosť sa predala rýchlo a za prvú cenu. Profesionálne služby. Služby maklérky Kataríny Pírovej využijem aj 
nabudúce.

p. Kremský


Ešte raz za všetko ďakujeme pani Adriánovej, s úctou Hornáček.

p. Hornáček


Spolupráca s pani Pírovou bola príjemná, rýchla a so všetkým som bola veľmi spokojná. Ďakujem

Zuzana J.


Spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou hodnotím vysoko pozitívne, najmä spoluprácu s p. Špergerovou. P. Špergerová bola mimoriadne nápomocná pri predaji bytu, o všetkom ma ako predávajúceho včasne informovala, aby bol zabezpečený čo najplynulejší prevod vlastníctva bytu. Jednoznačne odporúčam.

Lukáš Berinec


Dobrý deň,chcem sa poďakovať za služby Karinpartners. Kúpa môjho bytu prebehla bez najmenších komplikácií a to vďaka p. Špergerovej. Už od prejaveného záujmu o byt išlo všetko veľmi rýchlo a precízne. Takže sa chcem ešte raz poďakovat konkrétne p. Špergerovej, že za mesiac všetko zvládla a odovzdala mi klúče od môjho prvého vysnívaného bytu. Určite Váš budem odporúčať každému, kto bude hľadat, predávať alebo prenajímať nehnutelnosť.

Lucia Holcbárová


Dobry den pani Beatka, chcem sa Vám za všetko poďakovať. Do recenzie môžete napísať, že ste tá najšikovnejšia realitná maklérka, akú môže človek stretnúť.Šikovníčka - inak Vám už ani nepoviem. :) Vybavili ste to tak rýchlo, že sa nestíham pobaliť.

p. Balogová


Dobrý večer p. Zvonárová, po náročnom dni si sadám za mejly, lebo nedá mi ísť spať bez poďakovania. Veľké ďakujem za doterajšiu spoluprácu aj ochotu byť nápomocná aj pri ďaľších krokoch k prevedeniu bytíku. Ak napíšem, že ste úžasná ako človek a profesionál na správnom mieste, stále mám pocit, že to nie je dostatočne vyjadrené. Mnohí ľudia si do pracovnej pozície píšu špecialista...Vy si to tam písať nemusíte, pretože Vy ste špecialista na správnom mieste a v plnom nasadení. Ako zákazník občas odhadnem, či predávajúci sa snaží len predať, alebo mu záleží na záujme zákazníka. Odhadnúť, čo človek chce, hlavne taký, ktorý zaváha (ako ja :) ), vyžaduje nielen empatiu, ale doslova alchýmiu typológií zákazníkov. Toto máte Vy v malíčku. Obdivujem Vaše zanietenie, ktoré len potvrdzuje, že svoju prácu robíte naozaj rada a so srdcom, odborne, ochotne, správne, a pridám ešte jedno slovíčko z pedagogického prostredia: hlavne to robíte fundovane. Vyznať sa v toľkých oblastiach, je naozaj  obdivuhodné. Z celého srdca Vám prajem veľa spokojných zákazníkov. Ďakujem. Teším sa ešte na ďalšiu spoluprácu. Maximálna spokojnosť. Budem odporúčať. (A to mám známeho, ktorý má realitku...ale nepresvedčil ma, že on má byť ten, komu sa zverím pod ochranné krídla. Pod tými Vašimi je to lepšie, lebo je tam: férovosť, jasnosť, presnosť, odbornosť, ľudskosť...a to je to, čo človeka presvedčí, že práve pod takými krídlami to bude aj bezpečné.

Katarína Valíčková


Celý prevod vlastníctva prebehol bez problémov. Aj keď celá operácia musela byt uskutočnená v novembri, realitná kancelária a pani Janka Tomečkévá zabezpečila všetko a vôbec sme tento rýchly prevod nebrali ako stresujúcu situáciu. Boli sme vždy o všetkom informovaní a všetko išlo ako po masle.Veľmi pozitívne som vnímal aj ich ochotu riešiť veci okamžite a takisto veľmi dobrú spoluprácu s kupujúcou stranou. Presne takto som si predstavoval kvalitnú prácu makléra a realitnej kancelárie. Za túto prácu si svoju odmenu jednoznačne zaslúžia.

V. Cedula


Vyzdvihujem profesionálnu prácu a komunikáciu realitnej kancelárie Karin & Partners, ktorú zastupovala Ing. Katarina Pírová pri predaji našej nehnutelnosti. Vždy som bol informovaný o všetkých následnych krokoch, ktoré sú potrebné pri predaji nehnuteľnosti. Na dohodnuté stretnutia prišla Ing. Pírová vždy načas a komunikácia s ňou bola nie len na vyskej profesionalnej a informačnej úrovni, ale aj jej prijemný ľudský prístup pri riešení nejasných otázok alebo problémov s dokladmi sa v tejto dobe studenej komunikácie často nevidí. Bol som veľmi spokojný a rád sa vrátim k službám RK Karin & Partners a Ing. Pírovej aj v budúcnosti.

