Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Realitnému biznisu sa venujem od roku 2017, kedy som po dlhoročnom pôsobení v pozícii „lokačný manažér“ pre filmové a produkčné spoločnosti začal prichádzať do styku s predajom nehnuteľností.

 

Vďaka 16-tim rokom vo filmovej brandži pri výrobe filmov a reklamných spotov mám veľký zmysel pre výtvarnú a estetickú stránku predávaných nehnuteľností a ich okolia, ktorú vždy rád zdôrazním, prípadne objavím ich skrytý potenciál.

 

KARIN & PARTNERS je moje druhé realitné pôsobisko a ja sa teším zo silného a profesionálneho tímu, a tiež z výborných a moderných marketingových nástrojov.

Svojim klientom poskytujem profesionálne realitné služby predovšetkým v oblasti predaja a kúpy domov, bytov a pozemkov.

Okrem kompletného realitného servisu viem cez mojich kolegov zabezpečiť právne služby, homestaging, vypracovanie znaleckých posudkov, zabezpečiť profesionálne foto, video, zábery z dronu, vizualizáciu, služby geodeta a finančného či hypotekárneho poradcu.

Kontaktujte ma

Služby pre Vás

Služby pre kupujúcich

Právne služby

Finančné služby

Agent kupujúceho

Služby znalca

Služby pre predávajúcich

Právne služby

Home Staging

Virtuálna prehliadka

Foto - video

Vizualizácia

Služby geodeta

Dron

Dedičské konanie

Referencie makléra

Vaša spokojnosť je pre nás veľkou odmenou.
Ďakujeme za Vaše referencie.

Moja ponuka