Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ZNÍŽENÁ CENA na rozsiahly pozemok pre rodinné domy v okresnom meste Skalica
2309 m2 - Skalica

  • Galeria
  • Mapa
Typ: Predaj
Ulica: Skalica
Obec: Skalica
Celková plocha: 2309 m2
Úžitková plocha: m2
CENA dohodou

Popis nehnuteľnosti

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný rozsiahly stavebný pozemok pre rodinné domy v okresnom meste Skalica.

Pozemok má výmeru 2309m, vedený ako orná pôda, nachádza sa v tichej lokalite v skalických vinohradoch s veľmi dobrou prístupnosťou. Rozmer pozemku je 18m x 130m - v územnom plánovaní mesta Skalica je plánovaná výstavba rodinných domov. Pre viac informácií kontaktujte makléra. 

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis - kúpna zmluva, kolok, prevod energií, návrh na vklad, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Hypotéku si môžete predbežne prepočítať na tomto linku:
https://lnk.sk/opxw

Majiteľ si vyhradzuje právo vybrať záujemcu na základe vlastných kritérií ako aj záujemcu s najvýhodnejšou ponukou. Realitná kancelária po dohode s predávajúcim si vyhradzuje právo uprednostnenia zvýhodnenej ponuky.

Kontakt na makléra:
Michal Štetina
+421 944 740 586
stetina@karinpartners.sk