Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Investičný pozemok 2994m2 – 80€/m2 - Banská Štiavnica – Križovatka
2994 m2 - Banská Štiavnica

  • Galeria
  • Mapa
Typ: Predaj
Ulica: Križovatka
Obec: Banská Štiavnica
Celková plocha: 2994 m2
Úžitková plocha: m2
230 000 €

Popis nehnuteľnosti

Výborná investičná príležitosť na vybudovanie polyfunkčnej budovy spojenej s kancelárskymi priestormi alebo menšieho obchodného centra, ktorý obyvateľom a historickému mestu Banská Štiavnica určite chýba.

KARIN & PARTNERS ponúka na predaj lukratívny, rovinatý a slnečný pozemok o veľkosti 2994 m2 v najfrekventovanejšej časti Banskej Štiavnice – Križovatka. Z hľadiska investičnej príležitosti jedinečná lokalita... veľký pohyb obyvateľov mesta Banská Štiavnica, ale aj tisícky turistov, ktorí ročne navštevujú Banskú Štiavnicu a obdivujú krásu a históriu mesta.

Druh pozemku: Zastavaná plocha a nádvorie
Lokalita: Banská Štiavnica/ Križovatka
Orientácia: Juhovýchodná
Celková výmera parciel: 2994m2
Prístup: Áno
Inžinierske siete: Pri pozemku
Bez Tiarch
Cena: 230 000,-Eur / 80€m2

Pozemok má výbornú polohu - je umiestnený v najfrekventovanejšej časti Banskej Štiavnice s vynikajúcou dostupnosťou, dobrou občianskou vybavenosťou a zastavanosťou. Pozemok je obklopený z jednej strany zeleňou slúžiacou momentálne ako oddychová zóna (park), z druhej strany to je hlavná cesta ktorá vedie priamo do centra mesta. Stavebný pozemok je juhovýchodne orientovaný, vhodný na investíciu ako napríklad stavbu dvojpodlažnej polyfunkčnej budovy, na ktorú bol vypracovaný pred niekoľkými rokmi projekt, za účelom obchodného centra s kanceláriami a parkovaním alebo spomínaného menšieho nákupného centra.

Banská Štiavnica je jedným z najkrajších miest na Slovensku. Svojím charakterom, krásou a históriou ročne priťahuje tisícky návštevníkov. Okolitá príroda a Štiavnické vrchy ponúkajú nekonečné spektrum chodníkov a ciest vhodných nielen pre milovníkov turistiky, ale aj horskej cyklistiky. V okolí sa nachádza niekoľko jazier takzvaných „tajchov“ vhodných na kúpanie a lyžiarske stredisko s hotelom - Salamandra Rezort.

KONTAKT: Juraj Ladziansky,0944 500 834, ladziansky@karinpartners.sk
Certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie.

V cene sú zahrnuté služby RK : komplexný právny servis - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju, poplatok za overenie podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností.

 

Podobné nehnuteľnosti, ktoré by Vás mohli zaujímať