Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

So mnou je vždy veselšie lebo som optimista. Študovala som bankovníctvo, preto práca s financiami mi nie je cudzia. Potrebujete zabezpečiť úver či poistenie nehnuteľnosti? Nie je problém. Oceňovanie majetku využívam pri novej ponuke. Preferujem marketingovú komunikáciu a ctím si podnikateľskú etiketu. V prípade medzinárodného obchodu hovorím po anglicky.

Keď mám časový harmonogram, tak prácu robím efektívnejšie. K úlohám pristupujem zodpovedne a ku klientom mám individuálny prístup. Pomáham ľuďom vyriešiť všetky otázky ohľadom obchodu, ale aj mimo neho. Rada spoznávam nových ľudí, rešpektujem iné názory a úcta či slušnosť je mojou súčasťou.

Moji klienti sa stávajú mojimi priateľmi a zostávajú pre mňa dôležití aj po ukončení predaja. Som za pokojný prístup na oboch stranách a viem, že kúpa nového domova je jedno z najdôležitejších rozhodnutí v živote. S našou realitnou kanceláriou Vám zaručíme kvalitný plynulý obchod. Dohodnite si so mnou stretnutie, na ktorom sa dozviete, ako profesionálne pracujem a čo pre Vás viem urobiť.

Kontaktujte ma

Služby pre Vás

Služby pre kupujúcich

Právne služby

Finančné služby

Agent kupujúceho

Služby znalca

Služby pre predávajúcich

Právne služby

Home Staging

Virtuálna prehliadka

Foto - video

Vizualizácia

Služby geodeta

Dron

Dedičské konanie

Referencie makléra

Vaša spokojnosť je pre nás veľkou odmenou.
Ďakujeme za Vaše referencie.