Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Buďte výnimoční! Drony pri predaji nehnuteľnosti sú prepychom!

Nie sú zvyčajné a o to viac obľúbenejšie a žiadanejšie. Reč je o dronoch so zabudovanou kamerou, ktoré zvýšia dopyt po Vašej nehnuteľnosti. Do video-prezentácie ponúkanej nehnuteľnosti vnesú dynamickosť, život a „drive“.

Drony poskytujú širokouhlé zábery z výšky, čo umožňuje vidieť rodinný dom zo všetkých strán a ukázať jej okolie. Okrem toho poskytnú kupujúcim viac informácií ako napríklad stav strechy, stromov a okolitého prostredia.

Naši špecialisti sú licencovaní na používanie dronov za účelom monitorovania nehnuteľnosti z výšky. Použitie dronov dáva predávanej nehnuteľnosti vysokú úroveň profesionality a inovatívnosti, čo určite vzbudí väčší záujem o Vašu nehnuteľnosť. Pozrite si ďalšie služby pre predávajúcich, vďaka ktorým dokážeme predať Váš dom alebo byt rýchlejšie a za vyššiu cenu.

Buďte aj vy výnimoční a vyčnievajte z množstva ponúk ostatných nehnuteľností!

Referencie