Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Vizualizácia, ktorá predáva: Ako použiť vizualizáciu na zvýšenie predaja?

Rozhodli ste sa predať staršiu nehnuteľnosť, ktorá by na fotkách nevyzerala atraktívne?
Alebo predávate nezariadenú nehnuteľnosť či novostavbu?

Využite službu Vizualizácia nehnuteľnosti

Fotky a videá sú kľúčovým nástrojom na úspešný predaj nehnuteľnosti. V niektorých prípadoch sa môže stať, že práve skutočný reálny stav odradí klienta od kúpy. Nechajte si poradiť od našich skúsených realitných maklérov, ktorí Vám zabezpečia službu vizualizácie bez dodatočných nákladov.

Na základe rozmerov jednotlivých miestností a použitím rôznych technológií sa vytvorí presný a detailný model nehnuteľnosti. Obývačka, kuchyňa či ostatné izby sa ukážu v novom modernom dizajne – na fotografiách aj vo virtuálnej prehliadke.

Výhody vizualizácie

Vizualizáciou domu či bytu získame nielen atraktívnejší vzhľad, ale dokáže vytvoriť lepšiu predstavu, ako by mohla nehnuteľnosť vyzerať a ako efektívne využiť priestor.

Naši klienti veľmi oceňujú službu Vizualizácie. Vďaka nej sa nám podarilo rýchlejšie predať nehnuteľnosti a kupujúci mali lepšiu predstavu o svojom budúcom bývaní. Mnohí klienti nás po kúpe nehnuteľnosti oslovia s požiadavkou na zaslanie vizualizácie, na základe ktorej sa rozhodli pre kúpu. Pýtate sa prečo? Pri rozhodovaní o kúpe ich vizualizácia natoľko očarila, že sa rozhodli svoj nový byt alebo dom zariadiť práve podľa tejto vizualizácie.

 

Referencie