Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Kúpa nehnuteľnosti bez stresu: Výhody spolupráce s agentom kupujúceho

Unavuje Vás vyhľadávanie nehnuteľností na inzertných portáloch? Nemáte čas absolvovať viaceré obhliadky? Či iba jednoducho potrebujete odborníka po svojej pravici pri výbere novej nehnuteľnosti? V tom prípade je služba Agent kupujúceho určená práve Vám.

Agent kupujúceho je nezávislý realitný profesionál, ktorý pomáha kupujúcim nájsť nehnuteľnosti na základe vopred dohodnutých kritérií. Náš maklér s Vami absolvuje obhliadky nehnuteľností konkurenčných ponúk a ako skúsený odborník bude klásť správne otázky týkajúce sa nehnuteľnosti, dohadovať podmienky kúpy či dokonca vyjednávať čo najlepšiu cenu.

Realitný maklér sa téme nehnuteľností venuje denne a má prehľad o aktuálnej situácii na trhu nehnuteľností. Odborným názorom Vás upozorní na dôležité detaily ohľadom nehnuteľnosti a usmerní pri výhode kúpy. Pri celom procese bude dbať na Vaše predstavy, potreby a reálnu ponuku na trhu.

Nezabudnite, realitný maklér je na Vašej strane. Preto je v jeho záujme byť Vám nápomocný a vyjednať tie najlepšie podmienky. So službou Agent kupujúceho bude pre Vás kúpa novej nehnuteľnosti príjemným zážitkom. Pozrite sa, aké ďalšie služby pre kupujúcich poskytujeme.


7 krokov k novému bývaniu vďaka službe agent kupujúceho

Úvodné stretnutie

Úvodné stretnutie

Všetky Vaše požiadavky a predstavy o novej nehnuteľnosti si radi vypočujeme na našom prvom stretnutí u nás v kancelárii. Agent kupujúceho - maklér Vám vysvetlí postup, akým bude pracovať, dohodnete si frekvenciu a spôsob komunikácie a zároveň Vám objasní aktuálnu situáciu na trhu. Na tomto stretnutí si taktiež dohodnete férové podmienky spolupráce. 

Vyberáme pre Vás

Vyberáme pre Vás

Na základe Vašich požiadaviek maklér vyhľadá nehnuteľnosti, ktoré spĺňajú Vaše kritériá. Výber nehnuteľností prebieha spomedzi všetkých inzerovaných ponúk, teda aj z konkurenčných či súkromných inzercii, či dokonca máme vlastnú internú databázu nehnuteľností, ktoré nie sú verejne dostupné.

Pozrieme sa na to

Pozrieme sa na to

Obhliadky nehnuteľností môžu byť pre Vás časovo náročné. Agent kupujúceho môže absolvovať všetky obhliadky za Vás. Zdokumentuje nielen reálny stav nehnuteľnosti, ale aj jej technický či právny stav. Na záver Vám maklér poskytne podrobné zhrnutie z obhliadky doplnené o vlastné fotografie či video.

Dohodneme to za Vás

Dohodneme to za Vás

Cena nehnuteľnosti nie je vždy fixná. Aj v tomto prípade sme na Vašej strane. V našom záujme je vyhovieť všetkým Vašim požiadavkám, medzi ktoré určite patrí aj „čo najnižšia cena“. Naše skúsenosti a odborné znalosti nám pomôžu vyjednať pre Vás tú najlepšiu cenu.  

Finančný a Právny servis

Finančný a Právny servis

V rámci našej realitnej kancelárie máme niekoľko finančných poradcov a právnikov. Všetky zmluvy vypracúva právnik individuálne pre konkrétneho klienta, a to aj v prípade, ak je nehnuteľnosť v ponuke konkurenčnej realitnej kancelárie. Zmluvy Vám skontrolujeme, spripomienkujeme, prípadne vypracujeme nové. Taktiež Vám pomôžeme vybaviť najvýhodnejšiu hypotéku, poistenie nehnuteľnosti či pôžičku na zariadenie nehnuteľnosti.

Spolu s Vami

Spolu s Vami

O každom kroku Vás bude informovať náš maklér. Spoločne absolvujete návštevu notára a banky. Agent kupujúceho  dohodne termíny a koordinuje celý priebeh Vašej cesty za novou nehnuteľnosťou.

VÁŠ DEŇ

VÁŠ DEŇ

Prišiel deň, kedy si preberáte kľúče od Vašej novej nehnuteľnosti. Áno, aj v tento deň sme spolu s Vami a zdieľame Vašu radosť. Okrem toho Vám pomôžeme skontrolovať a spísať súpis nábytku a zariadení a opätovne prekontrolujeme technický stav. Nezabudneme ani na prepis energií a služieb. Môžete sa uistiť, že vďaka službe Agent kupujúceho na nič nezabudnete

Referencie