Slavomír Máťuš


Realitna maklerka (P. Zápalová) bola veľmi milá a ochotná s profesionálnym prístupom. Priebežne informovala o každom postupe, snažila sa výjsť v ústrety predávajúcej, ale aj kupujúcej v maximálnu spokojnosť.

T. Kekenaková


Musím povedať, že realitná kancelária KARIN & PARTNERS splnila všetky moje očakávania. Od prvého stretnutia s maklérkou až po odovzdanie nehnuteľnosti som nemal najmenší problém s komunikáciou s pani Zuzanou Tóthovou, čo prispelo k tomu, že celý obchod prebehol absolútne bezproblémovo. Od známych som počul niekedy až neuveritelné príbehy o tom, aké problémové a neprofesionálne vystupovanie môže panovať vo sfére realít. Som rád, že toto nebol môj prípad, práve naopak - absolútna profesionalita, slušnosť, príjemné vystupovanie, odborná znalosť a ochota poradiť -to všetko sú veci, s ktorými môžete pri spolupráci s realitnou kanceláriou KARIN & PARTNERS určite rátať. Aspoň taká bola moja osobná skúsenosť. Chcel by som sa ešte raz poďakovať pani Zuzane Tóthovej a pani Karin Zápalovej za užasnú spoluprácu a prajem veľa úspechov do budúcnosti.

Lukáš Kabina


So službami a celkovým prístupom počas kúpy bytu som bola nadmieru spokojná, dokonca až prekvapená, ako profesionálne a naozaj super organizačne to majú zorganizované. Milý a priateľský prístup, perfektná komunikácia (konkrétne p. Zápalová). O všetkých potrebných úkonoch som bola priebežne informovaná, a oceňujem aj prístup a služby už aj po zrealizovaní kúpy. Určite odporúčam a ďakujem :)

Michaela Drábová


Celkový proces predaja nehnuteľnosti bol na veľmi profesionálnej úrovni a realizácia obchodu bola z časového hľadiska uskutočnená veľmi promtne a bez komplikácií. Pani maklérka (p. Zápalová) mala všetko dopredu pripravené a nevyskytli sa žiadne nepredvídané okolnosti, ktoré by sťažovali alebo obmedzovali celý priebeh predaja.

Margita Krajčovičovicová


Bola som veľmi spokojná s mojou maklérkou (Ing. Katarína Pírová) a aj s RK. Všetko prebiehalo perfektne. Odporúčam všetkým mojím známym :)

Lucia Tkáčová


Bola som maximálne spokojná. Pani Zápalová bola veľmi ochotná a prijemná. Som jej vďačná za jej ľudský prístup.

Ing. Darina Pasztorová


Na maklérku Ing. Katarínu Pírovú som sa obrátila na základe predchádzajúcej veľmi dobrej skúsenosti z minulosti a môžem iba potvrdiť veľkú spokojnosť s jej službami. Pomohla mi nielen predať môj byt, ale aj nájsť nový na kúpu, odporučila mi sťahovaciu službu a našla výborný upratovací servis. Všetko vyriešila za mňa a ja som iba prišla na podpisy. Ak budem potrebovať využiť realitné služby, obrátim sa na pani Pírovú znova.

M. Cvangová


Maximálna spokojnosť s pani Pírovou - od začiatku pristupovala k nášmu komplikovanému prípadu mimoriadne aktívne a húževnato. Kúsok po kúsku vyriešila všetky problémy, ktoré nám ostali po pôvodnom developerovi a s ktorými sme sami neboli schopní pohnúť niekoľko rokov. Som veľmi rád, že sme sa rozhodli pre využitie služieb Karin & Partners.

Ján Gonos


Rada by som vyjadrila spokojnosť pri predaji nehnuteľnosti, ktorú som sprostredkovala cez vašu realitnú kanceláriu. Pani Zuzana Tóthová bola vždy ochotná, poradila mi. Bola som spokojná s jej profesionálnym prístupom. Ďakujem

Marta Pipašová


Ďakujeme za rýchle vybavenie predaja bytu. Máte dobrú maklérku (Mária Špergerová), ktorá sa veľmi dobre starala a informovala nás o každom kroku. Ďakujeme. 

