Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Po vyše 20 ročnej práci v oblasti finančníctva som dostala zaujímavú ponuku vstúpiť na trh realít. Na tejto ponuke ma zaujala hlavne práca s ľuďmi, a to čo mi dalo inšpiráciu  - byť pri finálnej radosti/spokojnosti klientov.

Predaj a kúpa nehnuteľnosti je časovo náročná záležitosť, preto ako realitný maklér sa plne prispôsobujem požiadavkám a harmonogramu klienta, čím sa vyhne nečakaným obhliadkam a telefonátom počas pracovnej doby. Ponúkam odbornú pomoc pri zrealizovaní predaja vašej nehnuteľnosti (byty, rodinné domy, garáže, chaty). Všetko prebieha bezpečne, profesionálne, komplexne a diskrétne. Stačí sa len ozvať a dohodnúť si osobné stretnutie.

Uprednostňujem individuálny prístup ku klientom - korektné jednanie, topovanie inzerátov, vediem podrobnú evidenciu záujemcov. Pre mňa nie ste obchod, číslo, či jeden z inzerátov. Pre mňa ste partner, s ktorým sa vezieme na jednej vlne a snažíme sa doraziť čo najrýchlejšie do cieľa.

"Motivovaný klient, pripravený na predaj - prenájom nehnuteľnosti, ktorému sadne štýl práce makléra, ich spoločný cieľ väčšinou dosiahnu."

Vo svojom voľnom čase sa venujem vzdelávaniu, či už v realitnej oblasti, alebo v oblasti medziľudských vzťahov.

Kontaktujte ma

Služby pre Vás

Služby pre kupujúcich

Právne služby

Finančné služby

Agent kupujúceho

Služby znalca

Služby pre predávajúcich

Právne služby

Home Staging

Virtuálna prehliadka

Foto - video

Vizualizácia

Služby geodeta

Dron

Dedičské konanie

Referencie makléra

Vaša spokojnosť je pre nás veľkou odmenou.
Ďakujeme za Vaše referencie.

Moja ponuka