Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Slnečný 3ha pozemok vo vyhľadávanej oblasti Richňava pri Banskej Štiavnici
28112 m2 - Štiavnické Bane

  • Galeria
  • Mapa
Typ: Predaj
Ulica: Richňava
Obec: Štiavnické Bane
Celková plocha: 28112 m2
Úžitková plocha: m2
155 000 €

Popis nehnuteľnosti

KARIN & PARTNERS ponúka na predaj slnečný, juho-východne orientovaný pozemok s krásnymi výhľadmi v blízkosti Richňavských jazier nachádzajúci sa v katastrálnej oblasti Štiavnické Bane.

- Výmera pozemku: 28112m2
- Lokalita: Štiavnické Bane / Richňava
- Orientácia: Juho-Východ
- Charakteristika pozemku: Svahovitý
- Druh pozemku: TTP
- Mimo hraníc Pamiatkovej rezervácie
- Mimo zastavaného územia
- Siete na pozemku: Nie
- Prístup na pozemok: Spevnená cesta
- Cena: 155.000€

Pozemok sa nachádza vo vyhľadávanej oblasti Štiavnických vrchov a Banskej Štiavnice. Okolitá príroda a Štiavnické vrchy ponúkajú nekonečné spektrum chodníkov a ciest vhodných nielen pre milovníkov turistiky, ale aj horskej cyklistiky. Okrem Richňavských jazier sa v okolí nachádza niekoľko ďalších jazier takzvaných „tajchov“ vhodných na kúpanie alebo rybárčenie. V zimných mesiacoch lokalita ponúka možnosť využitia bežkárskych tratí alebo lyžiarskeho strediska Ski Salamandra. Spomínaná Banská Štiavnica, vzdialená od pozemku 10 minút autom, je jedným z najkrajších historických miest na Slovensku. Svojím charakterom, krásou a históriou ročne priťahuje tisícky návštevníkov.

Kontakt :Juraj Ladziansky, 0944 500 834, ladziansky@karinpartners.sk
certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie

V cene sú zahrnuté komplexné služby RK vrátane právneho servisu - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju a štandardných poplatkov spojených s predajom.

Podobné nehnuteľnosti, ktoré by Vás mohli zaujímať