Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Foto - Video

Fotografie z mobilu nestačia! Vaša nehnuteľnosť si zaslúži viac!

Prvotný kontakt kupujúceho s Vašou nehnuteľnosťou je v online priestore. Lokalita, vybavenie a dokonca ani cena nie sú rozhodujúcim faktorom pri prvom výbere. Prvý dojem, ktorý si o nehnuteľnosti vytvoríme, je na základe fotografií.

Profesionálne fotografie

Ak ponuka Vašej nehnuteľnosti neobsahuje kvalitné fotografie, klienti ju zväčša prehliadnu a viac sa ňou nezaoberajú. Podľa prieskumu spoločnosti Redfin až 89% potenciálnych kupujúcich si vyberie nehnuteľnosť, na ktorej sú kvalitné fotografie.

Z vlastnej skúsenosti vieme, že fotografie od profesionálneho fotografa dokážu zvýšiť predajnú cenu nehnuteľnosti viac ako o 10%.

Fotografia zachytáva každý detail Vašej nehnuteľnosti. Klienti si môžu z pohodlia domova pozrieť jednotlivé časti na fotografii, preto je potrebné, aby fotografia pôsobila elegantne a atraktívne.

Ukážka profesionálnej fotografie | KARIN & PARTNERS - realitná kancelária

Videoprezentácia nehnuteľnosti

Chcete pridať dynamickosť a život Vašej ponuke? Vypracujeme video-prezentáciu Vašej nehnuteľnosti. Video poskytuje viac vizuálnych informácií ako statické fotografie. Kupujúci má lepší prehľad o jednotlivých miestnostiach či o celkovej dispozícii domu alebo bytu.

Vďaka videu vytvoríme skutočný pocit z nehnuteľnosti – aké by bolo bývať v danom dome či byte – čím Vám uľahčíme rozhodovanie.

Realitná kancelária KARIN&PARTNERS má udelenú autorizáciu na poskytovanie Audiovizuálnej mediálnej služby (AVMS) od Rady pre mediálne služby, ktorá jej umožňuje zverejňovať na internete inzertné videá nehnuteľností.

Službu Foto a Video Vám odporúčame využiť v kombinácii so službou Home Staging

Nehnuteľnosť dokážeme predať rýchlejšie a za vyššiu cenu.

Referencie