Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Regióny, v ktorých Vám poskytneme profesionálne služby

Správne rozhodnutie

Rozhodli ste sa predať svoju nehnuteľnosť - dom, byt alebo pozemok? 
Neviete sa rozhodnúť, ktorého realitného makléra osloviť na predaj Vašej nehnuteľnosti?

 

3 hlavné výhody, prečo si vybrať makléra na základe lokality

  1. Znalosť lokality - realitný maklér pozná lokalitu, občiansku vybavenosť, trendy, školy a dopravu. Znalosť lokality je výhodou aj pre záujemcov. 
  2. Kontakty - je veľmi dôležité poznať správnych ľudí. Maklér má v oblasti pôsobenia vybudovanú sieť kontaktov, ako napríkald geodetov, znalcov či finančných poradcov. A to nie je všetko - disponuje aj kontaktmi klientov, ktorí hľadajú na kúpu dom, byt alebo pozemok práve v tejto lokalite. 
  3. Správne stanovenie ceny - znalosť trhu v danej lokalite umožňuje realitnému maklérovi správne určiť reálnu predajnú cenu Vašej nehnuteľnosti.

Vybrať si osobného realitného makléra na základe lokality, v ktorej sa nachádza Vaša nehnuteľnosť, je správne rozhodnutie


Slovensko

BANSKOBYSTRICKÝ KRAJ

BRATISLAVSKÝ KRAJ

NITRIANSKY KRAJ

TRENČIANSKY KRAJ

TRNAVSKÝ KRAJ


Zahraničie

MAĎARSKO

RAKÚSKO