Ladislav Lorincz


Spolupráca s pani Pirovou, realitnou maklérkou, bola výborná. Pracovala zodpovedne, spoľahlivo, okamžite reagovala a vychádzala maximalne v ústrety. Jej slovo vždy platilo, môžem ju odporučiť! Ona je dôkazom toho, že v dnešnej dobe, plnej podvodníkov, existujú i poctiví a slušní ľudia! Ďakujeme jej! Spokojní klienti.

manželia Chodelkovci


Dobrý deň pani Zápalová, aj ja sa Vám chcem poďakovať za Vašu ochotu,pomoc,ústretovosť a profesionalny a ľudský prístup pri kúpe,prenájme a maľovaní bytu. Boli 
sme milo prekvapení.
Prajem Vám veľa zdravia, úspechov a spokojných klientov. Informácie o kvalitách Vašich služieb určite posuniem ďalej.

MVDr. Miroslav Čupka


Touto cestou by som chcel vyjadriť úprimne poďakovanie a obdiv realitnej maklérky Jany Tomečkovej! Jej ochota, dôslednosť, profesionalita a hlavne ľudský prístup ku klientovi Vás naozaj milo prekvapí a budete jednoducho užasnutí. Skutočne môžem Vašu realitnú kanceláriu a servis ohľadne kúpy-predaja nehnuteľnosti v spolupráci s pani maklérkou Janou Tomečkovou len vrelo odporučiť. Osobne som bol nadmieru spokojný, za čo sa Vám chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať.
S pozdravom spokojný klient Radoslav Totkovič

Radoslav Totkovič


S pani ING. Katarínou Pírovou som bol veľmi spokojný, s jej ústretovosťou, profesionalitou, ako aj s realizáciou celého obchodu týkajuceho sa predaja môjho pozemku. Všetkým, ktorí riešia niečo ohľadom nehnuteľnosti úplne doporučujem.

M. Varga


Chcem sa poďakovať Vašej maklérke Jane Tomečkovej za profesionálny prístup pri predaji môjho bytu. Zvlášť musím oceniť jej ľudský prístup a ochotu pri rokovaní so záujemcami, krorých bolo pomerne veľa a celý proces bol dosť zdĺhavý, zrejme kvôli lokatite. Vďaka jej vynikajúcej komunikatívnosti a ústretovosti sa to podarilo.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem za trpezlivosť a spoluprácu, určite budem odporúčať, ak niekto z mojich známych bude predávať alebo kupovať byt. Prajem pani Janke všetko dobré a veľa úspechov v práci.

Ľubica Cisariková


Neočakával som nič a nakoniec som bol veľmi spokojný. Bolo to na vysokej úrovni. (maklér: Katarína Pírová)

Pavol Kišac


Ďakujeme za vysoko profesionálny a ochotný prístup. (maklér: Ing. Beata Zvonárová)

Marek Michalečko


Prvá skúsenosť s realitnou kanceláriou a samotným maklérom, takže som nevedela čo čakat, avšak všetko mi bolo vysvetlené a pani maklérka (Mária Špergerová) všetko včas vybavila. Celkový dojem hodnotím veľmi dobre.

Veronika Kovačiková


Celkový dojem hodnotím na 1. O ponuke som sa dozvedel od kamarátky a rovnako aj ja by som odporúčil realitnú kanceláriu Karin & Partners iným. Spokojný som bol aj s prácou realitnej maklérky p. Zuzany Tóthovej.

Michal Hornaček


S prácou Ing. Zvonárovej som bola veľmi spokojná a môj celkový dojem je veľmi dobrý. Nakoľko som s ňou mala dobrú pracovnú skúsenosť v minulosti, oslovila som ju aj teraz a určite by som ju oslovila aj pri ďalšom predaji/kúpe nehnuteľnosti. 

Božena Gašparíková


Síce to všetko trvalo viac, ako sme si mysleli, boli sme spokojní s pani Zápalovou, bola veľmi ochotná a vždy po ruke, keď sme potrebovali 😊

Radka Kolembusová


V minulosti som nemal s realitnými kanceláriami dobré skúsenosti. Bol som toho názoru, že ich služby nie sú na dobrej úrovni a človek si vie veci vybaviť aj sám.
Na pani Ing. Pírovú som sa obrátil preto, lebo s ňou mal dobré skúsenosti môj príbuzný, ktorému predávala chatu so záhradou. So službami pani Pírovej som bol veľmi spokojný, myslím si, že dokonca niektoré služby boli aj nad rámec bežnej agendy realitnej kancelárie. Napríklad, nemusel som byť prítomný na obhliadkach, všetky
vybavovala pani Pírová sama. Rovnako to bolo aj s geometrickým plánom, ktorý sa ukázal byť pri predaji potrebný a následné poradenstvo pri jeho zápise do KN, čo nebola jednoduchá záležitosť. Takisto po ukončení predaja pani Pírová ešte aj zariadila prepisy u poskytovateľov energií.

