Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Práca realitného makléra je pre mňa poslaním. Svojim klientom ponúkam individuálny prístup s cieľom uspokojiť obe strany. Ako realitný maklér pôsobím na slovenskom trhu už niekoľko rokov. Práve vďaka tomu môžem svoje skúsenosti využiť pri predaji, kúpe či prenájme Vašej nehnuteľnosti.

Poskytnem Vám komplexný servis pod jednou strechou. Zabezpečím pre Vás služby realitného makléra, služby profesionálneho fotografa či právny servis. Vďaka správne nastavenému marketingu môžeme Vašu nehnuteľnosť predať rýchlo a za lepšiu cenu. Predaj Vašej nehnuteľnosti prebehne spoľahlivo, diskrétne a bezpečne.

Služby realitnej kancelárie ako aj právny či finančný servis sú pre mňa na prvom mieste. Svoju prácu vykonávam svedomito k najvyššej spokojnosť oboch strán.

Teším sa na spoluprácu s Vami.

Kontaktujte ma

Služby pre Vás

Služby pre kupujúcich

Právne služby

Finančné služby

Agent kupujúceho

Služby znalca

Služby pre predávajúcich

Právne služby

Home Staging

Virtuálna prehliadka

Foto - video

Vizualizácia

Služby geodeta

Dron

Dedičské konanie

Referencie makléra

Vaša spokojnosť je pre nás veľkou odmenou.
Ďakujeme za Vaše referencie.

Moja ponuka