Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Nehnuteľnosť, do ktorej prídete a aj sa v nej cítite ako doma, to je tá pravá nehnuteľnosť pre Vás ako kupujúcich. A preto sa vždy snažím klientom predávajúcim nehnuteľnosť vysvetliť, že na každú nehnuteľnosť sa nájde ten správny kupujúci.

Práca realitného makléra je ťažká, ALE SPOKOJNÝ KLIENT, ktorému pomáham prejsť zložitou cestou kúpy na jednej strane a predaja nehnuteľnosti na druhej strane, otvorenosť a chránenie klienta (potencionálny kupujúci pri vstupe do bytu), JE PRE MŇA VŽDY ODMENOU ZA PRÁCU. Na konci každého obchodu mám radosť, je to práca, ktorá ma napĺňa.


Ponúkam Vám profesionalitu, spoľahlivosť, bezpečnosť, zodpovednosť, diskrétnosť a partnerstvo prostredníctvom mňa ako Vášho realitného makléra, pretože správny maklér pristupuje k Vašej nehnuteľnosti tak, akoby ju sám vlastnil a sám predával. Predaju nehnuteľností sa venujem od roku 2013.


My ďakujeme Vám, že sa môžeme podieľať na vašom šťastí, lebo ako povedal Platón: „KEĎ SA STARÁME O ŠŤASTIE INÝCH, NACHÁDZAME SVOJE VLASTNÉ.“ Vaše šťastie je kľúčom k nášmu úspechu .

Ďakujem Vám za dôveru a už teraz sa teším na spoluprácu s Vami...

Motto: "Nepredávam domy, ale životný štýl..."

Kontaktujte ma

Služby pre Vás

Služby pre kupujúcich

Právne služby

Finančné služby

Agent kupujúceho

Služby znalca

Služby pre predávajúcich

Právne služby

Home Staging

Virtuálna prehliadka

Foto - video

Vizualizácia

Služby geodeta

Dron

Dedičské konanie

Referencie makléra

Vaša spokojnosť je pre nás veľkou odmenou.
Ďakujeme za Vaše referencie.

Moja ponuka