Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Téma realít mi vždy bola určitým spôsobom blízka a ťahalo ma k nej. Prvé skúsenosti s realitným prostredím som nadobudla z osobnej skúsenosti z predaja a prenájmu nehnuteľností. Niekoľko rokov som pracovala vo finančnom controllingu, avšak rozhodla som sa počúvať intuíciu a zmeniť svoj profesionálny smer, ktorý mi ponúka väčšiu flexibilitu a možnosť mať svoj osobný a pracovný čas pod kontrolou.

Rozhodnutie ohľadom kúpy nehnuteľnosti vnímam ako dôležité rozhodnutie s veľkým vplyvom na život človeka.

Taktiež ho považujem za výborný investičný nástroj, vďaka ktorému si človek dokáže vytvoriť nezanedbateľný pasívny príjem. V dnešnom náročnom realitnom prostredí sa chcem odlíšiť ľudským prístupom a odbornými znalosťami, ktoré dokážu klientovi priniesť úžitok a v konečnom dôsledku aj peniaze navyše. Ponúkam transparentný a profesionálny prístup s využitím moderných trendov prezentácie nehnuteľností, akými sú homestaging, profesionálne fotografie, vizualizácie, zábery z dronu či 360° virtuálne prehliadky.

Kontaktujte ma

Služby pre Vás

Služby pre kupujúcich

Právne služby

Finančné služby

Agent kupujúceho

Služby znalca

Služby pre predávajúcich

Právne služby

Home Staging

Virtuálna prehliadka

Foto - video

Vizualizácia

Služby geodeta

Dron

Dedičské konanie

Referencie makléra

Vaša spokojnosť je pre nás veľkou odmenou.
Ďakujeme za Vaše referencie.

Moja ponuka