Ing. M. Ďurian


Keďže som bola na strane kupujúceho, s pani Zápalovou som sa stretla až pri prvej obhliadke. Od prvého momentu však bola veľmi ústretová, odpovedala mi na všetky otázky, vysvetlila podrobnosti. Pri komplikáciach, ktoré nastali, mala pochopenie pre obidve strany, aj keď zastupovala predávajúcich. Všetko sa snažila riešiť k spokojnosti obidvoch strán, a práve preto by som ju oslovila pri potenciálnej ďalšej kúpe alebo predaji.

Mária Šišková


Ďakujem veľmi pekne za pomoc. S Vašim kolegom p. Janekom sme klientom podnájom našli a v piatok aj všetko vyplatili. Spolupráca bola výborná a dúfam, že nie posledná. Ak by ste niečo potrebovali v našom regióne, neváhajte nás kontaktovať.

Mgr. Zuzana Ladvenicová (konateľ, FASTER GROUP s.r.o., Trnava)


Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne za sprostredkovanie predaja bytu v Stupave. S p. Pírovou som bola veľmi spokojná, je to príjemná maklérka, skúsená, ochotná, v procese ponúkania  a predaja môjho bytu so mnou komunikovala, informovala ma o každom kroku buď telefonicky, alebo prostredníctvom mailu, vedela mi poradiť, ak som niečomu nerozumela. Vybavila všetku potrebnú administratívu, notára , banky, oznamovala mi iba termíny na podpis. Predaj prebehol rýchlo. 
Ďakujem ešte raz veľmi pekne, a ak v mojom okolí sa vyskytne niekto, kto by chcel kúpiť, alebo predať byt, príp. dom, určite odporučím p. Pírovú.

Katarína Hrnčiarová


S realitnou kanceláriou som maximálne spokojná. Spolupráca s maklérmi Anettou Vlčákovou a Tomášom Janekom bola na vysokej profesionálnej úrovni. Nielenže vybavili všetko na jednotku, ich ľudský prístup bol obdivuhodný. Ochota riešiť všetky náležitosti ohľadom predaja nehnuteľnosti alebo vybavenia úveru je obrovská, mohla som sa na nich obrátit v ktorúkoľvek hodinu. Týchto šikovných ľudí som už odporučila zopár známym a všetci boli veľmi spokojní. Veľké ďakujem.

p. Wlachovská


​Veľké ĎAKUJEM patrí pani Karin Zápalovej za prejavenú dôveru pri sprostredkovaní predaja bytu na strednom Slovensku, ďaleko od jej profesionálneho pôsobenia. Aj vďaka nej tu máme zopár šťastných mladých ľudí, ktorí na jednej strane dobre, rýchlo a bezpečne predali, na strane druhej sa nesmierne tešia z krásneho, nového bývania.
Na pani Zápalovú sa môžete kedykoľvek s dôverou obrátiť, nesklame Vás.

Štefan Ambroz, Brezno (Certifikovaný partner predaja, RE/MAX JOY)


​Teší nás Váš nový štart, ku ktorému želáme veľa veľa úspechov. Veľa odvahy, dobrých a chytrých rozhodnutí, no aj pracovitých a zapálených spolupracovníkov....
K tomu všetkému Vám želáme aj Vám osobne veľa zdravia a niekedy v potrebnej chvíli aj kúsok šťastia.

Mária a Jozef


Želám veľa úspechov v nových začiatkoch a ak by ste hľadali spoľahlivého partnera na hypotéky, som vám kedykoľvek k dispozícii.
 

Mgr. Jana Trubanová, hypotekárna špecialistka (konateľka RealiTyp, s.r.o.)


Gratulujem a držím Vám palce.

LB


Chcem poďakovať všetkým, ktorí sa zúčastnili na predaji bytu po našich rodičoch.
Ďakujem predovšetkým maklérke Tomečkovej aj pani Mgr. Zápalovej za odborný, ale zároveň vysoko profesionálny ako aj priateľsko-vysvetľujúci prístup k zúčastneným stranám. Veľmi sa mi páčil operatívne prispôsobujúci sa pracovný program realitných pracovníčok vzhľadom na pracovný a osobný program zúčastnených kupujúcich a predávajúcich strán, bez ohľadu na svoj pracovný čas, ako aj dni pracovného voľna. Myslím si, že svoju prácu odviedli na vysokej profesionálnej úrovni, v čom im prajem veľa zdravia, energie a veľa, veľa ďalších spokojných zákazníkov. Novým majiteľom bytu prajem spokojné a nikým nerušené bývanie.

Ľubomír P.


Ďakujem vám za naozaj profesionálne odvedenú prácu. Čoraz menej sa stretávam s korektným a odborným prístupom a veľkou väčšinou riešim pri hypotéke aj problematiku, ktorá spadá pod zodpovednosť RK.

Jana T.