Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

V tichej lokalite dva domy na predaj - Krupina
1576 m2 - Krupina

Typ: Predaj
Ulica: Nad Mestom 1137
Obec: Krupina
Stav: čiastočne prerobený
Celková plocha: 1576 m2
Úžitková plocha: 250 m2
154 900 €

Popis nehnuteľnosti

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Ponúkame na predaj dva domy s garážou, v okresnom meste Krupina, prvý dom má zastavanú plochu 119m2, druhý 95m2, garáž 42m2, a celková výmera pozemkov vrátane zastavanej plochy je 1576 m2. Výmeru celkovej podlahovej plochy na prvom aj druhom dome nájdete medzi fotografiami, prípadne vám pošlem na mailovú adresu. Nehnuteľnosti sa nachádzajú v krásnom, tichom prostredí, len pár stoviek metrov od kompletnej občianskej vybavenosti. 

Prvý dom je novší, dvojpodlažný, postavený z porobetónu, s novou sedlovou strechou, balkónom, terasou a pivnicou, pripravený na dokončenie podľa svojich predstáv. Momentálny stav môžete vidieť a poprechádzať sa v 3D prehliadke č.1. K dispozícii je aj materiál na dokončenie, ako napríklad podlahové kúrenie. V dome sú znížené stropy, plastové okná, nové podlahy, nová elektrina a veľa ďalšieho stavebného materiálu, ktorý bude k dispozícii pre nového majiteľa. Odpad je riešený ČOV. Je možné dorobiť si aj podkrovie, dom má celkovo štyri obytné miestnosti + kuchyňa.

1. dom virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=RFWbxTCyGzw

Druhý dom je momentálne obývaný, má spodnú časť postavenú z kameňa, vrchná časť je z dreva. Kúrenie je ústredné, strecha plochá, čistička rovnako riešená ako v prvom dome, elektrika pôvodná. Momentálne sa ako obytné izby vyžívajú tri miestnosti + kuchyňa, ale vďaka svojej rozlohe ponúka domček v prípade záujmu možnosť rozšírenia. Na poschodí sa nachádza balkón a aj prístup k druhej terase, k spodnej časti patrí aj pivnica. Pokiaľ ste majiteľom auta, určite oceníte garáž. 

2. dom virtuálna predhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=kC9eDvpFxEe

Domy sú postavené vo výbornej slnečnej lokalite, kde je dostatočné ticho, keďže sa nachádza mimo frekventovanej hlavnej cesty, na konci slepej uličky, blízko nádherného prírodného úkazu Turecké Studne. V tesnej blízkosti sa nachádza aj kúpalisko, autobusová zastávka a všetky obchody. Mesto Krupina je vzdialené len 19 kilometrov od Banskej Štiavnice, 29 kilometrov od Zvolena a od krajského mesta Banská Bystrica 52 kilometrov. V tomto prípade je veľká výhoda, že domy sa dajú využiť aj na trvalé aj rekreačné bývanie. Skvelá investícia, keď za cenu jedného môžete mať domy dva!

Vychutnajte si zábery z dronu a taktiež aj video a 3D prehliadky, vďaka ktorým budete mať reálnu predstavu, ako nehnuteľnosti vyzerajú.

Cena vrátane všetkých poplatkov a právneho servisu je 154 900 €.

K dispozícii je aj znalecký posudok, vyhotovený koncom roku 2022, v ktorom je celková hodnota nehnuteľností vyčíslená na 205 000€.

Video dron: https://www.youtube.com/watch?v=nsnGdMzeYQo&feature=youtu.be

certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie

Video

Virtuálna prehliadka

Hypotekárna kalkulačka