Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Dedičské konanie – ako určiť spravodlivú hodnotu nehnuteľnosti?

Dedičské konanie môže byť stresujúce a komplikované, najmä pokiaľ ide určenie hodnoty nehnuteľnosti. Aké faktory vplývajú na hodnotu Vášho domu či bytu? Kde hľadať odbornú pomoc?

Oceňovanie nehnuteľností je dôležitou súčasťou dedičského konania. Tento proces môže byť však veľmi komplikovaný a náročný, pretože existuje mnoho faktorov, ktoré môžu ovplyvniť cenu nehnuteľnosti.

Okrem polohy nehnuteľnosti, ktorú však nevieme ovplyvniť, je dôležitým faktorom pre ocenenie nehnuteľnosti aj jej aktuálny stav. Novšia a lepšie udržiavaná nehnuteľnosť bude mať určite vyššiu hodnotu ako zanedbávaná nehnuteľnosť.

Naši certifikovaní realitní makléri Vám poradia, ako zvýšiť hodnotu nehnuteľnosti pred oceňovaním a ako sa na oceňovanie pripraviť. Vzhľadom na to, že oceňovanie nehnuteľnosti môže byť zložitý proces, je dôležité obrátiť sa na odborníkov. V rámci našich služieb pre predávajúcich Vám zabezpečíme overeného odborníka na oceňovanie Vašej nehnuteľnosti.

Zdedili ste staršiu nehnuteľnosť? Bez obáv – vieme ako Váš byt či dom predať za vyššiu cenu. Na základe konzultácie a prvej obhliadky naším realitným maklérom Vám predstavíme plán, ako zvýšiť hodnotu nehnuteľnosti a predať ju za čo najvyššiu cenu.

Referencie