Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Dom na bývanie alebo podnikanie s pozemkom 318m2 v obci Svätý Anton pri Banskej Štiavnici
392 m2 - Svätý Anton

  • Galeria
  • Mapa
Typ: Predaj
Ulica: Dolný koniec
Obec: Svätý Anton
Počet izieb: 2
Celková plocha: 392 m2
Úžitková plocha: 52 m2
85 000 €

Popis nehnuteľnosti

KARIN & PARTNERS ponúka na predaj dom vhodný aj na trvalé bývanie vo výbornom stave s úžitkovou plochou 52m2 a pozemkom 318m2 donedávna využívaný ako predajňa potravín v dolnej časti obce Svätý Anton okres Banská Štiavnica .

Druh: Dom / Predajňa potravín  
Počet miestností: 3
Stav: Rekonštruovaný
Lokalita: Svätý Anton , okres Banská Štiavnica
Orientácia: Západná
Úžitková plocha domu: 52m2
Pozemok: 318m2
Mesačné náklady: 60€
Cena : 85.000€

VIZUALIZÁCIE: Vytvorené so zámerom zvýraznenia potenciálu nehnuteľnosti na účel bývania.

TECHNICKÉ ÚDAJE:
Dom bol kolaudovaný v roku 2005 a rokmi prechádzal pravidelnou údržbou a rekonštrukciami. Stavba je v dobrom suchom stave, zo spodu aj z hora zateplená, postavená z ytongu, strešná krytina (onduline), ktorá bola menená v roku 2022. Dom je napojený na elektrinu (dvojtarif), obecný vodovod a disponuje vlastnou žumpou. 

DISPOZÍCIA:
Dispozične je dom riešený vstupom do hlavnej miestnosti s rozlohou 32m2, z ktorej sa prechádza do ďalších dvoch miestností slúžiacich ako kuchynka so skladom a šatník, z ktorého sa prechádza do miestnosti s umývadlom (na pôdoryse kúpeľňa) a wc, ktoré je oddelené posuvnými dverami.  

POZEMOK:
Rovinatý pozemok o veľkosti 318m2 nie je oplotený, prístup je priamo z prístupovej cesty. Vedľa pozemku sú vybudované tri parkovacie miesta v minulosti slúžiace pre zákazníkov predajne.

LOKALITA:
Svätý Anton je peknou, priestrannou a zároveň aj najväčšou obcou ležiaca južne od mesta Banská Štiavnica, od ktorej je vzdialená len niekoľko kilometrov. Obec je súčasťou krajinného celku Štiavnické Vrchy. Lokalita je známa predovšetkým vďaka Múzeu vo Svätom Antone - barokovo-klasicistickému kaštieľu, ktorý je určite jedným z najkrajších na Slovensku.

VYBAVENOSŤ OBCE:
Základná škola, materská škola, obchody s potravinami, zelovoc,  reštaurácia / penzión, pohostinstvo, kaviareň, jazdecký ranč s ubytovaním, múzeum / kaštieľ s krásnym prostredím kaštieľskeho parku.

KONTAKT:  Juraj Ladziansky,  0944 500 834,  ladziansky@karinpartners.sk
Certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie

V cene sú zahrnuté komplexné služby RK vrátane právneho servisu - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju a štandardných poplatkov spojených s predajom.

Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS real s.r.o

Hypotekárna kalkulačka

Podobné nehnuteľnosti, ktoré by Vás mohli zaujímať