Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Zistite, ako môže znalecký posudok pomôcť pri kúpe nehnuteľnosti.

Služby znalca nehnuteľnosti zahŕňajú najmä stanovenie všeobecnej hodnoty nehnuteľnosti. Čo to pre Vás znamená? Kedy je znalecký posudok povinný a v akom prípade Vám odporúčame vypracovať znalecký posudok?

Rozhodli ste sa pre kúpu nehnuteľnosti na úver, ktorú Vám pomôžeme zabezpečiť vďaka našim bezplatným finančným službám nezávislý finančný agent. Pri príprave Úverovej zmluvy bude banka požadovať aj znalecký posudok overeným znalcom. V tomto prípade Vám pomôžeme zabezpečiť certifikovaného znalca, ktorý stanoví hodnotu nehnuteľnosti a vypracuje bankami akceptovaný znalecký posudok.

Službu znalca Vám odporúčame využiť aj v prípade bezúverovej kúpy nehnuteľnosti. Znalec vie zabezpečiť stanovenie všeobecnej hodnoty nehnuteľnosti, stanovenie všeobecnej hodnoty práv a závad na nehnuteľnostiach, prípadne posúdenie zhodnotenia či znehodnotenia nehnuteľnosti.

Pri využití našej služby Agent kupujúceho dostanete skutočnú a reálnu hodnotu kupovanej nehnuteľnosti. Ak by bol znalecký posudok na kupovanú nehnuteľnosť výrazne nižšie ohodnotený ako je navrhovaná cena, agent kupujúceho dokáže vyjednať výhodnú cenu.

Referencie